Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Tak, jak pisałam - u nas jest stała pora, ale nie ściśle określona godzina, ale pomiędzy X a Y. Ten system się sprawdza u nas wszędzie, mniej się frustruje. Zresztą wiele behawiorystów i szkoleniowców właśnie zaleca takie działanie ;).[/QUOTE]
No to zobaczymy jak nam to w praktyce będzie wychodzić :D Teraz też z resztą tego jedzenia nie dostaje równo o 7, raczej bym powiedziała że w przedziale 6:50 -7:00 :P O większy przedział czasu to rano ciężko :lol:

[quote name='leónowa']Spokó, wice! Nie piłam do ciebie, nie bulwersuj się, wiem przecież, że Joyka to nie rozdarta bestia, która budzi sąsiadów:evil_lol:[/QUOTE]
Spoko, spoko pani prezes :lol: Nikt się nie bulwersuje, ja tu tylko sprostowałam to i owo :P

Link to comment
Share on other sites

U nas jest tak, że sucza dostaje jeść po spacerach. Wychodzi na 4 w ciągu dnia, dostaje jeść po pierwszym i po trzecim. Nie zawsze są to równe godziny, czasem zamiast o 13 dostaje o 15 ;) Ale niech spróbuję jej po spacerze nie dać (bo np. mama jej dała wcześniej porcję) to dopiero jest wysoce zbulwersowana :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak przetrwam przyszły tydzień, ale jakoś dam radę :lol: Codziennie jakiś sprawdzian, czasem dodatkowo jakaś kartkówka, czyli zapewne siedzenie do późna nad książkami i piesek budzący rano :evil_lol: Już w tym tygodniu chodzę ledwo żywa, ostatnie dwie noce budziła, wcześniej 2 razy pod rząd nie, także hmmm nie mam pojęcia z czego to wynika :roll: Ogólnie jestem przerażona całym czerwcem, bo mamy chyba tylko 3 dni bez żadnego sprawdzianu (jeszcze, znając życie nam coś w te dni wpakują) do wystawiania ocen, które dopiero 23 czerwca :mdleje:
A jeszcze mama dzisiaj do mnie, że jej koleżanka miała kota, który kilka dni temu wpadł pod samochód i postanowiła, że nie chce więcej kota, a kupi sobie pieska - JRT. Spytałam się mamy czy koleżanka ma świadomość, że to nie są słodziutkie, spokojne pieski na kanapę, to się dowiedziałam, że koleżanka jak najbardziej ma taką świadomość i pies będzie miał się gdzie wybiegać bo ma ogród... Na pewno ogród w którym pies samodzielnie się wybiega wystarczy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']U mnie to samo im bliżej wystawiania ocen końcowych to wszyscy nagle zapowiadają codziennie sprawdziany albo kartkówki :roll:[/QUOTE]
Dokładnie :roll: A też macie tak późno wystawianie ocen? Bo większość chyba do 16 ma, a my do 23... :( I jeszcze 23 czerwca mamy próbną maturę z matmy (zakres z pierwszej klasy) i ocena z niej przechodzi na drugą klasę - extra normalnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Dokładnie :roll: A też macie tak późno wystawianie ocen? Bo większość chyba do 16 ma, a my do 23... :( I jeszcze 23 czerwca mamy próbną maturę z matmy (zakres z pierwszej klasy) i ocena z niej przechodzi na drugą klasę - extra normalnie :lol:[/QUOTE]

Nam muszą maksymalnie do 13 czerwca wystawić oceny , które już będą na zakończenie :roll: a najlepiej bo z połowy przedmiotów nawet nie mówili proponowanych a mają czas na ich wystawienie do 4 czerwca a potem niecały tydzień na poprawy :roll: U mnie jest tak wcześnie , bo jeszcze technicy mają testy zawodowe a każda klasa ma innego dnia ;) W mojej klasie wszyscy zawalili matury próbne :-o 3 osoby z 27 zaliczyło matmę , angielski trochę więcej bo aż 7 a polskiego jeszcze nie ocenili :roll: Tak więc cudowne wyniki a za rok matura :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Nam muszą maksymalnie do 13 czerwca wystawić oceny , które już będą na zakończenie :roll: a najlepiej bo z połowy przedmiotów nawet nie mówili proponowanych a mają czas na ich wystawienie do 4 czerwca a potem niecały tydzień na poprawy :roll: U mnie jest tak wcześnie , bo jeszcze technicy mają testy zawodowe a każda klasa ma innego dnia ;) W mojej klasie wszyscy zawalili matury próbne :-o 3 osoby z 27 zaliczyło matmę , angielski trochę więcej bo aż 7 a polskiego jeszcze nie ocenili :roll: Tak więc cudowne wyniki a za rok matura :diabloti:[/QUOTE]
To przynajmniej po tym 13 czerwca macie luz :P Bo ja teraz już tylko wyczekuję 23 i się modlę by jakoś ten okres przetrwać :lol: Proponowane u nas też do 4, a że potem do wystawiania prawie 3 tygodnie to oceny będą mocno obniżone :roll:
A co do matur, to lepiej zawalić próbną niż normalną :lol: Nam babka od chemii mówiła, że jak sprawdza teraz matury to jest sporo takich co 5 pkt zdobyli tylko, sprawdzała też jedną, która otrzymała zacny wynik - 1 pkt :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Wolałąbym się stresować sprawdzianami, niż wynikami z matur, które przyjdą pod koniec czerwca:diabloti:[/QUOTE]
Dobra - wygrałaś :lol: Ale przynajmniej masz już wakacje :diabloti:
Zważyłam dzisiaj Joyę - ona nawet 1,5 nie waży :lol: Na wadze pokazało się 1,472 kg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A, zapomniałam powiedzieć, że Joy dziś rano zmieniła strategię :evil_lol: 4:30, ja sobie smacznie śpię, gdy nagle... pies mi wskakuje do łóżka i zaczyna skakać na około mnie i lizać mnie po twarzy :lol: No cóż, jak mam już być budzona o tej godzinie, to chyba jednak wolę tą wersję :P

Link to comment
Share on other sites

Nie narzekaj :p U nas w szkole jest tak, że jeden tydzień jest względnie luźny (jeśli można tak nazwać tydzień samego odpytywania z przedmiotów i ewentualne poprawy), a potem 2-3tyg. samych sprawdzianów! Dla urozmaicenia też są kartkówki i pytanie :lol: Diagnoz z matmy i polaka mieliśmy już dwie, z języka jedną, z rozszerzeń to bio jedną będziemy mieć, a z wosu mieliśmy dwie... wszystkie na oceny i masakrycznie durne :p. Wystawienie ocen co prawda mamy 15ego, ale rada dopiero 24ego, więc już nam zapowiedzieli, że do 24 mogą stawiać nam oceny i pytać... hmmm....

To faktycznie lizawka lepsza od ujadacza :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']hahahaha dobre :D[/QUOTE]
taaa xD

[quote name='Ty$ka']Nie narzekaj :p U nas w szkole jest tak, że jeden tydzień jest względnie luźny (jeśli można tak nazwać tydzień samego odpytywania z przedmiotów i ewentualne poprawy), a potem 2-3tyg. samych sprawdzianów! Dla urozmaicenia też są kartkówki i pytanie :lol: Diagnoz z matmy i polaka mieliśmy już dwie, z języka jedną, z rozszerzeń to bio jedną będziemy mieć, a z wosu mieliśmy dwie... wszystkie na oceny i masakrycznie durne :p. Wystawienie ocen co prawda mamy 15ego, ale rada dopiero 24ego, więc już nam zapowiedzieli, że do 24 mogą stawiać nam oceny i pytać... hmmm....

To faktycznie lizawka lepsza od ujadacza :D[/QUOTE]
No to przynajmniej jest ten jeden względnie luźny tydzień :P U nas chyba najgorzej wygląda ten przyszły tydzień, ale to może dlatego, że do reszty jeszcze będą dopisywać sprawdziany i kartkówki :lol:
Dokładnie, przecież nie można zabić pieska który przyszedł się tylko pomilić, a takiego który piszczy to już można :evil_lol:

Jestem miszczem jazdy na rowerze xD Jadę sobie, jadę gdy nagle - 'Kurde, sznurówki mi się wkręciły' i chwile później było BUM :evil_lol: Także się trochę poobijałam, bo nawet nie mogłam się nogą zaprzeć i chyba se lekko kostke skręciłam :lol: to tylko ja tak potrafię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']ja tam na rowerze nogę złamałam kiedyś xD[/QUOTE]
Tak też można :lol:

"O psie, który śpi w autobusach" :diabloti:
względnie normalna pozycja :P
[URL="http://s1076.photobucket.com/user/Marika_Joy/media/10171796_683080661762779_231730144428325752_n_zpseddfebcd.jpg.html"][IMG]http://i1076.photobucket.com/albums/w449/Marika_Joy/10171796_683080661762779_231730144428325752_n_zpseddfebcd.jpg[/IMG][/URL]

Co z tego, że zadek zwisa :lol:
[URL="http://s1076.photobucket.com/user/Marika_Joy/media/10276036_683080635096115_170110263465543983_n_zps55bb74c5.jpg.html"][IMG]http://i1076.photobucket.com/albums/w449/Marika_Joy/10276036_683080635096115_170110263465543983_n_zps55bb74c5.jpg[/IMG][/URL]

A tak wracała dzisiaj z agi :lol:
[URL="http://s1076.photobucket.com/user/Marika_Joy/media/10437785_683080495096129_2819308853550487432_n_zps6ae3f5e3.jpg.html"][IMG]http://i1076.photobucket.com/albums/w449/Marika_Joy/10437785_683080495096129_2819308853550487432_n_zps6ae3f5e3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Taki mały piesek to na kolankach akrobacje może robić :lol: Moje koty tak spały zawsze. Morusowi jakby dupsko zwisało, to by spadł z nóg :D[/QUOTE]
Za wygodnie Joyowa ma :P

[quote name='leónowa']Haha serio zasnęła? U mnie nie ma szans, zawsze się pcha na kolana, żeby przez okno zaglądać:evil_lol:[/QUOTE]
Serio, serio :D Kiedyś też patrzyła przez okno, teraz od razu idzie spać :lol:

[quote name='phase']Jest rewelacyjna!!! :evil_lol::loveu:[/QUOTE]
Wiadomo! :evil_lol:

[quote name='Sonka95']Joy to wszędzie wygodnie nawet na kolanach się prześpi :) :loveu:[/QUOTE]
Wiesz, ona nawet razem z Tofikiem na kolanach może spać :evil_lol:

No i jeszcze jakby było mało sie pochorowałam :roll: Ale co się dziwić jak wszyscy w domu chorzy - i tak długo się trzymałam :P
Odliczam już dni do wakacji :loveu: A te bardzo fajnie się szykują :D Najpierw, zaraz po zakończeniu roku, 27 czerwca, z koleżanką do niej na działkę do Ostrowa na 10 dni :loveu:, a potem przełom lipca i sierpnia - zlot :loveu: Tylko co do tego Ostrowa to jeszcze nie wiem czy Joy ze sobą brać czy nie :P Z jednej strony wolę ją wziąć z drugiej zostawić xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ja też do Ostrowa jadę ale dopiero w sierpniu :loveu: :cool3:[/QUOTE]
To weź tak przyjedź na początek lipca no :evil_lol:
Ale w sumie, jak będziesz w tym Ostrowie to ostatecznie możemy się też na spacerek wybrać :lol: PKSem rano mogę pojechać, bo daleko nie mam, wrócić pod wieczór.. :lol: Teraz właśnie z Beatą będziemy wracały same PKSem to się ogarnie po ile bilet i ile czasu to kto wie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...