Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Talucha']Oooo współczuję :diabloti: Też jechałam kiedyś z przesiadką w Poznaniu i miałam tam fajne przygody :loveu: :loveu:[/QUOTE]
Jakie przygody? (chociaż nie wiem czy chce je słyszeć, zestresuje się jeszcze bardziej xD)

[quote name='Chiquita&DeeDee']Cudna Joyka :loveu:
Nadmorskie zdjęcia sprawiają, że już czuje moje nadchodzące wakacje ;)[/QUOTE]
Długo na szczęście czekać na nie już nie musisz :D Oby udało nam się spotkać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Cudna Joyka :loveu:
Nadmorskie zdjęcia sprawiają, że już czuje moje nadchodzące wakacje ;)[/QUOTE]

Ja przez to nie mogę z dupą na kanapie wysiedzieć. Jęczę TŻ żebyśmy chociaż na jeden dzień pojechali, mamy tylko godzinkę drogi samochodem. Myślę, że w końcu wyjęczę... albo każe mi wracać do domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Jak tylko godzina to wsiadaj w samochód i jedź :P A jak nie samochód to PKS zawsze jest :diabloti:[/QUOTE]
Właśnie w tym zadupiu ciężko z pksem, a do pociągu 2 psy też nie bardzo. W końcu ubłagam. Za lasagne czy ciacha. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']O jej jakbym miała 1 h drogi nad morze, to bym tam była co chwilę, a ja mam 700km :lol:[/QUOTE]
W to akurat nie wątpię :D
[quote name='Talia']Właśnie w tym zadupiu ciężko z pksem, a do pociągu 2 psy też nie bardzo. W końcu ubłagam. Za lasagne czy ciacha. :cool3:[/QUOTE]
No, to fakt... przekupstwo dobra rzecz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Też nigdy pociągiem nie jechałam i staram się pierwszy przejazd odwlekać w czasie, bo mam schiza, że przegapię stację albo cuś :lol:[/QUOTE]
Dokładnie, też mam wrażenie że stacje przegapię :lol: No i jeszcze koleżanka mnie przestraszyła że często drzwi trzeba samemu otworzyć i teraz mam wizje jak nie wysiadam na odpowiedniej stacji bo drzwi otworzyć nie umiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']To byłby na pewno baaardzo ciekawy widok haha. Mnie za to mama kiedyś straszyła, że mnie z pociągu wyrzucą w czasie jazdy :diabloti: Za dużo się TV naoglądała :lol:[/QUOTE]
widok ciekawy i śmieszny by to był dla wszystkich oprócz mnie :evil_lol: Chociaż jak znam siebie to pewnie i tak bym się śmiała :lol: A to moja też mnie tym straszy....jakbym nie dość była zestresowana :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hahah z drzwiami też miałam problem z koleżanką, ale to już w Gdyni miałyśmy wysiadać, a drzwi nie szło ruszyć ani po dobroci ani siłą, już byłyśmy pewne, że pojedziemy dalej ale szybko pobiegłyśmy do innych drzwi, tam z kopa i dało radę :diabloti:
A w Poznaniu to nie mogłyśmy znaleźć wyjścia z peronu... Pojechałyśmy jakimiś ruchomymi schodami w górę, potem się okazało, że schody były tylko w jedną stronę i nie szło zejść z powrotem :diabloti: W związku z czym zabłądziłyśmy o 2 w nocy do galerii handlowej gdzie ochroniarz miło nas poinformował, że już zamknięte :evil_lol: a my grzecznie, że tylko szukamy wyjścia z dworca :megagrin: pokierował nas gdzieś i znowu błądziłyśmy z pół godziny :lol: Potem nie mogłyśmy znaleźć normalnego wejścia na nasz peron :shake: i takie tam :diabloti: Ale generalnie jazdę pociągiem kocham, jak się ma dobre towarzystwo ;) Samemu już nie koniecznie a też mnie czeka samotna podróż niedługo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Hahah z drzwiami też miałam problem z koleżanką, ale to już w Gdyni miałyśmy wysiadać, a drzwi nie szło ruszyć ani po dobroci ani siłą, już byłyśmy pewne, że pojedziemy dalej ale szybko pobiegłyśmy do innych drzwi, tam z kopa i dało radę :diabloti:
A w Poznaniu to nie mogłyśmy znaleźć wyjścia z peronu... Pojechałyśmy jakimiś ruchomymi schodami w górę, potem się okazało, że schody były tylko w jedną stronę i nie szło zejść z powrotem :diabloti: W związku z czym zabłądziłyśmy o 2 w nocy do galerii handlowej gdzie ochroniarz miło nas poinformował, że już zamknięte :evil_lol: a my grzecznie, że tylko szukamy wyjścia z dworca :megagrin: pokierował nas gdzieś i znowu błądziłyśmy z pół godziny :lol: Potem nie mogłyśmy znaleźć normalnego wejścia na nasz peron :shake: i takie tam :diabloti: Ale generalnie jazdę pociągiem kocham, jak się ma dobre towarzystwo ;) Samemu już nie koniecznie a też mnie czeka samotna podróż niedługo.[/QUOTE]
Tak... to chyba jednak wolałam nie wiedzieć.... :evil_lol:
Tyle ze ja z walizką, plecakiem i klatką z psem w środku nie zdążę dobiec do innych drzwi :evil_lol: Mam nadzieje że ktoś będzie ze mną wysiadał :P
Kurde, miałam w planach by podczas tej przesiadki w Poznaniu pójść psa odsikać i może coś zjeść ewentualnie, ale teraz to chyba nie będę ryzykować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']
Kurde, miałam w planach by podczas tej przesiadki w Poznaniu pójść psa odsikać i może coś zjeść ewentualnie, ale teraz to chyba nie będę ryzykować :evil_lol:[/QUOTE]

Dasz radę ;) Przesiadkę masz pewnie za dnia to będziesz miała kogo pytać, my jechałyśmy w nocy i ledwo spotkałyśmy jedną osobę, żeby się dopytać, do tego okazała się obcokrajowcem, nie mówiła po polsku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Dasz radę ;) Przesiadkę masz pewnie za dnia to będziesz miała kogo pytać, my jechałyśmy w nocy i ledwo spotkałyśmy jedną osobę, żeby się dopytać, do tego okazała się obcokrajowcem, nie mówiła po polsku :diabloti:[/QUOTE]
Tak, za dnia na szczęście :) Ty to miałaś pecha :evil_lol:

[quote name='Angi']Ja juz sama jechałam pociągiem. Ten strach, czy aby na pewno wsiadam do tego pociągu :evil_lol: i czy dobrze wyjdę xD no i nawet zasnęłam :p nie polecam jeździć na kacu xD[/QUOTE]
hhhahahahhahahahaha :P i z otworzeniem drzwi problemu nie miałaś? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']O w pizdu, nie jade nigdzie! A jak przegapie stacje albo nie będę mogła otworzyć drzwi i pojade dalej do Krakowa??? Aaaaaaaa:crazyeye: :diabloti:[/QUOTE]
Chyba musimy temat zmienić :evil_lol: Bo zaraz wszystkie sie tu zestresują xD
[quote name='Angi']są busy powrotne :diabloti:[/QUOTE]
Taaaa....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...