Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='leónowa']Nie no tak tylko strasze, nie taki mój kundel straszny jak go pańcia maluje, fakt, bywa nachalny (czasem bardzo), ale dostanie raz czy dwa w łeb i jest ok:evil_lol:

I nie, nie chcę być znów Pauliną:mad: :diabloti:[/QUOTE]
Ale w takim razie to serio dobrze, że my mamy już od Wrocławia razem jechać to pieski się przynajmniej zapoznają w mniejszej grupie a nie dopiero na miejscu :D

[quote name='betty_labrador']czesc :D odwiedzamy Was wiewióry :D
Super fotki, coraz lepsza jakość :) i ciesze sie ze zaczęłaś je wstawiać :diabloti: :D[/QUOTE]
Cześć, cześć :)
Co do jakości to przecież mówiłam, że zdjęcia nie moje a Karoliny i Gosi :lol: A takie zdjęcia to ja wstawiać mogę :evil_lol: Mój aparat to już chyba przeszedł na zasłużoną emeryturę, nie ma już do niego cierpliwości :diabloti: Także zdjęć z niego to tu już dawno nie było, bo i dawno nim żadnych nie robiłam :P Jak już to zdarzały się jakieś pojedyncze zdjęcia z telefonu :)
[quote name='Vailet']widzą, ale u nie w galerii :evil_lol:[/QUOTE]
Farciara :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że się wcześniej spotkamy, bo jest szansa, że przy małej ilości psów bedzie mi mniej świrować, no i będzie Aedan, co samiec to samiec, na pewno zwróci większą uwagę na konkurencję i mniej się będzie interesował tyłkiem Joyki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Dobrze, że się wcześniej spotkamy, bo jest szansa, że przy małej ilości psów bedzie mi mniej świrować, no i będzie Aedan, co samiec to samiec, na pewno zwróci większą uwagę na konkurencję i mniej się będzie interesował tyłkiem Joyki;)[/QUOTE]
Dzielny Aedan będzie odwracał uwagę Leona od Joy :lol: Kurde, właśnie przez takie rozmowy nie mogę się już doczekać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Foootki. I to nie te same wszędzie, aż do porzygu :diabloti:

O raaany, jaki ona ma długi ozor.
Wcale, że Tysia nie rzuciła swoich czarów, to wynik zadawania się z sadystami. Zobaczyła jak wygląda stłamszony yoreczek (Tofik) i woli być grzeczna :diabloti: Ale ciocia Tysia puchnie z dumy z małej.

Powiem Wam, że do tej pory nie zazdrościłam Wam spotkania się, teraz zaczynam. Weźcie spadajcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Foootki. I to nie te same wszędzie, aż do porzygu :diabloti:

O raaany, jaki ona ma długi ozor.
Wcale, że Tysia nie rzuciła swoich czarów, to wynik zadawania się z sadystami. Zobaczyła jak wygląda stłamszony yoreczek (Tofik) i woli być grzeczna :diabloti: Ale ciocia Tysia puchnie z dumy z małej.

Powiem Wam, że do tej pory nie zazdrościłam Wam spotkania się, teraz zaczynam. Weźcie spadajcie![/QUOTE]
Nie marudź! I tak jak mówiła, te ostatnie tylko u mnie :cool3:
Martyna! Zabieraj Tofika częściej na spacery, bo okazuje się że ma ona całkiem niezły wpływ na Joyę :evil_lol:
No to przecie wiadomo że trójmiejskie spacery najlepsze w całej Polsce! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, z powodu weekendu tymczasowo moje lenistwo mi przeszło :diabloti:
Muszę Joyową znowu pochwalić (coś za często ostatnio ją chwalę) :lol: Już od dłuższego czasu (czyli września w sumie xD ) mamy problem z porannym (czyli koło godziny 4 rano) budzeniem i domaganiem się o jedzenie. Parę razy udało się nam to załagodzić i bywało tak, że przez około tydzień przestała budzić, ale wystarczy jeden dzień, w którym muszę jej dać szybciej jedzenie i wszystko zaczyna się od nowa... W każdym razie od początku tego tygodnia zmobilizowałam się już po raz któryś i od 4 do 6 rano słuchałam popiskującego psa :mad: Z każdym dniem było coraz lepiej, piszczała ciszej, trochę krócej, z przerwami, a dzisiaj sukces - nikt mnie nie obudził i w końcu się wyspałam! :multi: Teraz tylko się modlić by tak już zostało :lol:
Jak już ją chwalę, to powiem jeszcze, że coraz lepiej w kontaktach z psami :D Teraz jak przychodzimy na plac ona bez problemu wita się z psami, w poniedziałek niespodziewanie zaczęła się GANIAĆ z Atosem (belg)!!! I to ona zaczęła zabawę :D Na spacerach też wydaje mi się, że jest minimalna poprawa, ale bez szału :)
Rozpędziłam się w chwaleniu to dodam, że od dwóch miesięcy testujemy nowe, naturalne kropelki na kleszcze ( [URL]http://bioanimal.pl/pl/p/Abwehr-Konzentat-dlugotrwala-ochrona-przed-kleszczami-10-ml/122[/URL] ) i puki co skuteczność 100% :loveu: Ani jednego kleszcza i co ważne brak alergii :D Nie powiem byłam sceptycznie trochę do nich nastawiona, ale teraz mega się cieszę że je kupiłam :D Ale u psa który ma tendencje to łapanie dużej ilości kleszy raczej bym nie zaryzykowała :P
W niedzielę szykuje nam się dogo-spacer, także znowu będą te same zdjęcia w galeriach :diabloti:

Edited by maryg22
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...