Jump to content
Dogomania

ZWYKŁY? NIEZWYKŁY! Torik to.... Filip. W DS :)


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ciągle nie przyszły leki...... ? Może mi podeślecie na PW listę i dawkowanie?

Poza tym gamoniek raz spróbował nawiać, na szczęście nieskutecznie.
Na codzień jest super, grzeczny, wesoły; uczę go trochę, staram się, żeby poznawał nowe rzeczy (ostatnio np windę). Aaa- Filip upiera się, że będzie mieszkać w klatce Kry ;)

Link to comment
Share on other sites

To nie możliwe ,zaraz sprawdzam jak wysłałam .
A karma i peventic??

[quote name='ulvhedinn']Ciągle nie przyszły leki...... ? Może mi podeślecie na PW listę i dawkowanie?

Poza tym gamoniek raz spróbował nawiać, na szczęście nieskutecznie.
Na codzień jest super, grzeczny, wesoły; uczę go trochę, staram się, żeby poznawał nowe rzeczy (ostatnio np windę). Aaa- Filip upiera się, że będzie mieszkać w klatce Kry ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was, jestem w Norwegii i nie zaglądam na dogo..
Co do leków:
Spironol 25 mg 2x1tabi.
Lotensin 5 mg 1x1tabl. wieczorem
Letrox 2x2tabl
ja podawałam mu jeszcze 2x1 kaps Propolis plus ;)

Co do charakteru... co ja Wam mogę o Filipie powiedzieć, że bardzo go kocham i zmartwiłaś mnie tym, iż próbował Ci nawiać, choc wcale nie zaskoczyłaś. Jestem chyba jedynym jak na razie domem, z którego nigdy nie nawiewał. Trzymam kciuki, żeby sie mu nie udało, ale po tym co napisałaś jeszcze bardziej boje sie adopcji... To będzie musiał byc naprawdę dobry dom

Filip to pies ideał, spokojny, grzeczny. łatwo nawiązuje kontakty z psami, kotami i ludźmi. Nie ma w nim cienia agresji, unika scysji z pobratymcami. W domu jest psem spokojnym, nie niszczy, potrafi zachowac czystość. (i tu sie ze mna nie zgodzicie, ale..) Wspaniale chodzi na smyczy, niemniej puszczony luzem pilnuje się, przychodzi na zawołanie i stara się nie tracic kontaktu wzrokowego nawet w lesie. Nie wiem czy to, co ja Wam mogę powiedziec o Filipku pokryje sie z wiedzą o nim ulv...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='faith35']Dziewczyny, jest domek dla Filipka, Pani ma 60m2, mieszka w mieszkaniu z dwójką dzieci, niedaleko ma stadion i lasy, zależy jej, by piesek akceptował dzieci :) Poprosiła o zdjęcia na maila - wysłałam, czekam na decyzję Pani :kciuki:[/QUOTE]

Choć wszystko wydaje się fajne, to jednak przyznam, że informacja,że w domu są dzieci nieco mnie zaniepokoiła... i to nie ze względu na obawy, że Filipek któreś pogryzie, lecz z doświadczenia wiem,że dzieci przy drzwiach robią różne dziwne rzeczy, ale na pewno nie zrobią jednego: nie będą uważały by Filipek przez nie nie przeszedł i nie wymknął się.
...ale nie bedę zabierała głosu na Tak lub Nie...
Znacie psiaka, ja tylko lekko punktuję, to co mnie na "pierwszy rzut oka" przystopowało.

Filipek cudny psiurek... a jak u niego z lekami? Nie zaniepokoiło to domku, że psiaczek musi brać stale lekarstwa( chyba dobrze pamiętam?) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...