Jump to content
Dogomania

Trzy szczeniaczki znalezione w krzakach. Pilnie potrzebny DT od zaraz.


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Co u mamusi i maluch???[/QUOTE]
Siedzą w punkcie. Czekoladka wcina serki waniliowe:) Mama jest bardzo dzika, nie widziałam jej ani razu bo się chowa pod budę...:(
Biedna, boi się ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Mam zdjęcia - właśnie chciałam napisać,że koniecznie potrzebna jest pomoc dla Mamy - tu nie ma kto Ją socjalizować - ten pies się boi własnego cienia...[/I][/QUOTE]*

Znalezienie człowieka, który by ją przygarnął i podjąłby się pracy z sunią graniczy z cudem... :( Tutaj potrzeba najlepiej DT+ behawiorysty albo dwa w jednym. Tylko hotelik z behawiorystą to koszt rzędu 400zł, kwota nieosiągalna praktycznie.*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']*

Znalezienie człowieka, który by ją przygarnął i podjąłby się pracy z sunią graniczy z cudem... :( Tutaj potrzeba najlepiej DT+ behawiorysty albo dwa w jednym. Tylko hotelik z behawiorystą to koszt rzędu 400zł, kwota nieosiągalna praktycznie.*[/QUOTE]
Potrzebny wątek , trzeba próbować...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie osoba, która chciała adoptować szczeniora, jednak moje ogłoszenie było już nieaktualne, zapytałam, czy inny by wchodził w grę, zgodziła się, dziewczyna za 2 tygodnie kończy 18 lat, mieszka w Kożuchowie (koło Zielonej Góry), piesek ma wyrosnąć mały, bądź średni, ale nie duży, no i.. piesek, nie sunia. Wizyta przedadopcyjna wskazana, ale miałabym osobę, która takową wizytę mogłaby przeprowadzić. Jakby co to piszcie na PW :smile: Zgadza się na podpisanie umowy, z tym, że no.. 28 lipca kończy 18 lat :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Dzwoniła do mnie osoba, która chciała adoptować szczeniora, jednak moje ogłoszenie było już nieaktualne, zapytałam, czy inny by wchodził w grę, zgodziła się, dziewczyna za 2 tygodnie kończy 18 lat, mieszka w Kożuchowie (koło Zielonej Góry), piesek ma wyrosnąć mały, bądź średni, ale nie duży, no i.. piesek, nie sunia. Wizyta przedadopcyjna wskazana, ale miałabym osobę, która takową wizytę mogłaby przeprowadzić. Jakby co to piszcie na PW :smile: Zgadza się na podpisanie umowy, z tym, że no.. 28 lipca kończy 18 lat :roll:[/QUOTE]
Ale Czekoladka to sunia....Więc?????????

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...