Jump to content
Dogomania

DON Boston MA DOM! Pozostał jeszcze dług do spłacenia za szkolenie i hotelik...


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przeklejam z Owczarka wypowiedz naszej Niuni
[TABLE="width: 99%"]
[TR]
[TD="class: BBquote"][B]niunia1234 napisał(a):[/B]

No to dopóki jeszcze jestem, po Bostona będziemy jechać albo w czwartek do Koszalina i to jest bardziej prawdopodobne lub w piątek do Szczelna, ja osobiście wolałabym wcześniej ale panu Andrzejowi tak właśnie pasuje, rozmawiałam dzisiaj z opiekunem ślicznego, ponoć Boston pięknie ciągnie saneczki z dziećmi, jego tymczasowy pan opowiadał mi o kuligu, mam nadzieję, że historia Bostona już się zakończy happy endem [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/599396_392846804115907_1942264105_n.jpg[/IMG]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[COLOR=#000000][FONT=Verdana]A i jeszcze tymczasowy opiekun mówił że Boston jest super ułożonym psem, oczywiście potrzebny mu będzie mocny człowiek, ja chyba bym się nie nadawała, chociaż dwie sunie i pies już 5-letni ponoć byłoby okey, tak twierdził ten pan, Boston będzie miał właściciela mężczyznę więc chyba dobrze, bo panowie są bardziej konsekwentni, z rozmowy wynikało że panu Andrzejowi żal się pozbywać Bostona ale jego sytuacja jest taka że ma cztery psy i nie może zatrzymać Bostona, szkoda bo pies się przywiązał do rodziny, ale cóż czasem nie mamy wpływu na pewne sprawy, chociaż ja mam cichą nadzieję, że może jednak go zostaw[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']przeklejam z Owczarka wypowiedz naszej Niuni
[TABLE="width: 99%"]
[TR]
[TD="class: BBquote"][B]niunia1234 napisał(a):[/B]

No to dopóki jeszcze jestem, po Bostona będziemy jechać albo w czwartek do Koszalina i to jest bardziej prawdopodobne lub w piątek do Szczelna, ja osobiście wolałabym wcześniej ale panu Andrzejowi tak właśnie pasuje, rozmawiałam dzisiaj z opiekunem ślicznego, ponoć Boston pięknie ciągnie saneczki z dziećmi, jego tymczasowy pan opowiadał mi o kuligu, mam nadzieję, że historia Bostona już się zakończy happy endem [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


[COLOR=#000000][FONT=Verdana]A i jeszcze tymczasowy opiekun mówił że Boston jest super ułożonym psem, oczywiście potrzebny mu będzie mocny człowiek, ja chyba bym się nie nadawała, chociaż dwie sunie i pies już 5-letni ponoć byłoby okey, tak twierdził ten pan, Boston będzie miał właściciela mężczyznę więc chyba dobrze, bo panowie są bardziej konsekwentni, z rozmowy wynikało że panu Andrzejowi żal się pozbywać Bostona ale jego sytuacja jest taka że ma cztery psy i nie może zatrzymać Bostona, szkoda bo pies się przywiązał do rodziny, ale cóż czasem nie mamy wpływu na pewne sprawy, chociaż ja mam cichą nadzieję, że może jednak go zostaw[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

mozesz mi przeslac na meila link do tego watku na owczrkach?

[RIGHT][COLOR=#3E3E3E][email protected][/COLOR][/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']nie mozemy jednak na to liczyc i czekac....

czy dobrze rozumiem, ze w czw Boston bedzie zabrany do Niuni? kto oplaci przejazd? bo moze jednak te kase zaoferowana powinnam jako skarnik zebrac..? niech lezy u mnie na koncie gotowa na czarna godzine, co?[/QUOTE]


Krakowianko, Niunia zaoferowała, że podjedzie po Bostona razem z zainteresowanym Panem, który jest Jej znajomym. Mają do pokonania trasę Gdańsk - Inowrocław - Gdańsk.
Bostonkowa kasa niech leży, gdyby się okazało, że hotelu pilnie trzeba szukać, czy jakiegoś dt na gwałt. U mnie Bostonek też ma odłożoną gotówkę.
Najgorszy jest ten chaos informacyjno- organizacyjny. Bardzo się martwię o Bostona. W dodatku ta zima taka nieprzyjazna teraz

Link to comment
Share on other sites

Witam, w piątek jedziemy po Bostona, w czwartek jeszcze potwierdzę u p.Andrzeja, żeby na pewno był i mam nadzieję, że już nic się nie zmieni, teraz to tylko prosić Boga o dobrą pogodę co by za dużo śniegu nie napadało no i żeby z nowym opiekunem Bostonek się dogadał, pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

W sprawie adopcji Bostona wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.
Przeklejam dyskusję z Owczarka:

[TABLE="width: 99%"]
[TR]
[TD="class: BBquote"][TABLE="width: 99%"]
[TR]
[TD="class: BBquote"]egradska[TABLE="width: 99%"]
[TR]
[TD="class: BBquote"]Po rozmowie z Niunią jestem nieśmiałą optymistką.
Poprosiłam też o wsparcie radą, wspólnym spacerem itd, naszych nieocenionych założycieli SMONu z Gdańska: Wojtka i Alę. Oboje się zgodzili[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley32.gif[/IMG][/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Słuchajcie, jeśli nie osiwieję przed adopcją Bostona i nie nabawię się nerwowych tików, to przyjdzie mi jakiś marsz dziękczynny zorganizować. Wczoraj wieczorem dostałam smsa od Budryska, ze Bostona był oglądac jakiś pan z Bydgoszczy i jest zachwycony. Psa póki co nie dostał, bo trzeba do niego pójść i zorientować się, jakie warunki oferuje. Dzielnica Piaski. No i oczywiście szukamy kogoś, kto mógłby i zechciałby tam podejść [/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Aannee99
Mocno trzymam kciuki aby wizyta PA wyszła super i Boston trafił do tego domku!!! [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley20.gif[/IMG][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Niunia1234:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Aannee99 - wyobraź sobie, że ja też bardzo mocno trzymam kciuki za dobry dom dla Bostona, wiem jedno, że ten pies nigdy nie wróci do schronu, Agaton sprawdzi dom w Bydgoszczy i jeżeli będzie coś nie tak to Boston przyjedzie do Gdańska


ergo: czekamy, co ustali Agaton85, a gdyby coś nie wyszło z domem w Bydgoszczy, Niunia1234 podtrzymuje swoją ofertę[/FONT][/COLOR]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, to Agatka już pewnie na wizycie. Bardzo się denerwuję[/QUOTE]

Ja tez tu ciagle zagladam i czekam na nowe wiesci . Boston to taki przystojniak ,ze nie ma bata by nie skradl serca domkowi .Po niego powinny sie ustawiac kolejki .Bedzie dobrze.;)

Link to comment
Share on other sites

Boston już w Gdańsku, pozwolę sobie przekleić wypowiedz Niuni z Owczarka:

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]"Dziewczyny to jest kochany pies, ja przecież jestem laikiem, a jak się do mnie tulił, , Bostonek potrzebuje mieć domek z jednym panem (którego dziabnął) ale panią już nie, jak ich zawiozłam, to skurczybyk rozłożył się na kanapie, poradziłam im żeby mu jeszcze troszkę papu dali i jak zjadł to nowa pani go głaskała, a pan DT mówił żeby go nie głaskać, jutro idę z nimi na spacer ale bez moich suczek, bo to cholerne zazdrośnice, dziewczyny to naprawdę super psiak ale trzeba dużo spokoju i będzie gucio [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]"


Jak będą nowe fotki, przekleję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Rewelacja!!! dzięki egradska za takie dobre wieści:lol: Niunia dzięki za wszystko!!!:lol::lol: dobrze rozumiem, że Boston jest w DS?[/QUOTE]


Anetko, Niunię to osobiście wyściskam za zaangażowanie w ratowanie Bostona, bo Dziewczyna dziś 500 km zrobiła, żeby go zabrać. :buzi:Bostonek jest u znajomego Niuni, p. Ryszarda (którego w całym tym zamieszaniu zdezorientowany dziabnął, na szczęście niegroźnie). Mamy nadzieję, ze wszystko się poukłada, pies się oswoi, odpocznie po dzisiejszych wrazeniach i będzie ok,

Link to comment
Share on other sites

Napiszę krótko -ten pies nie potrzebuje behawiorysty,bo to są niepotrzebne koszta.Oczywiście będzie okreslony profil psa itd ale co z tego??? Ten pies [B][COLOR=#a52a2a]tylko[/COLOR][/B] potrzebuje takiego właściciela jakim był tymczasowy opiekun.Każda inna adopcja będzie prędzej czy później porażką.Nie będę tu argumentował i podawal przyklady ale to jedyna opcja.Dom z mężczyzną,ktory zna psy,najlepiej owczarki i potrafi konsekwentnie prowadzić psa ze sklonnością do dominacji itd.Boston to super pies ale to pies jednego człowieka ze wszystkimi tego konsekwencjami.Rodzinkę będzie tolerowal ale podporządkuje się tylko jednej osobie i musi to być zdecydowany,mocny facet.Przytulanie i inne tego typu formy komunikacji na początku adopcji to duży błąd .Pies zaczął ustalać kto rządzi po swojemu.Hierarchia wedlug Bostona był niestety nieprzyjemna.To moja opinia ale jestem amatorem i być może się mylę???;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...