Jump to content
Dogomania

DON Boston MA DOM! Pozostał jeszcze dług do spłacenia za szkolenie i hotelik...


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie, no umówmy się, że powyższy kojec jest na granicy marzeń i jawy; wersja ekskluzywna jak na nasze warunki, choc normalnie to po prostu widać, że ktoś pomyślał o losie psa, który będzie w nim mieszkał i pewnie uznał, że to niezbędnie minimum komfortu; my tu chyba niestety musimy wrócić na ziemię i pomyślec o czymś skromniejszym...

Link to comment
Share on other sites

W kojcu mieszka suka, która 10 lat swojego zycia spedziła na łańcuchu. po 10 latach jej własciciele musieli sie wyprowadzic, a psa postanowili oddać do schroniska. Wzięłam ja do siebie jako czwartego psa, a poniewaz jedna z moich suk nie akceptuje innych zwierżt, musiałam wybudować jej kojec (z którego oczywiście jest codziennie wypuszczana).

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, jesli ktos ma fanty i bedzie mogl je wyslac po zakonczeniu bazarku i zrobic foto, to ja moge poprowadzic bazarek jakis i zaczniemy kase na to zbierac, co wy na to?
bo tak to gdybamy a psior straci dom niedlugo...

przeciez nie musi to byc jakis fikusny wybieg, bo pies bedzie wypuszczany, polowa tego co tu jest wystarczy na pewno i buda a to gdzie sie stawia michy mozna do budy dolaczyc i tylko przedluzyc zadaszenie (o to mozna nawet osobe robiaca bude poprosic wyjdzie taniej ni robienie osobno)
moze sie w 1000zl zamkniemy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']sluchajcie, jesli ktos ma fanty i bedzie mogl je wyslac po zakonczeniu bazarku i zrobic foto, to ja moge poprowadzic bazarek jakis i zaczniemy kase na to zbierac, co wy na to?
bo tak to gdybamy a psior straci dom niedlugo...

przeciez nie musi to byc jakis fikusny wybieg, bo pies bedzie wypuszczany, polowa tego co tu jest wystarczy na pewno i buda a to gdzie sie stawia michy mozna do budy dolaczyc i tylko przedluzyc zadaszenie (o to mozna nawet osobe robiaca bude poprosic wyjdzie taniej ni robienie osobno)
moze sie w 1000zl zamkniemy....[/QUOTE]

myślę, że to dobry pomysł. Podaj maila na fotki z opisem. A kojec o ile rozumiem, ma być dla Majeczki, nie Bostona. Jakiej wielkości jest Majeczka?

Link to comment
Share on other sites

Kibicuję Bostonowi od początku (choć nie piszę) i czytając powyższe wpisy poszukałam na allegro, jaki kojec i za ile można kupić. Ważne jaka duża jest Majeczka i jak często będzie mogła wychodzić z kojca.
Znalazłam takie:
[url]http://allegro.pl/kojec-dla-psa-kojce-z-katownikow-najnizsza-cena-i2727164652.html[/url]
[url]http://allegro.pl/kojec-dla-psa-kojce-z-katownikow-najnizsza-cena-i2733437121.html[/url]
[url]http://allegro.pl/kojce-dla-psow-kojec-klatka-buda-producent-tanio-i2741972000.html[/url]
Jak widać koszt gotowego od 700 do 800 zł.
Wiem, że jeszcze dodatkowym kosztem będzie buda. Może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Gotowy kojec to bardzo dużo kosztuje , a wymiar 3x2 to jest [B]TYLKO 6 m2!!! [/B]To nic trudnego zrobić go samemu, jesli nie z siatki (bo to troche pracochłonne) to z gotowych paneli (koszt jednego o dł. 2500 cm. to ok. 70 zł), więc jeśli by zrobić taki 5x5 to i tak wyjdzie taniej niż gotowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']myślę, że to dobry pomysł. Podaj maila na fotki z opisem. A kojec o ile rozumiem, ma być dla Majeczki, nie Bostona. Jakiej wielkości jest Majeczka?[/QUOTE]


DołączyłJ
an 2008
Przegląda
Krakow (PL) / Kettering (UK)
@: [EMAIL="[email protected]"][email protected]
Pos[/EMAIL]ty2,965

:)

tak, kojec dla niej zeby Boston mogl zostac jak opisan na watku... :)

czy robiony czy kupiony i tak potrzeba jakies 1000zl, damy rade !
no to do roboty (tylko od razu mowie, ja robic watek bazarkowy bede o takich porach jak teraz - 22h w gore)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gu-Gu']Pisałam o gotowych kojcach, bo nigdzie wcześniej nie wspomniano, że na miejscu będzie osoba która ten kojec wybuduje. Zgadzam się, że budując we własnym zakresie za te same pieniądze można postawić coś dużo większego.[/QUOTE]

raczej nie ma mowy o budowaniu kojca przez Pana Andrzeja....kilka dni pracuje poza domem wiec jak przyjezdza to raczej nie ma juz na to czasu :(

na razie mamy 20 zł na kojec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']mamy 50 zł :)

moze ktos mogłby zostac skarbnikiem?[/QUOTE]

ja moge byc
czyli te pieniadze 20/50 zl (?) sa teraz u kogo?

jesli potrzeba nam 1000-1500 zl to zdecydowanie musimy podzialac
czekam na info ad fantow do bazarkow, bo dobrze byloby wystawic cos powiedzmy przed koncem miesiaca aby w grudniu moc zaczac to wydawac... lol

kto ma fanty oprocz egradska?
egradska - czy mozna do ciebie dowiezc/doslac kolejne aby wysylka byla z 1 miejsca?

Link to comment
Share on other sites

tak, rozumiem, ze jednorazowe, chodzilo mi u kogo sa na koncie?
wszystkie deklaracje beda pewnie jednoeazowe, bo jak rozumiem, jak sie juz kojec wybuduje, to jest to dom staly albo BDT, nie tak?
(moze ja wszystkiego nie ogarnelam, sorry...)

[quote name='BUDRYSEK']mamy 50 zł...tzn ze sa deklaracje jednorazowe:)

elu-10
Paulina Hoppel-30
BUDRYSEK-10[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']tak, rozumiem, ze jednorazowe, chodzilo mi u kogo sa na koncie?
wszystkie deklaracje beda pewnie jednoeazowe, bo jak rozumiem, jak sie juz kojec wybuduje, to jest to dom staly albo BDT, nie tak?
(moze ja wszystkiego nie ogarnelam, sorry...)[/QUOTE]

na razie sa to wirtualne pieniadze....szukamy skarbnika

jak bedzie kojec to Bostom ma ds

Link to comment
Share on other sites

Budrysku, ja też dorzucę się do kojca, deklarowałam pomoc dla Bostona. Zapisz na razie 50, ale postaram się więcej, czekam na kasę za kilka zleceń. Krakowianko, jeśli aparat będzie współpracować, dziś wyślę na podanego maila fotki i opis. Może byłoby dobrze ustalić sobie konkretną datę i wtedy już się same zmusimy do działania. A, i może jednak poszukać jakiejś dogomaniackiej braci z okolic miejsowości, w której jest Boston, może ktoś pomógłby przy tym kojcu z dobrej woli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']napisalam (wyzej) ze moge zostac skarbnikiem
i czekam na info ad fantow
dobrze bylby zrobic go szybko, wiec im sie bardziej sprezymy, tym szybciej pomozemy

:)[/QUOTE]

kurde, nie zauwazylam Twojego wpisu :)
super, ze bedziesz skarbnikiem :)

[quote name='egradska']Budrysku, ja też dorzucę się do kojca, deklarowałam pomoc dla Bostona. Zapisz na razie 50, ale postaram się więcej, czekam na kasę za kilka zleceń. Krakowianko, jeśli aparat będzie współpracować, dziś wyślę na podanego maila fotki i opis. Może byłoby dobrze ustalić sobie konkretną datę i wtedy już się same zmusimy do działania. A, i może jednak poszukać jakiejś dogomaniackiej braci z okolic miejsowości, w której jest Boston, może ktoś pomógłby przy tym kojcu z dobrej woli...[/QUOTE]

wielki dzieki :) to mamy juz 100 zł:)

szukałam juz kogos z oklic ale nie ma nikogo na dogo :(

[quote name='sybillas']Dwóch kumatych chłopaków i kojec (za niewielkie pieniądze) zrobiony w ciągu kilku dni. Może sie uda?[/QUOTE]

to byłoby najlepsze rozwiazanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...