Jump to content
Dogomania

niunia1234

Members
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About niunia1234

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Gdańsk
 1. [quote name='DONnka'][B]Udostępniam oba psiaki na fb W głowie się nie mieści[/B] :shake: [B]W dodatku dostałam info, że w Olkuszu jest kolejna DONka, a w Kielcach pod cmentarzem koczuje prześliczny DON - nie rozumiem ludzi :( i chyba nie lubię ich, a przynajmniej niektórych[/B] :([/QUOTE] [IMG]http://up.programosy.pl/foto/10334398_498604803578638_4385763225213679908_n.jpg[/IMG] Jesoo jaki piękny pies :) kurcze dlaczego tak daleko :( ja oczywiście ZA pomocą dla każdego potrzebującego owczarka :iloveyou:
 2. Hej witam wszystkich serdecznie :) troszkę mnie nie było ale wróciłam :) oczywiście ZA dla Azy :iloveyou:
 3. [quote name='katlis']Proszę przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi. Rozumiem, że każdy ma prawo do zabrania głosu? Jeżeli nie to przepraszam, ale wyraziłam swoje zdanie. Powtarzam SWOJE PRYWATNE ZDANIE. Zwróć uwagę, że w tym temacie mogą wypowiedzieć się również inni członkowie rady i zaopiniować pomoc o której wspominasz. W mojej wypowiedzi nie ma cienia agresji w stosunku do Twojej propozycji, jednakże przez brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, wywołałaś III wojnę światową, zupełnie bez sensu. Kolejne moje subiektywne odczucie, Twój wywód o tym, że zastanawiasz się nad tym czy uczestniczyć w życiu skarpety, jest nikczemny i nosi znamiona szantażu, bo z całym szacunkiem przez cały okres mojego pobytu w skarpecie, nigdy nie zdażyła się sytuacja, że pomoc została odmówiona.[/QUOTE] Nikt nie będzie mi zarzucał nieumiejętności czytania, nikczemności, znamion szantażu - proszę o wykreślenie mnie z Rady Owczarkowej - z poważaniem D.
 4. [quote name='katlis']W tym miejscu dokładam się do pomocy owczarkom i owczarkopodobnym, jeżeli chcę pomoc innym przedstawicielom psiego gatunku robię to indywidualnie, nie proszę o pomoc grupy, które ukierunkowane są na potrzeby konkretnej rasy. Wyraziłam tylko opinię, że wolałabym aby regulamin w tej materii nie uległ zmianie. Nie musi Ci być przykro z mojego powodu, tak naprawdę nie wiesz co robię dla zwięrząt, więc Twoja opinia jest nie na miejscu.[/QUOTE] nie życzę sobie tego typu tekstów bo Ty też nie wiesz co ja robię i ile pieniędzy przekazuję na potrzebujące psy, a przykro mi jest bo od każdej reguły może być odstępstwo, dziewczyny zrobią bazarek i oddadzą pieniądze do skarpety w tym konkretnym przypadku chodzi o ratowanie psiaka i liczy się czas :( inaczej sunia z pewnością trafi do schronu :( Do [B]DONki[/B] i [B]egradski[/B] : Dziewczyny ostatnimi czasy częściej się zastanawiam nad moim uczestnictwem w Skarpecie bo jestem przerażona sytuacjami kiedy osoby z Rady są tak bardzo na "nie" nawet w przypadkach takich jak Misi - czyli pożyczenie pieniążków :(
 5. [quote name='katlis']przykro mi ale ja jestem przeciwna pomocy. Grupa została powołana, żeby pomagać onkom, donkom i im podobnym, zdaję sobie sprawę, że wszystkie psiaki potrzebują pomocy, ale jeżeli przestaniemy trzymać się tej zasady zachwilę zabraknie nam pieniędzy na nasze cele i dla tych, dla których skarpeta działa. Przykro mi ale jestem przeciwna.[/QUOTE] a mnie jest przykro że jesteś przeciwna, bo tu chodzi o pożyczkę ale jak widać owczarkarze oczywiście nie wszyscy mają twarde serducha, przykre to bardzo :(
 6. [quote name='DONnka'][B][SIZE=3]W związku z brakiem jednomyślności w kwestii przyznania wsparcia dla Misi/Ady po naradzie z egradską doszłyśmy do wniosku, że należy w naszym regulaminie doprecyzować sposób postępowania w sytuacjach, gdy pojawiają się kontrowersje i mamy różne zdania na temat przyznania, bądź nie, wsparcia ze SKARPETY. Trzeba wyznaczyć minimalną ilość osób, które w takiej sytuacji powinny oddać głos (czyli tzw. quorum) i określić jaki stosunek głosów na TAK do głosów na NIE uprawnia do przyznania pomocy [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley4.gif[/IMG][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#0000cd]Wobec braku na ten moment rozstrzygnięć w kwestiach, o których mowa powyżej, chcąc uszanować każdy oddany głos, proponujemy na razie pomoc dla Misi/Ady w formie pożyczki[/COLOR] [SIZE=2](mamy taką opcję w regulaminie dla psów, które nie są owczarkami)[/SIZE]. [SIZE=2][SIZE=3]Do tej chwili w sprawie Misi/Ady oddało głos 12 członków SKARPETY, z czego na TAK było 10 osób. Zachęcamy do dalszego opiniowania ... [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE] w sprawie Misi/Ady też jestem za pomocą :)
 7. [quote name='yumanji']Kochany anonimowy darczynco,wielkie dzieki.naprawde.Moja radosc przycmil fakt,ze niecala godzine temu umarl szczeniak ,ktory wczoraj mial operacje,tak wiec "dziewczyna ma 29 psow".Dzieci dostaly hydroksyzine na uspokojenie,powycieraly lzy i probuja zasnac. W kwestii pomocy dla moich psow,ja obiecalam DON-ce,co "otrzyma "w podziekowaniu za dotychczasowa pomoc.I nie bede patrzec,czy uszy stoja i czy katowanie jest wlasciwe.[/QUOTE] Bardzo mi przykro, że szczeniaczek nie przeżył :( wielkie dzięki darczyńcy za budę :)
 8. ja też za zmianą w regulaminie i można to faktycznie nazwać UZASADNIONA POMOC W NAGŁYCH PRZYPADKACH
 9. jasne, że taki zapis powinien być zrobiony bo przecież życie niesie wydarzenia których nie jesteśmy w stanie przewidzieć :fadein:
 10. no proszę czyli jak się chce to można :fadein: UZASADNIONA POMOC W NAGŁYCH PRZYPADKACH ja rozumiem że regulamin itd., ale są sytuacje, że należy pomóc a jak widać zima jest bardzo ostra i oneczka ma szczenięta a dodatkowo osoba która prosi o pomoc w zakupie budy opiekuje się dużą ilością psiaków, o ile mnie pamięć nie myli to skarpeta pomagała w opłacie hotelu więc i w tym przypadku należy pomóc jest to zdecydowanie uzasadnione.
 11. Uważam że można złamać regulamin o ile jest to w dobrej wierze i pomoże psiakowi, dziewczyna pisze, że zajmuje się 30-toma psami i w takim przypadku nie udzielenie jej pomocy to uważam że byłoby wręcz niehumanitarne, ja jestem [B]ZA UDZIELENIEM POMOCY W ZAKUPIE BUDY [/B]
 12. ja oczywiście na [B]tak[/B] dla każdego potrzebującego :iloveyou: i jak już tu jestem to nieśmiało zapytam: czy mój abonament za listopad i grudzień wpłynął na konto Skarpety? bo nie widzę, że zostało to odnotowane i być może pieniążki nie dotarły a jeżeli tak to muszę interweniować :sad: w banku.
 13. TAK dla Czili :iloveyou:a tak przy okazji : strasznie tu pusto i cicho, czyżby żaden psiak nie potrzebował pomocy?
 14. Z uwagi na taki obrót sprawy niestety zmieniam decyzję z deklaracji stałej na jednorazowe wsparcie NUKI - w zakupie kojca.
×
×
 • Create New...