Jump to content
Dogomania

DON Boston MA DOM! Pozostał jeszcze dług do spłacenia za szkolenie i hotelik...


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='egradska']Budrysku, ja też dorzucę się do kojca, deklarowałam pomoc dla Bostona. Zapisz na razie 50, ale postaram się więcej, czekam na kasę za kilka zleceń. Krakowianko, jeśli aparat będzie współpracować, dziś wyślę na podanego maila fotki i opis. Może byłoby dobrze ustalić sobie konkretną datę i wtedy już się same zmusimy do działania. A, i może jednak poszukać jakiejś dogomaniackiej braci z okolic miejsowości, w której jest Boston, może ktoś pomógłby przy tym kojcu z dobrej woli...[/QUOTE]

to ja zapisuje deklaracje (zapisuje jako jednorazowe, chyba ze ktos bedzie mogl wiecej)
[B]
Poki co mamy:

[COLOR=#000000]elu-10[/COLOR]
[COLOR=#000000]Paulina Hoppel-30[/COLOR]
[COLOR=#000000]BUDRYSEK-10
[/COLOR]egradska - 50zl

Umowmy sie, ze potrzeba nam 1500zl, jak sie tyle uzbiera, to bedziemy wiedzialy, ze mamy wystaczajaco duzo[/B]

Co do bazarku, proponuje go wystawic od 25 XI do 6 XII - w ten sposob nie bedzie jeszcze za pozno na wyslanie fantow (np kartek, bo takie maja byc - ktos mi juz fanty obiecal - czyt Gu-Gu :) ) i zdazymy jeszcze wszystko wyslac przed Swietami.

[B]egradska[/B] - rozumiem, ze ty tez masz jakies wolne fanty?

Poniewaz poki co nikt sie nie zaoferowal do wyslania fantow, to poprosze siostre w Krakowie aby je wyslala, ALE ona nie bedzie mogla na dogo siedziec opisywac itd, wiec zdjecia prosze wyslac do mnie ([email protected]), ja przygotuje bazarek, a wszyscy razem bedziemy odpisywac w razie pytan o fanty. Adres do wysylki fantow podam na PW.

jesli sa jakes ubrania, to konieczne jest podanie/opisanie:
- dlugosci (dla spodni dlugosc wewn i zewn)
- szerokosci (pas/biodra dla spodni, pas/dol dla spodnicy, talia/ramiona dla koszul i swetrow)
- materialu z jakiego jest zrobiony
- rozmiaru (np XS/S/M/L/XL/XXL albo 6-68-10-12-14-16 itd)

Tu jest link d przyszlego bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235585-Roiznosci-dla-BOSTONA-kojec-albo-schronisko-wybor-nalezy-do-nas-do-xx-XII-2012?p=19961724#post19961724[/URL]

(w ten sposob to juz musimy go zrobic, ha ha...)

a tu banerek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235585"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i60/2/11/13/bn_a3a4e2112a.png[/IMG][/URL]

[quote name='sybillas']Dwóch kumatych chłopaków i kojec (za niewielkie pieniądze) zrobiony w ciągu kilku dni. Może sie uda?[/QUOTE]

ale moze najpierw kase uzbierajmy, choc z drugiej strony... jak ktos bedzie do pomocy juz teraz, to najwyzej poczeka na materialy budowlane....:)

[quote name='BUDRYSEK']moze ktos pomoc rozsyłąc watek?[/QUOTE]

ja porozsylam po watkach na ktorch sie udzielam i po znajomych, po innych mi nie wolno, juz dostalam ostrzezenie....

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aaagulka']skromne dwie dychy mogę dorzucić ;)[/QUOTE]

dziekujemy

czyli mamy:
[B]
[COLOR=#000000]elu-10zl[/COLOR]
[COLOR=#000000]Paulina Hoppel-30zl[/COLOR]
[COLOR=#000000]BUDRYSEK-10zl
[/COLOR]egradska - 50zl + 30 = 80zl
Aaagulka - 20zl

-----------------

150zl
[/B]
CZY mam juz teraz wyslac konto osobom sie deklarujacym czy czekac jeszcze?

Gu-Gu fanty przekazala do Krakowa, ale nie udalo sie wczoraj odebrac wiec jak tylko corcia jej znow w Krk bedzie, to juz mam zalatwione, ze siostra podjedzie i odbierze
szkoda ze nie mam zdjec fantow, bo juz bysmy otworzyly, ale nie pomyslalysmy wczesniej, trudno.

Czy ktos ma inne, dodatakowe fanty?

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska'] Krakowianko, jeśli aparat będzie współpracować, dziś wyślę na podanego maila fotki i opis. Może byłoby dobrze ustalić sobie konkretną datę i wtedy już się same zmusimy do działania..[/QUOTE]

wyslesz te zdj cioteczko?
[quote name='BUDRYSEK']moze ktos pomoc rozsyłąc watek?[/QUOTE]

[quote name='__Lara']Ja mogę pomóc :) BUDRYSEK, tylko co piszemy ? Masz pomysł?[/QUOTE]

a moze w takim razie poczekajmy juz teraz na bazar i wyslemy zaproszenia + bener:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235585"][IMG]http://content.pimp-my-profile.com/i60/2/11/13/bn_a3a4e2112a.png[/IMG][/URL]

?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']cioteeeeeczki, gdzie jestescie???[/QUOTE]


jesteśmy, krakowianko. Przedstawiłam potrzeby Bostona na skarpetowym wątku na Owczarku i kochana Aaagulka zgodziła się pojechać i zobaczyć, co u Bostona i jak to jest z tym kojcem. Czekam na info od Budryska co do daty mozliwych odwiedzin i adresu. Musimy wiedzieć, na czym piesek stoi, bo na razie jest jakby zawieszony w powietrzu, nie wiemy, czy ma dom, czy nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']jestem.

dowiem się o tania, super fajne budę
nt kojca mam pewne info
napiszę krakowiance jutro szczegóły[/QUOTE]

super, jakby sie cos taniej dalo, no to byloby super...

[quote name='egradska']jesteśmy, krakowianko. Przedstawiłam potrzeby Bostona na skarpetowym wątku na Owczarku i kochana Aaagulka zgodziła się pojechać i zobaczyć, co u Bostona i jak to jest z tym kojcem. Czekam na info od Budryska co do daty mozliwych odwiedzin i adresu. Musimy wiedzieć, na czym piesek stoi, bo na razie jest jakby zawieszony w powietrzu, nie wiemy, czy ma dom, czy nie[/QUOTE]

Ok, no to fajnie, wiesz kedy Aaagulka chce pojechac?

[quote name='BUDRYSEK']DO 15.12 musze zabrac Bostona, Pan Andrzej bedzie miał operację :([/QUOTE]

czyli niespelna 3 tygodnie
czy potem (po operacji) bedzie mgl tam wrocic, czy mamy szukac innego DT (tylko gdzie) albo hoteliku itd...?

Link to comment
Share on other sites

eraczej po operacji - rekonstrukcja kolana - będzie długo chodził o kulach....i kiepsko to widze :(
na dniach ma tam podejsc dziewczyna z owczarkow, pogada z Nim, ja jutro tez zadzwonie

odezwał sie P.Bartosz zainteresowany adopcja, ma dzwonic do P.Andrzeja

[B]na PP mam deklaracje 10 euro od unixeny[/B] :)

Link to comment
Share on other sites

WIRTUALNE Konto:
[B]
[COLOR=#000000]elu-10zl[/COLOR]
[COLOR=#000000]Paulina Hoppel-30zl[/COLOR]
[COLOR=#000000]BUDRYSEK-10zl
[/COLOR]egradska - 50zl + 30 = 80zl
Aaagulka - 20zl
-----------------
150zl
[/B]
[B]unixena -10 Eur (PayPal)
[/B][B]-----------------
10 Eur[/B]

[quote name='Aaagulka']WIZYTA U BOSTONA W ŚRODĘ O 15 :multi: PAN ANDRZEJ ZGODZIŁ SIĘ BYM WZIĘŁA SWOJĄ SUNIĘ[/QUOTE]

[quote name='egradska']bardzo dziękuję AAgulka:)Oby nasz Boston był dzentelmenen:modla:[/QUOTE]

no to super

a ten domek (Pan Bartosz) to myslisz wypali? mam nadzieje, ze konkretna osoba znajaca ONki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']wieczorem poogłaszam Bostona
Budrysek można wykorzystać fotki z fb z p. Andrzejem i dzieckiem?[/QUOTE]

mozna je wykorzystac


[quote name='egradska']AAgulka z Kasią z Owczrka pojechały poznać Bostona, ale niestety Pan zapomniał, ze się z nimi umówił. Trochę to niepoważne[/QUOTE]

i co nie było Go?

Link to comment
Share on other sites

podrzuce link do budy, którą zakupiłam dla Igora [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=403379665&MessageId=MSG.VIEW_AD.REPLY_TO_AD_SENT&mpname=LocClass-R2S&mpuid=%3B403379665%3B13536332%3B3200071%3B9124%3B9129%3B%3B%3B%3B1352671163322&secev=AQAAATrvVzIAAM0AAAACACIxM2FmMTdiZjNiYS5hMjBiMjcxLjE4NWFiLmZmZmRlYzdjAAAAABgLFdEABBKAA%2FKgMyxDwdvo5jZOa4HyWZY[/URL]

420zł solidna, gruba, ocieplana styropianem od podłogi do dachu, do tego na nóżkach co tez izoluje od podłoża, z podestem, wiatrołapem i malowaniem no i do tego bardzo ładna, dach otweranyi zamykany na zatrzaski by mozna było słomę wymieniać i sprzątać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...