Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

[quote name='babi2']:x-mas::x-mas:
Już jest, już jest! Ten Mikołaj o wszystkich pamięta, nawet o niegrzecznych. W pace dla każdego COŚ miłego.
Dziękujemy, dziękujemy.



[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2486/miki1l.jpg[/IMG]

:tree1::tree1:
Wszystkim Mikołajom z Dogomanii, Mikołajowi Wiosence najserdeczniejsze życzenia aby Święta przebiegały w miłej, rodzinnej atmosferze a wszyscy czworonożni podopieczni, którzy przemówią ludzkim głosem powiedzieli Wam: dziękujemy Wam za to, że jesteście i pozwalacie nam być z Wami, życzy Leon-Luzik z pańcią i tajemniczym brunetem, którym okazała się być… Tola (Tola jest wszędzie):iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]

a ten czarny znowu pod stołem i bez czapki ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Gusiaczek']Dobrego Roku Kochani:)[/QUOTE]

Jeszcze lepszego niż ten obecny :)

Przy okazji, zajrzyjcie cioteczki do wątku kotki z Zabrza, która żyje pod chmurką: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237912-Kotka-w-Zabrzu-pod-chmurk%C4%85-w-ci%C4%85%C5%BCy-potrzebne-na-transport-leczenie-karm%C4%99!!!?p=20199619#post20199619[/url]

Szukamy transportu, gdyż kochana cioteczka Ginn zaoferowała dla kotki dt - pomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie dzisiaj pomyślałam, że może fajnie by było gdyby Luzik przyjmowała jeszcze preparat o nazwie HMB (lub inny zawierający tę substancję). Z tego co pamiętam to zawiera on substancję o nazwie hydroksymetylomaślan, która chroni organizm przed utratą białek, w efekcie wzmacnia mięśnie. U Luzika ważne są zwłaszcza mięśnie przykręgosłupowe, może nie uczyni on cudu, ale...

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że jak najbardziej trzeba kupić jakieś odżywki Leonkowi:-)....tylko ja się nie znam zupełnie:shake:
Babi, jak wygląda sprawa rehabilitacji?,ile mieliście już zabiegów,może potrzebne są pieniążki,to pisz.
Jak stoicie z karmą?
Troszkę później postaram się zrobić bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Myślę,że jak najbardziej trzeba kupić jakieś odżywki Leonkowi:-)....tylko ja się nie znam zupełnie:shake:
Babi, jak wygląda sprawa rehabilitacji?,ile mieliście już zabiegów,może potrzebne są pieniążki,to pisz.
Jak stoicie z karmą?
Troszkę później postaram się zrobić bazarek.[/QUOTE]
No to właśnie rozpoczął się "uroczy", sylwestrowy wieczór. Za oknem wystrzały, Tolka wciska się pod łóżko (zahaczy o kable, wywali choinkę). Luzik leży przy moich nogach, obserwuje Tolkę, zaraz udzieli mu się głupawka Toli. Zuzia biega w kółko i popiskuje. I tak co roku...
Luzik w trakcie rehabilitacji, to już 7. zabieg, łapki ruchliwe ale cudu to chyba nie będzie. Kupię mu preparat zasugerowany przez p. Roksanę - niech ma - na ten Nowy Rok.
I wszystkim Wam życzę na ten Nowy Rok, jeśli nie cudu, to przynajmniej niech każdy z nas COŚ MA, COŚ CZEGO MU BRAKOWAŁO.
(dla siebie potrzebuję na szybko optymizmu i poczucia humoru, bo trochę spadło;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']No to właśnie rozpoczął się "uroczy", sylwestrowy wieczór. Za oknem wystrzały, Tolka wciska się pod łóżko (zahaczy o kable, wywali choinkę). Luzik leży przy moich nogach, obserwuje Tolkę, zaraz udzieli mu się głupawka Toli. Zuzia biega w kółko i popiskuje. I tak co roku...
Luzik w trakcie rehabilitacji, to już 7. zabieg, łapki ruchliwe ale cudu to chyba nie będzie. Kupię mu preparat zasugerowany przez p. Roksanę - niech ma - na ten Nowy Rok.
I wszystkim Wam życzę na ten Nowy Rok, jeśli nie cudu, to przynajmniej niech każdy z nas COŚ MA, COŚ CZEGO MU BRAKOWAŁO.
(dla siebie potrzebuję na szybko optymizmu i poczucia humoru, bo trochę spadło;))[/QUOTE]

Z optymizmem tak się zdarza:
albo jest, albo się wydarza.

Babi Kochana, nie trać wiary ... wiem, wiem wirtualnie łatwo jest dawać dobre rady ... Zatem nie radzę, ale życzę sił dużo i utwierdzenia w w tym, że robisz KAWAŁ WSPANIAŁEJ ROBOTY - w każdym wymiarze swojego Życia.
Bądź zdrowa i spełniona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Z optymizmem tak się zdarza:
albo jest, albo się wydarza.

Babi Kochana, nie trać wiary ... wiem, wiem wirtualnie łatwo jest dawać dobre rady ... Zatem nie radzę, ale życzę sił dużo i utwierdzenia w w tym, że robisz KAWAŁ WSPANIAŁEJ ROBOTY - w każdym wymiarze swojego Życia.
Bądź zdrowa i spełniona.[/QUOTE]

Dzięki za słowa, które stawiają na nogi... mnie i Luzika :)
[video]http://img571.imageshack.us/img571/8396/20qemllkeswseslwjfwxbk.mp4[/video]

...a może cuda się szykują ....
[video]http://img521.imageshack.us/img521/6858/b6pqgeljmnaetsgvjdkavy.mp4[/video]

Edited by babi2
Link to comment
Share on other sites

Jejku,jejku....ale niespodzianka:-)....pupcia w górze,a łapeczki Luzikowe próbują nadążyć za Leonkiem:-)....babi Kochana,aż mi dech zaparło:calus:.... nieustannie trzymam za Was kciuki,teraz jeszcze mocniej:kciuki::kciuki::kciuki:....niech ten Nowy Rok niesie same dobre wieści i daje Wam dużo siły!!!!...i Tobie i Luzikowi:kciuki::kciuki::kciuki:
Babi,wielkie ukłony,jesteś niesamowita!!!:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Jejku,jejku....ale niespodzianka:-)....pupcia w górze,a[B] łapeczki Luzikowe próbują nadążyć za Leonkiem[/B]:-)....babi Kochana![/QUOTE]Zwłaszcza prawa łapeczka próbuje:)
Cuda !! Cuda!!
Bardzo serdecznie pozdrawiam :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Niesamowite. Leoś próbuje chodzić i coraz mniej ciągnie Luzika za sobą !!!!! :multi::multi:
Jednak rehabilitacja przynosi efekty. Trzeba ją kontynuować. Jak z kasą?[/QUOTE]

Zamówiłam wstępnie u P. Roksany 10 zabiegów, bo chyba na tyle pozwala "posag" Leona będący pod pieczą Wiosny. Pytanie, na kogo ma być wystawiony rachunek?
P. Roksana daje dwa gratisy i....dobrze byłoby jeszcze 8 żeby razem było 20. Jeśli nie będzie na to pieniędzy to ja mu zafunduję, niech ma. Zamówiłam HMB, będzie w piątek.
Dziś wróciłam wcześniej i wzięłam go na spacer na gęstą trawę, żeby się nie obcierał ( w moim ogródku nie dochowałam się gęstwiny, zbyt intensywnie wykorzystywana świeci łatami gołej ziemi) i powtórzył wszystkie numery z wczorajszego spacerku. W mieszkaniu nie ma takiej możliwości, łapki rozjeżdżają mu się na śliskiej powierzchni. Na wiosnę urządzę mu wybieg ze sztuczną trawą, no chyba że już nie będzie potrzebna, bo do tego czasu, przypomni sobie jak używać tylnych łap, czego jemu i sobie życzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak,mam[B] 556zł [/B]Leonka.
Babi,przeleję je dla Ciebie teraz, na konto p.Darii można czy dasz swoje?
Rehabilitacji nie przerywajcie, trzeba spróbować dłużej tym razem.O kasę my musimy się martwić,nie Ty. I tak o nic nas nie prosisz :shake:,a wydatków masz przecież dużo na Luzika.
W przyszłym tygodniu zrobię bazarek....może coś utargujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Niesamowite. Leoś próbuje chodzić i coraz mniej ciągnie Luzika za sobą !!!!! :multi::multi:
Jednak rehabilitacja przynosi efekty. Trzeba ją kontynuować. Jak z kasą?[/QUOTE]

Mówiłam, że za wcześnie została przerwana.
To cudownie.
Przy takiej opiece jaką ma Leonek to i umarli by z grobu wstali, babi :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Cały czas czytam wątek , oglądam filmiki i widzę ,że Leoś robi dokładnie takie same postępy jakie robił Miruś nasz , na początku też jakiś czas chodził na kolankach :) A myśleliście może ,żeby wejść teraz z nivalinem i witaminą B ?[/QUOTE] Cieszę się, że jakieś fachowe oko tak ocenia postępy Leosia. Jeśli chodzi o lekarstwa, to Leoś dostawał to na przełomie lipca i sierpnia. Teraz musiałabym się udać do weterynarza (tylko którego – tego co nie zdiagnozował złamania, tego co radził uśpić, czy tego co stwierdził, że to mimowolne, przypadkowe ruchy, czy jeszcze innego?) ale boję się co tam znowu usłyszę. Oczywiście zobaczymy co dalej będzie się działo i coś wspólnie uradzimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Tak,mam[B] 556zł [/B]Leonka. Babi,przeleję je dla Ciebie teraz, na konto p.Darii można czy dasz swoje? Rehabilitacji nie przerywajcie, trzeba spróbować dłużej tym razem.O kasę my musimy się martwić,nie Ty. I tak o nic nas nie prosisz :shake:,a wydatków masz przecież dużo na Luzika. W przyszłym tygodniu zrobię bazarek....może coś utargujemy.[/QUOTE] Oczywiście można na konto Darii. Właśnie w piątek wypłaciłam 500zł p. Roksanie i 71 za HMB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...