Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

[quote name='faith35']to w takim razie z fb :)
Zaksięgowane na koncie Rokusia mamy 390 zł :)[/QUOTE]

Nom , trzeba tej Pani wysłać nr konta ;) . Hmmm Świetnie na prawdę ! :) bardzo się cieszymy , jesteśmy z mamą , Rokusiem wdzięczni :)

Link to comment
Share on other sites

Podaje wszystkie wpłaty, ktore wpłyneły na moje konto:
Alla Chrzanowska - 100 zł
p.Andrzej Z. - 100 zł
Saphira 18 (Anna P.) - 20 zł
Andegawenka - 30 zł
Magolek - 40 zł
Istar19 (Marzena B.) - 20 zł
sharka - 20 zł
al-ka - 50 zł
Czorcik - 10 zł
ogólem 390 zł

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę,że zdrowie jest coraz bliżej Rokusia.Myślę,że byłoby dobrze wlączyć na stałe do Jego jadłospisu galaretkę z kurzych łapek gotowanych.Ja swoim w dzieciństwie dawałam to kilka razy w tygodniu,a teraz kilka razy w miesiącu.(Łapki są też znakomite dla ludzi).Trzeba je tylko dość długo gotować-ok.3godz.,więc ja gotuję je godzinę w szybkowarze i wtedy nawet kości są jak smarowidło.Spytaj jak to widzi lekarz.
Jest to naturalny środek na stawy i kości-tu możesz troszkę poczytać:
[URL]http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=263[/URL]
Erudeo-nie tylko Ty mówisz do swojego Rokusia.Ja rozmawiam z moimi absolutnie o wszystkim.Mało tego-one wszystko doskonale rozumieją. Mam nawet czasem takie wrażenie,że gdybym się lepiej przyłożyła to i teorię względnosci też by zrozumiały:lol:.Mocno trzymam za Was kciuki,żebyś w wakacje mogła biegać ze swoim przyjacielem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Ogromnie się cieszę,że zdrowie jest coraz bliżej Rokusia.Myślę,że byłoby dobrze wlączyć na stałe do Jego jadłospisu galaretkę z kurzych łapek gotowanych.Ja swoim w dzieciństwie dawałam to kilka razy w tygodniu,a teraz kilka razy w miesiącu.(Łapki są też znakomite dla ludzi).Trzeba je tylko dość długo gotować-ok.3godz.,więc ja gotuję je godzinę w szybkowarze i wtedy nawet kości są jak smarowidło.Spytaj jak to widzi lekarz.
Jest to naturalny środek na stawy i kości-tu możesz troszkę poczytać:
[URL]http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=263[/URL]
Erudeo-nie tylko Ty mówisz do swojego Rokusia.Ja rozmawiam z moimi absolutnie o wszystkim.Mało tego-one wszystko doskonale rozumieją. Mam nawet czasem takie wrażenie,że gdybym się lepiej przyłożyła to i teorię względnosci też by zrozumiały:lol:.Mocno trzymam za Was kciuki,żebyś w wakacje mogła biegać ze swoim przyjacielem![/QUOTE]

Mama mówiła że będzie mu dawać po operacji właśnie kurze łapki :P . No ja nawet czasem gdy mam problem, Rokuś podchodzi do mnie siada i patrzy prosto w oczy jakby chciał mi powiedzieć " zwierz mi się , ja Cię wysłucham" :) wtedy zaczynam płakać i nawijam do niego jak najęta:D ulga niesamowita mmmmm :roll:. Dziękuję ! też mam taką nadzieje, że w wakacje będziemy mogli już wariować , biegać, skakać, pływać :) !

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Witamy i pozdrawiamy Rokusia i wlascicieli z pochmurnego Monachium :)

[COLOR=#ffa07a][SIZE=1](przelew do nie wrocil, cos pomerdalam w danych :oops: :oops: Wyslalam ponownie :oops:)[/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Dziękujemy i również pozdrawiamy :):*

Link to comment
Share on other sites

moje 20zł wczoraj poszło na 100%-to już 4 z przodu przekroczona.

na FB jest ponad 1000 osób zaproszonych w tym 100 weźmie udział.
Paulino D :) wpisz na FB link do wątku z Dogomani,niekiedy ludzie zajrzą tu z ciekawości,poczytają,jest dużo zdjęć Rokiego.Ruszy kogoś może więcej serduszko,jak zobaczy więcej zdjęć kawalera,

Edited by arim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...