Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::']Dogo pelne jest dobrych dusz :loveu:[/QUOTE]


Dziękuję wszystkim:) mam nadzieje że na 100 % uda się już Rokusiowi , bo dziś mi kuleje na łapkę okropnie :( . Uwielbiam Was !:) Jesteście tacy dobrzy :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']To dopiero będzie początek, przed nami długotrwała i kosztowna rehabilitacja Rokiego.[/QUOTE]

Przecież jak zbierzemy na operację Rokusia, to go potem bez pomocy nie zostawimy, prawda? Obiecałam pomóc z lekami, więc pomogę.

Erudeo! My nie jesteśmy dobrzy, my jesteśmy... normalni. No może trochę inaczej:) A, i jutro mnie nie będzie, bo jadę na wystawę do Lublina z moim najmłdszym Synusiem Tomikiem. Proszę o kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Przecież jak zbierzemy na operację Rokusia, to go potem bez pomocy nie zostawimy, prawda? Obiecałam pomóc z lekami, więc pomogę.

Erudeo! My nie jesteśmy dobrzy, my jesteśmy... normalni. No może trochę inaczej:) A, i jutro mnie nie będzie, bo jadę na wystawę do Lublina z moim najmłdszym Synusiem Tomikiem. Proszę o kciuki.[/QUOTE]

Oj z Pani to jest na prawdę zloty człowiek :) tyle sił Pani w to wkłada, i to w zupełnie obcego psiaka. Jestem prze-cholernie (przepraszam za wyrażenie) szczęśliwa ile tutaj znalazłam zaangażowania, ciepła i pomocy u Was :(! Gdyby nie wy to nie wiem z czego byśmy pieskowi dali na operację, chyba musielibyśmy przestać jeść, by odkładać na malucha echh..

Pani Allu będziemy trzymać mocno, mocno kciuki :)! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Coś Ty Erudeo! Ja jestem strasznie wredna baba, tylko że żaden pies nie jest dla mnie obcy. I już pisałam, że tu na dogo mówimy sobie na ty. Tak jest prościej[/QUOTE]


No to Lucyna jestem miło mi :D Oj ja tam nie widzę, byś była wredna , jesteś osobą o dobrym sercu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A ja dziś będę mogła osobiście wymiziać chłopaka ;)[/QUOTE]

Mój Roki na to czeka :D i proszę się nie bać jak będziecie wchodzić , bo w rokim NIE MA w ogóle jakiejkolwiek agresji :P on jest tylko po prostu duży i się cieszyć będzie ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']No to się i ja cieszę , bo niektórzy różnie reagują :P a on jest takim pogodnym psiakiem[/QUOTE]

Lucynko, pogoda ducha - czy to ludzi, czy zwierzaków - zależy głównie od tego, w jakim środowisku się znajdują, z kim przebywają i jak są traktowani. Otoczeni miłością oddajemy tę miłość innym. Widać to na przykładzie Rokiego, który mimo choroby i cierpienia potrafi cieszyć się, okazując swoją miłość i przywiązanie do Ciebie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magolek']Lucynko, pogoda ducha - czy to ludzi, czy zwierzaków - zależy głównie od tego, w jakim środowisku się znajdują, z kim przebywają i jak są traktowani. Otoczeni miłością oddajemy tę miłość innym. Widać to na przykładzie Rokiego, który mimo choroby i cierpienia potrafi cieszyć się, okazując swoją miłość i przywiązanie do Ciebie. :loveu:[/QUOTE]

aa tutaj musze przyznać, że miłości mu nie brakuje :P Bo jest naszym pieszczochem malutkim , ciąągle go głaszczemy przytulamy a ja to i całuje :D , od wczoraj kuleje nam na łapkę ale wciąż chodzi i zaczepia, by się z nim bawić:P i przytula się :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']nooo i po spotkaniu :P ! przepraszam jeszcze raz za obmeszenie, pogryzienie i obślinienie przez rokusia :D !:painting:[/QUOTE]
Nie ma za co przepraszac, Roki to uroczy psiak, rozkoszny, zywiołowy jak kazdy mlodzieniec rasy ON:lol:. Skradł moje serce :lol:.
Uwazamy z Martika, ze nalezy go jeszcze raz zdiagnozowac w innym gabinecie i wtedy podjąc decyzje co do rodzaju leczenia.
Niestety, wiele bedzie zalezało od ilosci zebranych funduszy.
Dzisiaj[B] iwonamaj[/B] przekazała mi [B]20 zł[/B] dla Rokiego. Stan konta wynosi wiec 410 zł.

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie ma za co przepraszac, Roki to uroczy psiak, rozkoszny, zywiołowy jak kazdy mlodzieniec rasy ON:lol:. Skradł moje serce :lol:.
Uwazamy z Martika, ze nalezy go jeszcze raz zdiagnozowac w innym gabinecie i wtedy podjąc decyzje co do rodzaju leczenia.
Niestety, wiele bedzie zalezało od ilosci zebranych funduszy.
Dzisiaj iwonamaj przekazała mi 20 zł dla Rokiego. Stan konta wynosi wiec 410 zł.[/QUOTE]

Oj to się bardzo cieszymy:) . No wiem rozumiemy ;) mamy nadzieje że będzie dobrze.. Ciekawe ile pójdzie za wizytę:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie ma za co przepraszac, Roki to uroczy psiak, rozkoszny, zywiołowy jak kazdy mlodzieniec rasy ON:lol:. Skradł moje serce :lol:.
Uwazamy z Martika, ze nalezy go jeszcze raz zdiagnozowac w innym gabinecie i wtedy podjąc decyzje co do rodzaju leczenia.
Niestety, wiele bedzie zalezało od ilosci zebranych funduszy.
Dzisiaj iwonamaj przekazała mi 20 zł dla Rokiego. Stan konta wynosi wiec 410 zł.[/QUOTE]

Dokładnie tak :) Roki to wspaniały, radosny, przekochany psiak :) Duży dzieciak ;) Cieszy go wszystko i wszędzie go pełno :)
Jutro zadzwonię do kliniki w Dąbrowie i umówię wizytę chłopakowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dokładnie tak :) Roki to wspaniały, radosny, przekochany psiak :) Duży dzieciak ;) Cieszy go wszystko i wszędzie go pełno :)
Jutro zadzwonię do kliniki w Dąbrowie i umówię wizytę chłopakowi.[/QUOTE]

Dziękujęę :P Rokuś właśnie idzie spać wykąpany ;P

Link to comment
Share on other sites

prawda - uroczy :)
podaj mi belu prosze nr konta na pw;
moja koleżanka zrobiła w pracy kiermasz swoich ksiazek na rzecz kanisa, ale poniewaz kanis jest juz zaopatrzony, to przekazujemy reszte uzbieranych pieniazkow (czesc poszła na iwana, cześc na jaspera, część na ogloszenia suni mutki) na operacje rokiego; nie bedzie tego wiele, raptem 35 zl, ale może jakoś się powoli uzbiera potrzebna kwotę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...