Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Była zgoda admina na zrobienie bazarku, ale to był piesek adoptowany przez dogomanię.[/QUOTE]
A gdyby napisać do moda, który zajmuje się pilnowaniem bazarku...? Czy jest szansa na wyjątek w takiej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']No to na dobry poczatek ja poprosze dane do konta wplat (koniecznie z kodem SWIFT, albo chociaz nazwa banku) i zaczniemy walke o dobra przyszlosc dla Rokusia :multi:[/QUOTE]
Ogromne podziękowania z mojej strony :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lusia91']Roki śliczny:) 7 miesięcy, rodzina go przyjęła, a co działo się z psem wcześniej? Od ilu jest z rodziną?[/QUOTE]
z tego, co czytałam w ogłoszeniu, które zostało juz usunięte piesek jest z rodziną od ok. 5 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Faith, prosze o zapisywanie wpłat w drugim poscie, dobrze ?[/QUOTE]
Tak, tak, oczywista oczywistość :)
[quote name='ilmina']Ale będę zaglądała i czytała co słychać u tego Przystojniaka.[/QUOTE]
Dziękujemy za obecność na wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo ! Naprawdę ludzie potrafią być cudowni !! nie spodziewałam się że ktoś się zainteresuje . PIESEK JEST U NAS OD 6 MIESIĘCY :) Jesteśmy wdzięczni z Rokusiem Pani [B]Alla Chrzanowska ![/B]

Edited by erudeo
Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']Dziękuję bardzo ! Naprawdę ludzie potrafią być cudowni !! nie spodziewałam się że ktoś się zainteresuje . PIESEK JEST U NAS OD 6 MIESIĘCY :) Jesteśmy wdzięczni z Rokusiem Pani [B]Alla Chrzanowska ![/B][/QUOTE]

Całkiem nie ma za co. Mogę to pomagam, wierząc, że jeśli znajdę się w podobnej sytuacji to Ktoś pomoże moim psom. Będę trzymać kciuki za Rokusia, za jego zdrowie i powrót do pełnej formy. Proszę go ucałować ode mnie.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...