Jump to content
Dogomania

VIII Zlot Buldogów Francuskich


anutka

Recommended Posts

Tak bardzo chcę Was na zlocie zobaczyć koszt pewnie ogromny i duża utruda. Intensywnie myślę jak pomóc . Nie wiem jak z wiekową psiną to raczej trudno choć mam wielki sentyment do staruszek to raz jeden zaszkodziłam mojej babuli bo na piknik ją chciałam zabrać i skończyło się tym że do 4 rano na tlenie siedziałam ale ona była bardzo chora miała guza śledziony z przerzutami na płuca i wątrobę miała swoje jak na końcu się dowiedziałam 13 lat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martynka'][I]hmm, no własnie w tym rzecz ale godzine temu Martyna oswiadczyła że jesli juz pojedziemy to Jessiki samej w domu nie zostawi i tu ja tez sie zgadzam. Te jej ataki czasem pojawiaja sie nagle i zawsze boimy się jak się skończą.[/I][/quote]A nie mozna jej komus z przyjaciól zostawić pod opieką, a moze komus z rodziny. pomyslcie. bardzo chcemy was poznać i pozdrowić osobiscie na zlocie

Link to comment
Share on other sites

"A nie mozna jej komus z przyjaciól zostawić pod opieką, a moze komus z rodziny. "
Co do jednego jestesmy jeszcze bardziej zgodni: NIGDY NIKOMU PRZENIGDY :evil_lol:
To nasza perełka i oczko w głowie (jedno z pieciu:evil_lol: ). Wszystko jest pod nią, dla niej, z myślą o niej, tylko i wyłącznie dla wygody jej pięknego starego tyłeczka :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze żebym miała Was gdzie przenocować to byście spokojnie pobyli.
Jak rodzina to rodzina babcia również. Jak ona bidula wiekowa znosi podróż żeby jej tylko tym nie zaszkodzić. Moja Zuzia bez Gacka to czuje się kulawo dzięki niemu odbudowała się i bez niego to nigdzie nie chce iść tylko przy nim czuje się bezpieczna dobrze, że trafiła do domu gdzie jest drugi pies taki dobry prawdziwy przyjaciel, który ustępuje. Zuzia jeszcze daleko to nie lubi się oodalać zaraz ma stresa ale z Gackiem to może podróż na zlot nie będzie taka straszna.
Choć bardzo chcemy Was zobaczyć nic na siłę.
Gdybym miała z Zuzią teraz np. do Wrześni jechać to ona by to stranie przeżywała, ale powolutku jest coraz lepiej biegnie na Pola przez działki i nawet się już nie ślini i ze strachu nie wymiotuje a na Polach to psów zawsze dużo i tam dopiero szaleje i wszyscy się nia zachwycają.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Aniu, gdybyśmy tylko mieli jak pomóc Martynce to od razu byśmy to zrobili. Niestety nie jesteśmy w stanie pojechać z Warszawy rano i wrócić. Nie oznacza to jednak, że nie internesuje mnie problem Martynki. Cały czas pytam po znajomych czy nie wiedzą kto jeździ z Poznania. Na razie bezskutecznie. Jedno jest pewne - jeżdzą i postaram się dowiedzieć kto. To by rozwiązywało problem - przecież mogą się razem zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']Oj Viris wielka szkoda, że nie możesz tego uczynić Martynka tyle zrobiła dla BF a teraz jej pomóc nie ma kto strasznie to dla mnie bolesne jest, że nie mogę pomóc i ja.
Przyjaciół poznaje się w potrzebie.
Pozdrawiam
Anka[/quote]Aniu, tak samo Ty, jak i kazdy z nas może pomóc. Czy Ty sobie wyobrażasz kierowcę, który jedego dnia potrafiłby zrobić 1500 km i jeszcze uczestniczyc w zlocie. Tutja trzeba by było znależć jakiegos kierowcę rajdowego i to młodego z niezłą kondycja. My jeżdżac na wystawy i to po dobrych drogach na zachodzie jesteśmy w stanie robić max. 800 km. dziennie. Ja bym proponowala, aby jedno z nich przyjechało pociągiem z 2ma pieskami, No chyba, ze ktos bedzie jechał z tamtych okolic

Link to comment
Share on other sites

Aniu, nawet nie wiesz jak kombinuje. Mam jeszcze jeden pomysł. Jeżeli wypali będzie rewelacyjnie.

Właśnie odebrałąm z poczty znaczki
[img]http://img476.imageshack.us/img476/8076/dsc01421yu3.jpg[/img]
Tak jak poprzednio będą do kupienia na Zlocie. Cena 5zl.
Pieniądze zebrane zostaną przekazane na buldożki w potrzebie.
Jedyna różnica to ilość. Nauczona doświadczeniem zamówiłam ich 100, a nie 40, więc nie powinno zabraknąć.
Poza tym informacja o zlocie ukazała się na WP.
[URL]http://www.naszemiasto.wp.pl/pies/imprezy/209.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Aniu, tak samo Ty, jak i kazdy z nas może pomóc. Czy Ty sobie wyobrażasz kierowcę, który jedego dnia potrafiłby zrobić 1500 km i jeszcze uczestniczyc w zlocie. Tutja trzeba by było znależć jakiegos kierowcę rajdowego i to młodego z niezłą kondycja. My jeżdżac na wystawy i to po dobrych drogach na zachodzie jesteśmy w stanie robić max. 800 km. dziennie. Ja bym proponowala, aby jedno z nich przyjechało pociągiem z 2ma pieskami, No chyba, ze ktos bedzie jechał z tamtych okolic[/quote] Ja sobie wyobrazam takiego kierowce :evil_lol: Po Sonie do Swinoujscia 1200 km, po Yaris do Opola 1200 km, Po Jessi do Gdanska chyba kolo 800 :>
No ale teraz niestety nie dam rady.

A tu trzeba tez brac pod uwage pogode, jesli bedzie gorąco to bulwy w pociagu nie wytrzymaja...
W samochodzie tez bywa ciezko, a w pociagu trzeba przewidywac rozne sytuacje, lacznie z tym ze bedzie tlum ludzi, ciasno, upal, stres.. Ja bym sie pociagiem bala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka'][I]Spokojnie, nie wiemy nic na 100% ale chyba damy rade, rozmowy trwają.....Martyny samej nie puszczę i Jessi bez nas zostać nie moze.[/I]
[I]Pracuję nad tym gorliwie:diabloti: [/I]

Borsuk[/quote]Jak bedzie potrzebna jakaś pomoc - odwiezienie z dworca, czy na dworzec, to słuzymy pomocą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja sobie wyobrazam takiego kierowce :evil_lol: Po Sonie do Swinoujscia 1200 km, po Yaris do Opola 1200 km, Po Jessi do Gdanska chyba kolo 800 :>
No ale teraz niestety nie dam rady.

A tu trzeba tez brac pod uwage pogode, jesli bedzie gorąco to bulwy w pociagu nie wytrzymaja...
W samochodzie tez bywa ciezko, a w pociagu trzeba przewidywac rozne sytuacje, lacznie z tym ze bedzie tlum ludzi, ciasno, upal, stres.. Ja bym sie pociagiem bala.[/quote]Wiris do Opola nie ma 1200km, nawet w obie strony, ale Ty jesteś jeszcz mloda i energiczna kobitka, a mój marek niestety na dakie dystanse sie nie pisze, bo pewnie taka podroż skonczyla by sie tragicznie dla wszystkich. Jak jeżdzimy do Szczecina , to z noclegami. Pociagi wcale nie sa takie złe . Wielokrotnie na wystawy jeżdzilam pociagami i nigdy nie było zadnych problremów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Aniu, nawet nie wiesz jak kombinuje. Mam jeszcze jeden pomysł. Jeżeli wypali będzie rewelacyjnie.

Właśnie odebrałąm z poczty znaczki
[IMG]http://img476.imageshack.us/img476/8076/dsc01421yu3.jpg[/IMG]
Tak jak poprzednio będą do kupienia na Zlocie. Cena 5zl.
Pieniądze zebrane zostaną przekazane na buldożki w potrzebie.
Jedyna różnica to ilość. Nauczona doświadczeniem zamówiłam ich 100, a nie 40, więc nie powinno zabraknąć.
Poza tym informacja o zlocie ukazała się na WP.
[URL]http://www.naszemiasto.wp.pl/pies/imprezy/209.html[/URL][/quote]

Anutko znaczki ekstra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Wiris do Opola nie ma 1200km, nawet w obie strony, ale Ty jesteś jeszcz mloda i energiczna kobitka, a mój marek niestety na dakie dystanse sie nie pisze, bo pewnie taka podroż skonczyla by sie tragicznie dla wszystkich. Jak jeżdzimy do Szczecina , to z noclegami. Pociagi wcale nie sa takie złe . Wielokrotnie na wystawy jeżdzilam pociagami i nigdy nie było zadnych problremów[/quote]

Policz sobie : Ostrowciec swietokrzyski -> Opole-> Warszawa -> Wrzesnia -> Włocławek. Taka trase zrobilam i o takiej mowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Policz sobie : Ostrowciec swietokrzyski -> Opole-> Warszawa -> Wrzesnia -> Włocławek. Taka trase zrobilam i o takiej mowie.[/quote]No to jesteś ekstra kierowca. Nie każdy tak potrafi, a trudno narazać zdrowie swoje , a co gorsza innych. Juz nie te latka

Link to comment
Share on other sites

[I]Spokojnie, jak nie ten zlot to następny :) My postaramy sie dojechac, ale nic nie obiecujemy. :)[/I]
[I]to faktycznie jest problem, że jesteśmy nie zmotoryzowani, a nie powiedziane, że ktoś z okolic będzie jechał i bedzie mial miejsce dla nas i 3 naszych bulw :)[/I]
[I]postaramy sie cos wymyslec wiec dajcie spokoj :) Przecież to my chcemy po porstu z Wami tam byc[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka'][I]Spokojnie, jak nie ten zlot to następny :) My postaramy sie dojechac, ale nic nie obiecujemy. :)[/I]
[I]to faktycznie jest problem, że jesteśmy nie zmotoryzowani, a nie powiedziane, że ktoś z okolic będzie jechał i bedzie mial miejsce dla nas i 3 naszych bulw :)[/I]
[I]postaramy sie cos wymyslec wiec dajcie spokoj :) Przecież to my chcemy po porstu z Wami tam byc[/I][/quote]Ja tez sie podowiaduje tu i ówdzie. moze cos sie trafi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BorsukWiosenny']Dobrywieczór :)
Tu Borsuk, ten sam borsuk od Martynki, ale wbrew chodzącej opinii, okazuje się, że możemy mieć 2 nicki na jednym kompie :D Ktos wprowadził nas w błąd.
Talże teraz zaczynam nowe życie na forum, już nie jako "Martynka", ale jako BorsukWiosenny, bo wiosna idzie :multi:[/quote]To witam serdecznie Borsuka wiosennego. Fajny nik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...