Jump to content
Dogomania

VIII Zlot Buldogów Francuskich


anutka

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Cos nisko spadł temat o Zlocie. A to już tak niedługo.

Mam niespodziankę. [B]Porad weterynaryjnych na zlocie udzielać będzie dr Kourou Dembele z żoną!![/B] Tego Pana chyba nie muszę Wam przedstawiać :) Dziś potwierdził swoją obecność. Oprócz tego tak jak poprzednim razem będą młodzi weterynarze.

Poza tym prooponuje juższykować się do konkursów. Musicie mi uwierzyć, że warto. Nagrody będą bardzo interesujące. Aż sama zastanawiam się w czym możemy wystąpić ;) Ale chyba się nie łapiemy. Z najdlaszego miasta nie przyjedziemy, ani najmłodsi ani najstarsi nie będziemy. Zaskakujących umiejętności również nie posiadamy. Ale za to Wy możecie probować :)

Ponieważ zlot już niedługo podaje mój numer telefonu 0 663-509-268 Wrazie jakichkolwiek pytań, bądź problemó z dojazdem proszę dzwonić. Będziemy pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Konkurencje są takie jak zawsze, czyli najmłodszy i najstarszy buldożek, z najdalszego miasta i najbardziej uzdolniony. Próbujcie. Będziemy mieć na zlocie specjalistkę P.Agnieszkę Boczulę, która oceni wszystkie umiejętności :)

Link to comment
Share on other sites

Co musi wykonać BF żeby był uznany za zdolnego może nauczę Gacka na głowie stać a Zuzię tańczyć to będzie taniec z gwiazdami.
Nic mi do głowy nie przychodzi na najbardziej upartego to może Gacek startować, albo na wykrywacze gdzie jest piwo i ludzie w krzakach albo jeszcze lepiej gdzie ludzkie kupy w parku są.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Co Was podkusza do tak ironicznych postów...? Przecież obecność nie jest obowiazkowa - o co chodzi? Trzeba umiec zobaszyć coś czego nie ma a nie głupio szydzić. Gdybym mógł tam być raczej bym sie nie wychylał bo to dla psiaków ten zlot a Wy i tak wszyscy sie znacie, więc po co te głupie zarty.

Link to comment
Share on other sites

Borsuk a co Ty taki poważny jesteś?
Ja tylko myślę co trzeba zrobić by być najzdolniejszym BF bo może Gacuś coś jednak umie i się będzie mógł wykazać.
Chodzi mi głównie o to by się spotkać w realu i pogawędzić psy wymiziać i to wszystko.
Jak do tej pory to mam niedosyt kontaktów z BF.
Borsuk wyluzuj przecież wiesz, że dla Nas nasze są najzdolniejsze i najlepsze. Najważniejsze dla mnie jest ich zdrowie reszta to pryszcz.
Wesołych świąt życzę.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

ZArówno Borsuk jak i ja mamy urwanie głowy przedświąteczne i pracownicze, i oboje jesteśmy drażliwi jak cholera :) Jesteśmy bardzo smutni z tego powodu, że nie spotkamy się w tym roku z Wami (znowu) i ta całą złość chyba Borsuk chciał po prostu wylać ;) nie należy się naszymi ostatnimi zgryźliwościami nadto przejmować :) Bo ja pracuje od rana do wieczora i tym wkurzam Borsuka niemiłosiernie :) nie zdziwie się jak mnie z domu wyrzuci i zamieszka z jakąs borsuczycą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BorsukWiosenny']Borsuk wie że masz rację Anka, jestem wsciekły:angryy: juz prawie miałem wszystko obmyslane...Debil, gówniarz...wiedziałem ale chciałem Martynce nie psuć humoru...wiedziałem że to kretyn, a teraz mi smutno...i wyżywam się na wszystkich...A tak chciałem...:oops:[/quote]Doskonale Cie rozumiem. Ja tez byłabym wściekla, ale co sie odwlecze to nie uciecze, a moze jeszcze coś sie trafi, to w końcu jeszcze troche czasu. Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5874/mapa2ei4.jpg[/IMG]
To jest mapka dojazdu

Lemonsky, [URL="http://www.aki.pl"]www.aki.pl[/URL] to jest strona klubu Aki. Telefon i mail tam podany jest właśnie do p.Agnieszki[/quote]Przecież na pierwszej stronie tematu jest dokładna mapka. Czyzby Altzheimer??????????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...