Jump to content
Dogomania

VIII Zlot Buldogów Francuskich


anutka

Recommended Posts

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8048/majowkazgulgotemrgb2em0.jpg[/IMG]
Tradycyjnie jak co roku zapraszam Was na Wiosenny Zlot Buldogów.
Odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 12 na Fortach Bema.
Również zadaje tradycyjne pytanie. Co byście chcieli na Zlocie i co byście poprawili?? I na prawde licze na szczerze odpowiedzi. Każda krytyka jest też dla mnie nauką i wiem na co bardziej zwracać uwagę.
Poza tym już dziś mogę powiedzieć, że zamiast pokazów Agility gościem zlotu będzie p.Agnieszka Boczula, jedna z najbardziej znanych treserek i psich psychologów z ogromnym doświadczeniem w szkoleniu BF. Forma, w której będzie przekażywać nam swoją wiedzę na razie niech pozostanie niewiadomą ;)
Mam również pytanie odnośnie plakatów o Buldożkach w potrzebie. Czy chcecie aby tym razem też były?? Ja powiem wprost, nie mam takiej wiedzy jak również czasu aby przygotować te plakaty sama.
Mogę się tym zająć jeżeli mi w tym pomożecie. wiecie już w jakiej formie to było. Teraz wystarczy tylko dopisać nowe psy i historie co się zmieniło przez rok u tych, które już były. Czy mogę liczyć na pomoc?? Jeśli tak to po prostu na maila lub priva przesyłajcie mi opowieści, historie, wiadomości, a zrobie z tego plakaty.

Także zapraszam wszystkich na Zlot.
Na bierząco będe pisała o postępach organizacyjnych.

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anutko! Pozdrawiamy wszystkich z daleka! Niestety nie mozemy byc na zlocie :-( , bo nas sytuacja rzucila hen daleko, ale - jesli to mozliwe - poprosilabym pieknie na priva o maila z jakims kontaktem do P. Agnieszki Boczula. Troszke sie szkolimy z Torrkiem i bardzo jestem ciekawa opinii i wskazówek osoby doswiadczonej w pracy z BF. Oczywiscie jesli to nie klopot...

Link to comment
Share on other sites

Mamo Wioli - Mam na polowe kwietnia bardzo konkretne plany, bedzie mi potrzeba duzo szczescia i bede musiala byc w zupelnie innym miejscu, bo ktos bedzie tej mojej obecnosci bardzo potrzebowac. Na to nie da rady "kombinowanie", sila wyzsza;) Nie ten zlot to nastepny, tez chcialam rodzinne spotkanie zrobic m.in z mamusia Klary:smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']No trudno zobaczysz moją Zuzię kiedy indziej.
Życzę Ci powodzenia w sprawach ważnych do załatwienia. Tak jak mówiłaś do góry głowa i do przodu.
Pozdrawiam
Anka[/quote] No jasne :)

A piekne zdjecie Zuzi pokazała Wiola na nie psim forum. bardzo u was laseczka wyładniała ;)

Link to comment
Share on other sites

To nie Zuzia tylko Łobuzia jest. Ostatnio coś się Zuza w jednym miejscu drapała i poszłam do weta blisko przez ulicę wetka oceniła wiek Zuzi na 6 lat doszła do takiego wniosku po startych ząbkach. Ja pertraktowałam mówiąc ,że może rok mniej bo dzieciaki robaki bo stres las itd.
Wytargowałam roczek sądząc po zachowaniu Zuzanki to jeszcze i by jeden roczek wytargował. Doktorowa również miała BF ale jej ktoś ukradł już nie pytała jak i co bo to pewnie bolesne dla niej było.
Pozdrawiam
ASnka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ile kilosów jest z Wrześni do W-wy ile się jedzie może wspólnmi siłami pomożemy Martynce na zlot się dostać no i wrócić również.
Moja Wiola robi prawko ale już kolejna próba nieudana tak byśmy pojechały po Martynę ale sądzę, że wspólnymi siłami pomożemy Martynie by zlot zaliczyła.
Poydrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Wiolu to kawal drogi. Września jest koło Poznania. Mysle, ze jechać w ta i z powrotem, to byłoby niezwykle meczące w ciągu jednego dnia i pozatym kosztowne. jest natomiast świetne połaczenie pociągiem z Poznania. Nie wiemm czy są jeszcze te bilety weekendowe, ktore byly niedrogie . Jesli znajomi zawiodą , to postarajcie sie przyjechać pociągiem, to nie jest takie złe rozwiazanie. Wielokrotnie jeżdziliśmy pociagiem na wystawę do Poznania

Link to comment
Share on other sites

:) poza tym jest b. wiele super biletów ze znizkami weekendoeymi za jeszcze bardziej super ceny za psiaka, a jesli ich jest wiecej- szkoda gadac :) Polska jest jeszcze bardzo zacofanym krajem jesli chodzi o zwierzeta :) niestety
spokojnie, cos wyyslimy, jesli nie ten zlot to nastepny :) kiedysna pewno dojedziemy
moze ktos z naszych znajomych z POznania bedzie sie wybiierał to sie zabierzemy :)

Link to comment
Share on other sites

[I]Draczyn :p Ja myslałem z Martyną juz o pkp, połączenie mamy nawet prosto od nas, tylko hmm...cholera chcielismy zabrać Jessi i Yariska a tak pozostaje nam tylko Stich. Pociag dla naszej bandy to dopiero akcja - jeszcze tylko Margo brakuje i horror gotowy :evil_lol: Boje się ze z 3 sobie nie damy rady i mam stracha o Jessi jej zdrówko. Będziemy kalkulować.[/I]

[I]Anka Ty tak nie kuś ;) To wcale nie taki kawałek z Wrześni do W-wy jakieś 250km i ja nawet nie wiem gdzie te forty Bema są dokładnie. Mamy tutaj bezposrednie poł. do W-wy wsch. Nawet trochę tych połączeń jest.....[/I]

[I]Borsuk[/I]

Link to comment
Share on other sites

Myślcie, myślcie, ja też zastanawiam isę czy mogę Wam pomóc.
Wiem, że ktoś z Poznania przyjeżdza. Muszę tylko poszukać czy nie mam kontaktu.
Jeżeli zdecydowalibyście sie przyjechać pociągiem to na pewno od dworca ktoś Was przywiezie. Także sam dojazd na miejsce nie jest problemem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...