Jump to content
Dogomania

Boksia Tina-Sonia już skończyła tułaczkę, ma nowy dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mycha101

Recommended Posts

Mycha dam Ci tekst, bo ten już raczej nieaktualny.
Może wstawię tutaj, jak nie możesz otworzyć?
Wsyłałam Ci jeszcze raz.
W razie czego wstawię tutaj.
Na allegro już jest.
Jeżeli możecie dać do wyborczej, to super, tylko z kontaktem do mnie.
Mogę wysłać tekst komuś.

A co do jej stanu zdrowia, to jest ok, poza leczeniem dermatologicznym,
co wyszło niedawno, bo zostały zrobione badania.
Aart zaczął też się drapać, więc też dostaje antybiotyk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znów nie umiałem się zalogować,no ale już jestem...
O rany:-( Jak to wszystko czytam,to juz zaczynam za nia tęsknić:-( Mam wrażenie,że cos czuje,bo jescze bardziej sie przymila,ale to pewnie moja projekcja...Z Sonią no niby ok...Fizycznie,psychicznie...Potwornie zaczęła grymasić z jedzeniem...Jej smakołyk to szyjki z kurczaka:)Nie rzuca sie juz na jedzenie,no generalnie juz w 100% się udomowiła,absolutnie nie załatwia sie w domu i naprawdę słucha.To bardzo grzeczny pies...Cóż...Niestety ma poważne problemy dermatologiczne...Gdyby nie to,że jest Aart nie stanowiłoby to dla mnie żadnego problemu.Ja nie mam pojęcia,co się z nia działo wcześniej,ale mam wrażenie,że ten pies chyba nigdy w życiu nie był kąpany.To był po prostu potwornie zaniedbany pies...Blagam,nich znajdzie sie domek,który ją przygarnie,przytuli i poświeci jej czas.:placz: Wet mowi,ze to jest wszystko do przejścia,ale potrzeba czasu.Ja ze swej strony jestem w stanie ja dowieźć naprawdę na drugi koniec Polski,zeby tylko było jej dobrze.

Link to comment
Share on other sites

We wszystkich ogłoszeniach podawałam numer joaaa, więc jeśli ktoś dzwonił w sprawie Tiny to do niej. Dostałam tajemniczego smsa z pytaniem: Czy Tina nadal do adopcji. Odpisałam, ale z tamtej strony już nic nie było:shake:

Wszystkim bokseromaniakom i nie tylko spokojnych świąt życzę.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie...Do przyszłej środy Sonia spokojnie może byc u mnie.Poza tym nim się z nią rozstanę,chce dokończyć w miare leczenie i nim gdziekolwiek pojedzie,dokładnie dowiedzieć się,co dalej.Także bez paniki...Własnie wróciliśmy ze spaceru.Sonia bardzo polubiła te długie na łace bez smyczy:)Szaleje jak nastolatka:lol:

Link to comment
Share on other sites

Drapie się wciąż...Więc kolejny antybiotyk w tym tyg idzie w ruch:( Ten ponoć już musi podziałać...Poza tym wszystko ok.Na spacerach szaleje i dopisuje jej bardzo dobry humor.Ja niestety nie pojawiam sie tu teraz często,bo mam mało czasu,a jak mam to poswięcam go psiakom...Ale wszystkie info u Joaa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...