Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

[quote name='paula_t']Normalnie się zaraz popłaczę!!:placz:
Jaką ona ma szczęśliwa, zawadiacką minkę na tym ostatnim zdjęciu- jakby się do Nas uśmiechała i mówiła, że wszystko w porządku!!![/QUOTE]

To racja, Kulunia na tym zdjęciu naprawdę się uśmiecha!!!
Szczęścia w Twoim nowym życiu Maleńka!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sama se odpowiem na pytanie :eviltong:
Ogłoszenia Lenki:
gumtree.pl: do aktywacji
tablica.pl: do aktywacji
adopcjapsa.pl: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,63060,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosd2llbGtvcG9sc2tpZSxibGklQkZlaiUyMG5pZW9rcmUlQjZsb25hJTIwJTNCJTI5LG1hJUIzeSxwMC5odG1s.html[/URL]
adopcje.org: oczekuje na akceptację
przygarnijzwierzaka.pl: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szukam-dobrego-domu-na-reszte-mojego-zycia-id51628.html[/URL]
e-zwierzak.pl: do aktywacji
tlenek.pl: trzeba założyć konto, zarejestrować się i wtedy się aktywuje ogłoszenie
pupil.com.pl: do aktywacji
morusek.pl/doadopcji.pl: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/131250/Szukam-dobrego-domu-do-konca-mojego-zycia/[/URL]
olx.pl: pojawi się za 3-6h
freecf.pl: do aktywacji
lento.pl: do aktywacji
zwierzaki.nasza-lista.com: do aktywacji
najpewniej.pl: [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=149157[/URL]
eoferty.com.pl: [URL]http://www.eoferty.com.pl/szukam_dobrego_domu_do_konca_mojego_zycia_305887.html[/URL]
hiperogloszenia.pl: [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/264785-szukam-dobrego-domu-na-reszte-mojego-zycia-oferta-poznan/[/URL]
alegratka.pl/ogloszenia.wp.pl: [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/szukam-dobrego-domu-do-konca-mojego-21335915.html?h=fbc9d23d7992c2a3[/URL]
kokosy.pl: do aktywacji
petworld.pl: do aktywacji
oglaszamy24.pl: [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/89005127/poznan-Szukam-dobrego-domu-na-reszte-mojego-zycia.html[/URL]
tusprzedaj.pl: do aktywacji
adoptujemy.pl: oczekuje na akceptację
owi.pl: do aktywacji
rozgłos.net: [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-376186.html[/URL]
ogloszenia.com: do aktywacji
neeon.pl: [URL]http://www.poznan.neeon.pl/315032-szukam-dobrego-domu-do-konca-mojego-zycia.html[/URL]
top-ogloszenia.net: do aktywacji
adsy.pl: do aktywacji
pajeczyna.pl:do aktywacji
zwierzeta.i-bazar.pl: [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2374585-szukam-dobrego-domu-na-reszte-mojego-zycia/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

paula_t ogromnie Ci dziękuję za pakiecik ogłoszeń dla Lenki! Wszystkie są już aktywowane. :)

Niestety, mam kiepskie wieści.. Lenka została pogryziona przez kraty kojca. Na szczęście sytuacja jest już opanowana i bidulka ma się całkiem dobrze. Zamieszkała w ciepłym budynku. Straszy pieszczoch się z niej zrobił. Jednak w następnych ogłoszeniach trzeba zaznaczyć, że najlepiej gdyby psinka zamieszkała w domku bez innych zwierząt, ponieważ jest strasznie zazdrosna.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

O bidulka :( Ale nie rozumiem, to Lenka się rzuciła na innego psiaka, że nie może mieszkać z innym psiakiem, bo jest zazdrosna? Z jakiego powodu?
Ja ich już nie zmienię, bo robiłam je na Twojego maila i wszystko poszło do Ciebie, ale jak minie trochę czasu to porobię nowe i tam zaznaczę. Teraz w razie czego będzie się informować jak ktoś się odezwie (daj Boże!!).

Basiu, spójrz na wątek Oskarka, bo skleciłam tekst, musisz tylko go zaaprobować (bądź nie) i biorę się za ogłoszenia chłopaczka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']O bidulka :( Ale nie rozumiem, to Lenka się rzuciła na innego psiaka, że nie może mieszkać z innym psiakiem, bo jest zazdrosna? Z jakiego powodu?
Ja ich już nie zmienię, bo robiłam je na Twojego maila i wszystko poszło do Ciebie, ale jak minie trochę czasu to porobię nowe i tam zaznaczę. Teraz w razie czego będzie się informować jak ktoś się odezwie (daj Boże!!).

Basiu, spójrz na wątek Oskarka, bo skleciłam tekst, musisz tylko go zaaprobować (bądź nie) i biorę się za ogłoszenia chłopaczka:)[/QUOTE]

Nie rzuciła się, ale jak tylko w pobliżu jest głównie pani kierownik, to na inne psy zaczyna strasznie warczeć. A że w sobotę trafiła na chłopka, który sobie w kaszę dmuchać nie da i warczeniem odpowiadał, to trzeba było interweniować, żeby nic sobie nie zrobiły. Więc lepiej dmuchać na zimne.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ,że sytuacja opanowana... i że tylko przez kraty!.. może w jakiś sposób... lubi p kierownik :)... ale przynajmniej już wiecie ,że jest zazdrosna i chyba na tym skorzystała ,skoro jest w ciepłym pomieszczeniu ;):lol:... ja myślę ,że domek nawet z innym psem też by sobie poradził z małą zazdrośnicą... tylko troszeczkę trzeba poczytać.... wystarczy popytać tu na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Na prosbe Basienki napisalam wierszyk dla Lenki ;)
Rudy ogon,rude lapki,rude uszy
Moze rudy to ten kolor co cie wzruszy

Nie chce wspominac wszesniejszych swoich lat
I mowic czemu zyje wsrod tych krat

Jestem chuda,zgrabna no i mala
Charakterem -doskonala

Moje zycie nie jest kolorowe
Swiat moj przybiera kolory matowe

Z dnia na dzien moja milosc umiera
Kazdy kat coraz bardziej uwiera

Co mi zostalo na stare lata?
Mala miska,cztery katy i ta krata

Jednak moje serce jeszcze pracuje
Moj zimny nosek wciaz jeszcze czuje

Czuje,ze Ty przyjdziesz i wybierzesz mnie
a ja bezgranicznie oddam ci sie.



Pozniej wymysle cos dla Lilki ;)
Moze byc ?

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam tak, jak anica, że to wcale nie musi oznaczać, że Lenka nie nadaje się do domku z innym zwierzakiem. Pies inaczej reaguje na różne psy, inaczej traktuje ludzi, inaczej też może zachowywać się w schronie czy w domu.
Świetny wierszyk!!! Szkoda, że go do ogłoszeń nie dałam :(

Link to comment
Share on other sites

I dla Lilki tez cos sie utworzylo ;)

Sa pewne miejsca-mosty teczowe
Gdzie laduja tam psy takie jak ja
Moje zycie stanie sie kolorowe
Bo nikt nie chce starego psa.

Kazdy obok mnie obojetnie przechodzi
Kazdego wzrok omija mnie
Nikogo moj los juz nie obchodzi
A ja wciaz wierze ze znajde Cie

Czy wymagam od Ciebie bardzo wiele?
Czy wygladam az tak bardzo zle?
Nie! wiec zostan moim przyjacielem
I zabierz wreszcie stad mnie

Jedno marzenie ciagle mam
Zdradzic ci jakie?
Ja i Ty w cieplym domu sam na sam
O,wlasnie takie!

Powiedz ile mam jeszcze czekac?
Powiedz ile jeszcze dni
Ty nie mozesz ciagle zwlekac
Prosze pomoz w koncu mi!

Jesli bedzie taki czas
Jesli ty odwrocisz sie
los nie zdazy zlaczyc nas
w niebie juz spotkamy sie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Dobrze ,że sytuacja opanowana... i że tylko przez kraty!.. może w jakiś sposób... lubi p kierownik :smile:... ale przynajmniej już wiecie ,że jest zazdrosna i chyba na tym skorzystała ,skoro jest w ciepłym pomieszczeniu ;-):lol:... ja myślę ,że domek nawet z innym psem też by sobie poradził z małą zazdrośnicą... tylko troszeczkę trzeba poczytać.... wystarczy popytać tu na dogo...[/QUOTE]


[quote name='piescofajnyjest']jak sie Lenka dzisiaj czuje???[/QUOTE]

Oj.! I to jeszcze jak na tym wszystkim skorzystała! :) W doopkę jej ciepło i ma ciągły kontakt z człowiekiem. Nie tak, jak to było za kratami.. Staje się coraz bardziej radosna i wesoła. :) Muszę się wam pochwalić, że strasznie się w ostatni weekend zaprzyjaźniłyśmy. :loveu:


[quote name='Ewelinaaa']Na prosbe Basienki napisalam wierszyk dla Lenki ;-)
Rudy ogon,rude lapki,rude uszy
Moze rudy to ten kolor co cie wzruszy

Nie chce wspominac wszesniejszych swoich lat
I mowic czemu zyje wsrod tych krat

Jestem chuda,zgrabna no i mala
Charakterem -doskonala

Moje zycie nie jest kolorowe
Swiat moj przybiera kolory matowe

Z dnia na dzien moja milosc umiera
Kazdy kat coraz bardziej uwiera

Co mi zostalo na stare lata?
Mala miska,cztery katy i ta krata

Jednak moje serce jeszcze pracuje
Moj zimny nosek wciaz jeszcze czuje

Czuje,ze Ty przyjdziesz i wybierzesz mnie
a ja bezgranicznie oddam ci sie.



Pozniej wymysle cos dla Lilki ;-)
Moze byc ?[/QUOTE]


[quote name='Ewelinaaa']I dla Lilki tez cos sie utworzylo ;-)

Sa pewne miejsca-mosty teczowe
Gdzie laduja tam psy takie jak ja
Moje zycie stanie sie kolorowe
Bo nikt nie chce starego psa.

Kazdy obok mnie obojetnie przechodzi
Kazdego wzrok omija mnie
Nikogo moj los juz nie obchodzi
A ja wciaz wierze ze znajde Cie

Czy wymagam od Ciebie bardzo wiele?
Czy wygladam az tak bardzo zle?
Nie! wiec zostan moim przyjacielem
I zabierz wreszcie stad mnie

Jedno marzenie ciagle mam
Zdradzic ci jakie?
Ja i Ty w cieplym domu sam na sam
O,wlasnie takie!

Powiedz ile mam jeszcze czekac?
Powiedz ile jeszcze dni
Ty nie mozesz ciagle zwlekac
Prosze pomoz w koncu mi!

Jesli bedzie taki czas
Jesli ty odwrocisz sie
los nie zdazy zlaczyc nas
w niebie juz spotkamy sie ![/QUOTE]

Cudowne wierszyki! :loveu: Ogromnie i z całego serca Ci dziękuję!!! :)

[quote name='paula_t']Ja też uważam tak, jak anica, że to wcale nie musi oznaczać, że Lenka nie nadaje się do domku z innym zwierzakiem. Pies inaczej reaguje na różne psy, inaczej traktuje ludzi, inaczej też może zachowywać się w schronie czy w domu.
Świetny wierszyk!!! Szkoda, że go do ogłoszeń nie dałam :-([/QUOTE]

Bardzo Wam dziękuję za rady. :) Oby udało nam się znaleźć dla Lenki tak wyrozumiałego właściciela, który poradziłby sobie z jej "charakterkiem". :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Niestety, zdjęcia nie są moim dziełem. Takie śliczne potrafi robić tylko Pani Kierownik. Moje po prostu wymiękają.. :(
Kiedy teraz tak sobie porównuję zdjęcia dziewczynek od razu o tym, jak przyszły do schronu i te dzisiejsze, to rzeczywiście widać sporą różnicę. Na tych pierwszych sunie były jeszcze strasznie wylęknione i bardzo przestraszone nową sytuacją. Były też dosyć grupiutkie. :D W schronie dość sporo zrzuciły na wadze przez to ciągłe gonienie za piłeczkami i bieganie po wybiegu. Jedzenie pewnie też nie jest porównywalne z tym, które dostawały w domku.. Lilka kilka razy w schronisku była kąpana. Lenka od samego początku była straszne urodziwa, ale raczej nie lubi pozować do zdjęć i czasem dużo gorzej na nich wychodzi, niż wygląda w rzeczywistości.. ;) Tym razem jednak udało się świetnie uchwycić ich piękno. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia świetne (rozwaliło mnie w szczególności drugie zdjęcia Lilki;))! No to mamy pełen zestaw do robienia nowych ogłoszeń:) Jak coś to mogę jutro dziewczynom porobić.
Akurat w ich wieku to bardzo dobrze, że schudły, bo potem jeszcze na dodatek by problemy zdrowotne z tego powodu wyskoczyły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...