Jump to content
Dogomania

10.06.2012 Lublin, krajowa


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najprawdopodobniej bedzie potrzebna pomoc w wystawieniu psiaka w kl szczeniąt ( obyty juz z ringiem)- chyba ,ze rasy sie nam nie nałożą, ale wyglada ze na 95% moga...
moja pomocnica z MP zdaje sie nie ma czym dojechac z Rzeszowa...

bedziemy z Panbazylem w namiocie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szrek']a czy w mailu też dostaliście pozdr. i do zobaczenia na finałach ? ;):):)[/QUOTE]
Nie, tylko pozdrowienia, życzę powodzenia, chociaż chyba w takim wypadku nie potrzeba..... Aha to my na finałach nie będziemy bo na finały nie dostaliśmy wcześniejszego zaproszenia.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Jutro w Lublinie ma LAĆ...........:( ja sie tak nie bawię........[/QUOTE]
e tam - jakies plotki. Słonce nad Lublinem dziś zachodzilo na pogode :) (mam piękny widok w strone Lublina - w nocy widać łunę świateł od miasta :) )

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Najlepszy dialog dzisiejszej wystawy... Pokazy szkolenia psów. Na ring wychodzi dziewczyna z miksem ze schronu, pies taki może trochę malinowaty jeśli by go podciągać na siłę pod coś rasowego. Obok mnie stoi babka z facetem i dzieckiem.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Kobieta: Jaka to rasa jest?[/COLOR]
[COLOR=#000000]Facet *z miną znawcy*: To ten, no... Australijski [/COLOR]:razz:


A zdjęcia są w artykułach z lokalnej gazetki np. [URL="http://www.mmlublin.pl/416116/2012/6/10/do-nogi-biegnij-pokaz-zeby-wystawa-psow-w-lublinie-zdjecia?category=photos"]TUTAJ [/URL]albo [URL="http://www.mmlublin.pl/416102/2012/6/10/w-lublinie-odbywa-sie-wystawa-psow-rasowych-zdjecia?category=photos"]TUTAJ [/URL]:)

Link to comment
Share on other sites

moje:
sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
JET LI Mengo Celebration - BOB Baby IV BIS BABY
INKA INDONESIA Nadpilickie Bestyjki -dosk. I, BOB Weteran BIS WETERAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (tym razem nie dostalismy pucharu dla Najstarszego Psa Wystawy bo 13,5 letnia Inke pokonal o rok starszy belg ;) - ale puchar z BIS Weteran też śliczny :)
nie w moich rekach: FIDO FORTE Nadpilickie Bestyjki - dosk. II
HUGO BRIZUELA Nadpilickie Bestyjki -dosk. I, CWC
i moje basenji:
IDRA Ameba FCI - dosk. I, ZWMŁ, NJwR, BOB - Tirka na tej wystawie rozpoczęła CHMŁPL :)


no i Inusia jeszcze przed BISami pozwoliła się pokazać w konkurencji Młody Prezenter :) z bordeterier zajęły I miejsce w Grupie Młodszej - GRATULACJE !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...