Jump to content
Dogomania

Wystawy: wyniki, stawki i zdjecia (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Agappe

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]no i koleja gigantyczna stawka[/COLOR][/SIZE][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Varna - Kamchija (Bułgaria) - 21.07.2007 [/B][/COLOR][/SIZE]
[I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I]
[U][SIZE=3]sędzia: S.Radiuk[/SIZE][/U][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]SUKA[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]ALEKSANDER RUSSIAN BOY ACHIKO[/B] (z Bułgarii)[/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]---------------[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]?? Macedonia - 23.07.2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[I]Krajowa Wystawa (CAC[/I])
[U][SIZE=3]sędzia: S.Milośewski[/SIZE][/U][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]SUKA[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]ALEKSANDER RUSSIAN BOY ACHIKO[/B] (z Bułgarii)[/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]---------------[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Varna - Kamchija (Bułgaria) - 25.07.2007 [/COLOR][/SIZE][/B]
[I]Krajowa Wystawa (CAC)[/I]
[U][SIZE=3]sędzia: G.Hristozov[/SIZE][/U]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]SUKA[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]ALEKSANDER RUSSIAN BOY ACHIKO[/B] (z Bułgarii)[/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]---------------[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Varna - Kamchija (Bułgaria) - 28.07.2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[I]Międzynarodowa Wystawa (CACIB)[/I]
[U][SIZE=3]sędzia: I. Dymitrov[/SIZE][/U][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]SUKA[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B]ALEKSANDER RUSSIAN BOY ACHIKO[/B] (z Bułgarii)[/CENTER]


[CENTER]dodałam jeszcze kilka informacji na poprzedniej stronie[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][COLOR=red][SIZE=4]ZAKOPANE 05.08.2007[/SIZE][/COLOR][/B]
[I]Wystawa Krajowa (CAC)[/I]
[U][SIZE=3]sędzia:Katarzyna Boryczko[/SIZE][/U][/CENTER]


[CENTER][B][U][COLOR="Red"]WYNIKI OFICJALNE[/COLOR][/U][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa pośrednia[/COLOR] 1 410[/B]
[B]KITSUNE Halne Wzgórze - [COLOR="DarkOrange"]oc.doskonała, lokata I, NDSwR, Zw.Rasy[/COLOR][/B] [/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]Klasa championów[/COLOR] 1 411[/B]
[B]GAMA Puchate Kreple - [COLOR="DarkOrange"]nieobecna[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]Klasa weteranów[/COLOR] 1 412[/B]
[B]KALLIDIKE Imaginacja - [COLOR="#ff8c00"]oc.doskonała, lokata I[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]a tak poza tym znalazłam ciekawą wystawę..[/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]IV European Akita Cup 2007 - 22.09.2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[FONT=Arial][SIZE=2][B]Sędzia: [/B][URL="http://www.akitacup.it/curr_giu_in.htm"][B]Mr. Takashi Tojo[/B][/URL] (JP-JKC)[/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][COLOR=black]co prawda Włochy to troche daleko..[B]:cool1:[/B] [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=black]karta oceny na tej wystawie ma wygladac tak:[/COLOR][/B]
[URL]http://www.akitacup.it/scheda.jpg2.html[/URL][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3]wiecej info na [/SIZE][/B][URL="http://www.akitacup.it"][B][SIZE=3]www.akitacup.it[/SIZE][/B][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]i jeszcze nieco bliżej [B](Niemcy)[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]klubowa wystawa akit i akit amerykańskich 2007 - 30.09.2007[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=black][U]sędzia: [FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3]Lisbeth Mach, Schweiz[/SIZE][/FONT][/U][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=black][U][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3] [/CENTER]
[/SIZE][/FONT][/U][/COLOR][/COLOR][FONT=TimesNewRomanPSMT][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][CENTER][B][U][SIZE=3]Termin przysyłania zgłoszeń 01.09.2007[/SIZE][/U][/B]

[B]więcej info o wystawie:[/B]
[URL="http://www.akita.de/docs/WFMeldeschein2007.pdf"][B]http://www.akita.de/docs/WFMeldeschein2007.pdf[/B][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kolejna "wielka" stawka wystawowa:

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red]RZESZÓW 19.08 2007
[/COLOR][/SIZE][/B][U][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial]sędzia: Aleksander Waszkowski[/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/U][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial]

[COLOR=Blue]PSY:[/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=Black]klasa młodzieży[/COLOR] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2]352
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=SandyBrown]ANTEKI Puchate Liski
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=SandyBrown][COLOR=Black]wł. Jacek Czech[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=SandyBrown]
[/COLOR][COLOR=Blue]
[/COLOR][SIZE=3][COLOR=Blue]SUKI:[/COLOR]
[SIZE=2]klasa pośrednia [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]353[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=SandyBrown]???
[COLOR=Black]wł.Tadeusz Puka[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=SandyBrown]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']

....

Aktualnie ma 3,5 roku i jest wolny od dysplazji i chorób oczu (tegoroczny certyfikat z lipca).

Jest Championem Hiszpanii i Portugalii oraz spełnia wszelkie wymagania na Interchampiona
Do Championatu Francji brakuje mu 1 punkt...[/quote]


Hmmmm a mnie intryguje jaki może być powód, że ktoś się "pozbywa" tak utytułowanego psa?? Przychodzą mi do głowy różne pomysły ale chyba niedorzeczne ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Hmmmm a mnie intryguje jaki może być powód, że ktoś się "pozbywa" tak utytułowanego psa?? Przychodzą mi do głowy różne pomysły ale chyba niedorzeczne ??[/quote]

Owszem niedorzeczne. Przyczyna jest jak zwykle losowa i nie dotyczy tylko tego psa. Ale to już nie sprawa na forum, bo to sprawa prywatna dotychczasowych właścicieli. I dotyczyla wszystkich ich akit.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i KINGYO']Hej!
Nie ma żadnych wieści z Sopotu? Nikt się nie chwali???:-(
pozdrawiam[/quote]

Własnie wrocilam z wystawy no to się chwalimy :-)
[SIZE=4][COLOR=Red][B]RYUU-GO [/B][/COLOR][/SIZE]- CACIB, BOB i III na grupie :-)))
[COLOR=Blue]A wyniki dzieci Akita u Izis FCI TADA to:[/COLOR]
psy młodziez - [COLOR=Blue][B]Akita u Izis FCI BUSHI[/B][/COLOR] - Zwyc. Mlodz.
suki młodziez (stawka 5 sztuk - nie jestem pewna czy startowalo 5 czy 4):
[B][COLOR=Blue]Akita u Izis FCI AYUMI [/COLOR][/B]- Zwyc. Mlodz. i Najl. Junior w Rasie
[B][COLOR=Blue]Akita u Izis FCI ZAMA [/COLOR][/B]- III lok. brązowy medal, doskonała

Suki klasa otwarta - [B][COLOR=Blue]Akita u Izis FCI YAWARA[/COLOR][/B] - brązowy medal i doskonala (sędzina stwierdziła, iż gdyby nie to iż akurat wyliniała to wygrałaby swoja klasę. :-)

Psy klasa otwarta -[COLOR=Blue][B] Akita u Izis FCI YORITO[/B][/COLOR] - srebrny medal, doskonały

Zdjęcia wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']No i Izis jak medium odgadła jakie przyczyny chodzą mi po głowie :-) bo przytaknęła, że są niedorzeczne? :-)[/quote]

Pewnie takie same jak większości, więc nie trzeba do tego medium ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]IZIS[/B] [B]gratulujemy [/B]pięknego wyniku [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]RYUU-GO :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[FONT=Arial][COLOR=black]Pozdrawiamy[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]Ania i Adam[/FONT]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anko'][B]IZIS[/B] [B]gratulujemy [/B]pięknego wyniku [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]RYUU-GO :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[FONT=Arial][COLOR=black]Pozdrawiamy[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]Ania i Adam[/FONT]
[/quote]

Bardzo dziękuje :-)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje Izis :multi: W "Banderasie" ;) juz się zakochałam :loveu: mimo, że moimi faworytami są pręgusy :eviltong:
A Ayumi wyglądała cuuudownie!!! :p Powód do dumy dla babci ;)
Czekam aż mój łobuz będzie mógł się pokazać :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=red][SIZE=4]SOPOT 11.08.2007[/SIZE][/COLOR][/B]
[I]Wystawa Międzynarodowa (CACIB)[/I]
[I][SIZE=3][U]sędzia: Zivile Povilaitiene (LT)[/U][/SIZE][/I][/CENTER]

[CENTER][B][U][COLOR=red]WYNIKI OFICJALNE[/COLOR][/U][/B]
[B][COLOR=red]PSY [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Klasa młodzież[/COLOR] [/B]
[B]Akita u Izis (FCI) BUSHI[/B] - [COLOR=darkorange][B]oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł.[/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=darkorange][COLOR=black][B][COLOR=blue]Klasa pośrednia[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR]
[B][COLOR=black]SUBARASHI Co Ty Na To[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B]
[B]SASHIMI Sfora z Krasnego Boru[/B] - [B][COLOR=darkorange]V1, CWC, Res.CACIB[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]Klasa otwarta[/COLOR][/B]
[B]MARMUR Puchate Kreple[/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC[/COLOR][/B]
[B]OHAYO Co Ty Na To[/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
[B]Akita u Izis (FCI) YORITO[/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=#0000ff]Klasa championów[/COLOR][/B]
[B]RYUU GO Shun'You Kensha[/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB,[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][SIZE=3]BOG 3 m.[/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=red]SUKI[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Klasa młodzieży[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]KEIKO Halne Wzgórze[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata IV[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Akita u Izis (FCI) ZAMA[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]CHANOYU Mountian Stream[/COLOR][/B] - [COLOR=darkorange][B]brak karty[/B][/COLOR]
[B][COLOR=black]Akita u Izis (FCI) AYUMI[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, Zw.Mł.,NJwR[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]AMAYADORI'S OSHINAI Dogutti[/COLOR][/B] -[B][COLOR=#ff8c00] oc.doskonała, lokata II[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=#0000ff]Klasa pośrednia[/COLOR] [/B]
[B]LEIKO Roal[/B] - [B][COLOR=#ff8c00]nieobecna[/COLOR][/B]
[B]MURA Trolowa Dolina[/B] - [B][COLOR=#ff8c00]nieobecna[/COLOR][/B]
[B]KAYO GO Yamamota[/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.bardzo dobra[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=blue]Klasa otwarta[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]AIKO Tajgeta[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata II, Res.CACIB[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]AKEGATA Halne Wzgórze[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata I, CWC CACIB NDSwR[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]BRYZA Zielony Jawor z Lipinek[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]nieobecna[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]KENSHA z Robertowej Chatki[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.bardzo dobra, lokata IV[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Akita u Izis (FCI) YAWARA[/COLOR][/B] - [B][COLOR=#ff8c00]oc.doskonała, lokata III[/COLOR][/B][/CENTER]


Suki w Klasie młodzieży na ring stawiły się w komplecie, ale Chanoyu z niego szybko zeszła (tak mi się zdaje). Jakbym gdzieś się pomyliła to mnie poprawcie no i dopiszcie to czego brakuje.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]PATII [COLOR=red]WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]dla [SIZE=3]CIEBIE, Marmurka i Akusi, [/SIZE][SIZE=2]widzę że Wystawa Sopocka Wam sprzyja -- to juz druga nastepna gdzie zdobyliscie I lokaty.[/SIZE][/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=seagreen]DUŻE BUZIACZKI DLA CIEBIE I MALUCHÓW[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=seagreen]CIESZĘ SIĘ Z TWOICH SUKCESÓW I OCZEKUJĘ NSTĘPNYCH:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Gratulacje Izis :multi: W "Banderasie" ;) juz się zakochałam :loveu: mimo, że moimi faworytami są pręgusy :eviltong:
A Ayumi wyglądała cuuudownie!!! :p Powód do dumy dla babci ;)
Czekam aż mój łobuz będzie mógł się pokazać :cool1:[/quote]

Dzieki wielkie :-) i dzięki za miłe towarzystwo na wystawie :-)
No Miyamoto już niedługo przecież :-) Szybko zleci ten niedługi czas do jego występów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']

Suki w Klasie młodzieży na ring stawiły się w komplecie, ale Chanoyu z niego szybko zeszła (tak mi się zdaje). Jakbym gdzieś się pomyliła to mnie poprawcie no i dopiszcie to czego brakuje.
Pzdr[/quote]

No mi też się wydawało, że było 5 ale, że potem na ustawione stały tylko 4 to nie byłam pewna.

Link to comment
Share on other sites

[B]Izis[/B] [B][COLOR=green]OGROMNIE GRATULUJE[/COLOR][/B] udanego debiutu Ryuu w Polsce!!!!
[B]Patrycja[/B] [COLOR=green][B]Gratuluje[/B][/COLOR] kolejnego pięknego wyniku Akegatki!!!
[B]lady_m[/B] Tobie równiez [B][COLOR=green]gratuluje[/COLOR][/B]!!!

jestem ciekawa dlaczego Keiko dostala 4 lokatę?
lady_m będą zdjecia z tej wystawy????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...