Jump to content
Dogomania

Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Finlora']Nie doczytałam...

Kurcze, rozumiem, że nie da rady przekonać TŻ'a :([/QUOTE]

Niestety , nawet nie próbuję bo go rozumiem , w tej chwili nawet w łazience mieszka pies , a ja sama przestaje dawać radę wszystkie ogarnąć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Mimo utrzymywania Felcia mogę dorzucac sie co miesiac na razie po 20 zł.Spłacę dług jego będzie mi lżej.Wiem ze to nie wiele ale jutro mogę przesłac na konto już.Tylko numer konta potrzebuje.[/QUOTE]


Dziękuję ogromnie :):):)

Ja od siebie też dorzucę co miesiąc , niestety tylko 10 zł , więcej nie dam rady :(

Czyli mamy :

[B]Deklaracje stałe :[/B]
RudziaPaula -20zł
Anja2201-10 zł

Razem :30zł / brakuje 270 zł

[B]Deklaracje jednorazowe
[/B]Lolalola -10/15 zł
[COLOR=#000000]cancer43 - 20zł
[/COLOR]Sharka -20zł[COLOR=#000000]
[/COLOR]
Razem : 50/55zł

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']jestem..............ale nie moge na teraz pomoc,jestem juz totalnie zabita finansowo............moglabym jednorazowo wplacic 10-15 zl jak cos to pomoze.......:([/QUOTE]

Oczywiście , że pomoże :) Jeśli podejmiemy decyzję o zabraniu go do hotelu jutro będę rozsyłać nr konta . Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']wiem...niestety....:(
fb dobry pomysl bardzo......ale ja tam wcale nie operuje,wiem,ze jednak duzo ludzi tam dziala![/QUOTE]

Na szybko , ale mam nadzieję , że może być :
[URL]https://www.facebook.com/events/291906917563710/?context=create[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Anja[/B],akurat czytałam wątek maleństwa,kiedy dostałam PW od Ciebie.

Wyślij mi kochana nr konta,to wpłacę coś jednorazowo,a i jeszcze 15 zł stałej od [B]Tosieńki;)[/B]

Może uda się uzbierać chociaż na 1 miesiąc hoteliku z jednorazowych,a później "w żebry" po stałe???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado'][B]Anja[/B],akurat czytałam wątek maleństwa,kiedy dostałam PW od Ciebie.

Wyślij mi kochana nr konta,to wpłacę coś jednorazowo,a i jeszcze 15 zł stałej od [B]Tosieńki;)[/B]

Może uda się uzbierać chociaż na 1 miesiąc hoteliku z jednorazowych,a później "w żebry" po stałe???[/QUOTE]


Bardzo dziękuję :) Pw z kontem będę rozsyłać jak już będę pewna , że chłopak idzie do hotelu , czyli jak uzbieramy przynajmniej 200 zł stałych .

Link to comment
Share on other sites

Anja a skąd domniemanie,że jest ślepy patrząc na jego oczy ani zasnute mgłą ani rozszerzone źrenice ? dobrze byłoby zdiagnozować problem, psiak na staruszka nie wygląda. Jest uroczy :) Grosz jednorazowo dołożę. Anju pokaz zdjęcie nazwałam go sobie Torek również z boku. Jak on w stosunku do innych psów ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Anja a skąd domniemanie,że jest ślepy patrząc na jego oczy ani zasnute mgłą ani rozszerzone źrenice ? dobrze byłoby zdiagnozować problem, psiak na staruszka nie wygląda. Jest uroczy :) Grosz jednorazowo dołożę. Anju pokaz zdjęcie nazwałam go sobie Torek również z boku. Jak on w stosunku do innych psów ? Ewa[/QUOTE]

Wpada na przedmioty , szuka bardzo długo jak go wołam , zanim do mnie dotrze , patrzy jak by koło mnie , jak mu daje jeść to dopiero jak nosem trafi na chrupka to wie gdzie jest , dzisiaj zabiorę go do weta po południu , zbadamy oczka i całego psa . Innych psów się obawia i powarkuje na nie , a czemu pytasz , masz pomysł na DT ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...