Jump to content
Dogomania

Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!


bulba

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iljova']Już prosiłam o zdjęcia ale ciężko jej zrobić ... może do tego czasu jak będziesz miała czas jednak uda się chociaż jakieś jedno zdjęcie zrobić jak tylko będzie to wszystko zamieszczę w jednym poście tutaj[/QUOTE]

Te co są na wątku absolutnie się nie nadają do ogłoszeń.
Musicie się postarać o jakieś spoza klatki.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję myszko i Martiko ważne że jesteście niech chociaż na razie jej wątek ożyje bo do tej pory był martwy...
Na miau jej wątek nie ma żadnych szans a Justyna nie może się tutaj zalogować żeby zająć się wątkiem ona wpisuje wieści na jej wątku na miau a tutaj są one kopiowane
wśród psów ma jednak Lara większe szanse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Te co są na wątku absolutnie się nie nadają do ogłoszeń.
Musicie się postarać o jakieś spoza klatki.[/QUOTE]

Wiem mówiłam już Justynie ale ona jest tam sama nie ma nikogo kto by jej pomógł osoby które chciałyby jej pomóc mieszkają zbyt daleko ... :(
Jest jedna osoba która czasami jest u niej w jakiś dzień weekendu więc spróbuję ja poprosić,
że może wspólnymi siłami jakoś udałoby się zrobić Larze jakieś ładne zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

Ilonko już jestem przepis dotarł dziękuje. :multi:

Jako zapalony użytkownik FB zajżałam na wątek suni i chciałam podpowiedzieć następujące rzeczy osobie, która wykonała wydarzenie:
1. Wydarzenie ma tylko jedną datę. Datę rozpoczęcia 30.06.2012 co oznacza, że niewiele można z nim zrobić :shake: Rozpocznie się dopiero 30 czerwca a to kawał czasu jeszcze. Aby było w pełni aktywne musi mieć początek i koniec za 4 miesiące. Takie są standarty FB.
2. Co jest celem wydarzenia????? Na początku opisu powinno się to znaleźć, bo ludzie czytają i nie wiedzą o co chodzi, kasa, dom, podwózka????? Potem dobrze to jest odznaczyć i zalinkować wątek suni na dogo a potem odznaczyć i podać namiary na DT i odznaczyć od głównej historii.
3. Im przejżyściej tym lepiej i mniej pytań na wątku i wiarygodniej.

Proszę zajżyjcie na to wydarzenie, na jego opis.

[URL]http://www.facebook.com/#!/events/372775736086727/?context=create[/URL]

Wszystko dla dobra suni nic osobistego :-) :-)

pozdrawiam i hoopppaa suńkę bo jest piękna :-)

Link to comment
Share on other sites

Seciu bardzo dziękuję :-) że jesteś :-)
nie dałam rady czasowy dotrzeć do wydarzenia ale jak próbowałam wejść z linku który był na miau to nie wyświetliło mi tego wydarzenia, więc pomyślała że nieaktualne..... Teraz już zmykam do pracy. Zajrzę popołudniu jak wrócę do domu. Nawet niewiem kto je utworzył.
Ale powoli wszystko z Wasza pomocą poukładam, a Justyna zajmie się przede wszystkim opieką nad nią (i pozostałymi chorowitkami u siebie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Ilonko już jestem przepis dotarł dziękuje. :multi:

Jako zapalony użytkownik FB zajżałam na wątek suni i chciałam podpowiedzieć następujące rzeczy osobie, która wykonała wydarzenie:
1. Wydarzenie ma tylko jedną datę. Datę rozpoczęcia 30.06.2012 co oznacza, że niewiele można z nim zrobić :shake: Rozpocznie się dopiero 30 czerwca a to kawał czasu jeszcze. Aby było w pełni aktywne musi mieć początek i koniec za 4 miesiące. Takie są standarty FB.
2. Co jest celem wydarzenia????? Na początku opisu powinno się to znaleźć, bo ludzie czytają i nie wiedzą o co chodzi, kasa, dom, podwózka????? Potem dobrze to jest odznaczyć i zalinkować wątek suni na dogo a potem odznaczyć i podać namiary na DT i odznaczyć od głównej historii.
3. Im przejżyściej tym lepiej i mniej pytań na wątku i wiarygodniej.

Proszę zajżyjcie na to wydarzenie, na jego opis.

[URL]http://www.facebook.com/#!/events/372775736086727/?context=create[/URL]

Wszystko dla dobra suni nic osobistego :-) :-)

pozdrawiam i hoopppaa suńkę bo jest piękna :-)[/QUOTE]

Ten link na FB to nie wydarzenie Lary tylko Maciusi ;-):evil_lol: Coś namieszałaś :evil_lol: Ja pisałam do osoby która tworzyła wydarzenie bo link z miau nie działa ....

Link to comment
Share on other sites

Witaj Laro u Lary ;-) bardzo się cieszymy
Iwonko witam na wątku Lary Cieszę się że jesteście .
jest plan trzeba najpierw dozbierać na sterylkę i szczepienia... mam nadzieje że uda się to z pomocą FB.
Link do wydarzenia:
[URL]https://www.facebook.com/events/286221708129322/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Post z wczoraj z miau:
[SIZE=5][B][COLOR=#000080][FONT=Lucida Grande]Dziś Larysa miała totalnego pecha bo rano o 8.10 jak z nią wychodziłam na spacer to sprzątaczka myjąc schody
zostawiła na nich tyle wody że nie tylko Lara sie przewracała ale i ja też miałam poślizg [/FONT][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_evil.gif[/IMG]
[FONT=Lucida Grande]Po spacerze dostała do miski kurze łapki ( uwielbia je ) i jak juz jeden kawałek wzieła to sie pozlepiały i do miski tez i miska ją znów przeraziła [/FONT][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_neutral.gif[/IMG]
[/COLOR][/B][/SIZE]


[SIZE=4]Seciu mam prośbę do Ciebie jakie imiona psom nadają australijczycy ?[/SIZE]

Edited by Iljova
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...