Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='rashelek'][SIZE=3][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Oglądałam filmiki i jak Ptyś zaczął ujadać to Mika się uruchomiła, chyba chciała się wdać w dyskusję :lol:
Hehe a ja się uwolniłam :diabloti:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Może chciałaby tez wdać się w spólna kąpiel ? :evil_lol:
Nie dobijaj mnie... :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::eek2::wallbash::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shera9']Moje psy nigdy nie ujadają,chyba ze chodzi o żarcie-to taak:D[/QUOTE]
aż tak rzadko je karmisz czy same muszą polować ? :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']Mam nadzieje że na mnie nie trafi bo bede musiała pokazac swoje złe oblicze :evil_lol:[/QUOTE]
Ja się staram jeszcze nie pokazać :evil_lol:

[quote name='Agata A.']Człowiek tylko psa idzie na karmić i tyle go omija:smile: jaśnie panicz łaskawie zjadł posiłek i rozwalił się na balkonie...
Jak taka pogoda to nie dziwie sie że rozmowy wrą na forum:smile::smile:[/QUOTE]
Mój właśnie zjadł tez pełną michę, pochrupał potem suchą bułkę, wypił jogurt i chciał pomagać w kolacji dzieciakom i mężowi :evil_lol:
Ja chyba jednak wyjdę w taka pogodę na spacer i ochłonę... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shera9']Nie,po prostu dobijają się o żarcie,[B]co zrobisz?[/B]:diabloti:[/QUOTE]
Wyjdę na spacer... :evil_lol:
A jak wrócę.... to już będziesz spała ;)

[quote name='rashelek']Ostatnio ją podniecają kałuże, także w sumie to możliwe :-D
Zadręczy Cię :diabloti:[/QUOTE]
Podniecają? :cool3: Może być ciekawie :evil_lol:
Nie dam się :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']jakie gaduły -.-

szczekaczowy filmik super :loveu:

Jak to nie wiesz jaka rasa - przecież to york! a nieee to bokser :diabloti:[/QUOTE]
No właśnie... fajnie sobie gadają nie? :D
:loveu:

ooo... a ja myślałam, że to jamnik :evil_lol:

[quote name='shera9']Dlaczego na moim wątku strony nie lecą tak jak u was?[/QUOTE]
[B]BO ZA MAŁO TAM PISZESZ [/B]... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']

[B]BO ZA MAŁO TAM PISZESZ [/B]... :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']ooo... a ja myślałam, że to jamnik :evil_lol:


[B]BO ZA MAŁO TAM PISZESZ [/B]... :diabloti:[/QUOTE]

podejrzewałam jeszcze że to pod pinczera miniaturowego podchodzi albo chart afgański ale cały czas się waham xD :evil_lol:


się wtrące:
kurcze ja gadam dużo to nikt u mnie nie gada hahahahah xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']kurcze ja gadam dużo to nikt u mnie nie gada hahahahah xD[/QUOTE]
Bo źle to robisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My po spacerze, ja uwielbiam wszelka pogode poniżej 20 stopni:) a jesień i zime to kocham, najchętniej wyprowadziłabym sie na Alaskę:)
Już sie zimy doczekać nie mogę.
NIgdy nie przyzwyczaję się do osiedlowego wychodzenia z psem;d jest tak duzo psów które same sie wyprowadzaja na spacer bez właściciela, że o zgrodzo. Kwestia czasu jak wpadnie taki do pyska.
Może to głupie przyzwczajenie wiejskie, ale u mnie tak nie ma;d;d;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ja już po :evil_lol: Całe szczęście :D[/QUOTE]
:diabloti:

[quote name='rashelek']Nom, chyba chce być jak Ptyś - każda kałuża jej :-D
To jest z góry przegrana walka, pogódź się z tym :diabloti:[/QUOTE]
Nie będziesz musiała jej kąpać, sama się wykąpie co kałużę :D
Chyba wygrałam... :multi::evil_lol:

[quote name='Ada_Mirra']podejrzewałam jeszcze że to pod pinczera miniaturowego podchodzi albo chart afgański ale cały czas się waham xD :evil_lol:


się wtrące:
kurcze ja gadam dużo to nikt u mnie nie gada hahahahah xD[/QUOTE]
:evil_lol:

[quote name='Izabela124.']Ale troll Cię nawiedził w galerii :-D[/QUOTE]
No szczęściara ze mnie... :evil_lol:

[quote name='Agata A.']My po spacerze, ja uwielbiam wszelka pogode poniżej 20 stopni:smile: a jesień i zime to kocham, najchętniej wyprowadziłabym sie na Alaskę:smile:
Już sie zimy doczekać nie mogę.
NIgdy nie przyzwyczaję się do osiedlowego wychodzenia z psem;d jest tak duzo psów które same sie wyprowadzaja na spacer bez właściciela, że o zgrodzo. Kwestia czasu jak wpadnie taki do pyska.
Może to głupie przyzwczajenie wiejskie, ale u mnie tak nie ma;d;d;d[/QUOTE]
Też lubię jesień a zimę uwielbiam :)
Jak jestem u Teściów i mam 3 razy dziennie zbiegać w dół po schodach z psem na siku i spacerek to mnie coś trafia... W ogóle to dusze się w takim mieszkanku. Brakuje mi tam przestrzeni i tego, że mogę nawet w piżamie wyjść z domu na ogródek... Chyba już nie nadaję się do bloków :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...