Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='Ptysiak']
Nie wiem tylko czy wygodna :evil_lol:
Jak będzie susza to ja się nie boję, mam w domu wykrywacz wody :evil_lol:


;)[/QUOTE]
To ja zamawiam Ptysia do siebie jak będziemy kopać studnie zamiast różdżkarza będzie znakomity do poszukiwania wody:):)
Jak podrośnie to może będzie miał wbudowana poduszke w głowie tak jak Hantek;d;d wtedy będzie mu na pewno wygodnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata A.']To ja zamawiam Ptysia do siebie jak będziemy kopać studnie zamiast różdżkarza będzie znakomity do poszukiwania wody:):)
Jak podrośnie to może będzie miał wbudowana poduszke w głowie tak jak Hantek;d;d wtedy będzie mu na pewno wygodnie:)[/QUOTE]
Ok, przyjedziemy razem szukać tej wody. :evil_lol: Przy okazji pozwiedzam okolicę :loveu:
Jak na razie to co do głowy... to ja myślę nad kupnem kasku dla niego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']:crazyeye:... Ja się nie upieram po prostu wiem jaka to rasa....:evil_lol:
Można by uznać jako Owczarek Staroniemiecki jak już ale nie ON na bank ;)[/QUOTE]

Nooo wiesz Ty co , nie wiesz jaka masz rase ??:crazyeye::eviltong: toz to wodołaz czyli niufek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Nooo wiesz Ty co , nie wiesz jaka masz rase ??:crazyeye::eviltong: toz to wodołaz czyli niufek :evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol: buhaha.... nie dobijaj mnie z ta wodą :placz::evil_lol:
łoooo, no tak... dzięki za podpowiedź :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata A.']A po co mu kask?[/QUOTE]
Bo jak biega po mieszkaniu to co chwile głowa lub tyłkiem w coś walnie:evil_lol: Tyłek to jeszcze spoko ale głowa... dziś aż podskoczyłam jak uciekał z pokoju córki i odwrócił się za Nią a potem... było wielkie bum... Ptysiek przywalił w ścianę bo zapomniał że tam stoi...:roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']:evil_lol: buhaha.... nie dobijaj mnie z ta wodą :placz::evil_lol:
łoooo, no tak... dzięki za podpowiedź :evil_lol:[/QUOTE]

hehe jeszcze pare misiecy i panele wam poodpadaja bo woda bedzie wszedzie :evil_lol:

[quote name='Ptysiak']Bo jak biega po mieszkaniu to co chwile głowa lub tyłkiem w coś walnie:evil_lol: Tyłek to jeszcze spoko ale głowa... dziś aż podskoczyłam jak uciekał z pokoju córki i odwrócił się za Nią a potem... było wielkie bum... Ptysiek przywalił w ścianę bo zapomniał że tam stoi...:roll::evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

dobry koleś z niego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']hehe jeszcze pare misiecy i panele wam poodpadaja bo woda bedzie wszedzie :evil_lol:



:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

dobry koleś z niego :evil_lol:[/QUOTE]
Na szczęście nie mamy paneli :evil_lol: W większości wszędzie gumolit bo podłoga jeszcze nie zrobiona, w kuchni będą płytki, na przedpokoju na dole tez płytki u dzieciaków juz prawie (bo u syna zrobione a u córki w trakcie) są deski a u góry przedpokój i kominkowy to parkiet :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Bo jak biega po mieszkaniu to co chwile głowa lub tyłkiem w coś walnie:evil_lol: Tyłek to jeszcze spoko ale głowa... dziś aż podskoczyłam jak uciekał z pokoju córki i odwrócił się za Nią a potem... było wielkie bum... Ptysiek przywalił w ścianę bo zapomniał że tam stoi...:roll::evil_lol:[/QUOTE]
No to faktycznie trzeba albo wszystkie kańciaste przedmioty w domu osłonic pierzem albo zafundować kask... wiesz psu zazwyczaj wszystko stoi na przeszkodzie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata A.']No to faktycznie trzeba albo wszystkie kańciaste przedmioty w domu osłonic pierzem albo zafundować kask... wiesz psu zazwyczaj wszystko stoi na przeszkodzie:)[/QUOTE]
Już więcej nie mam co usunąć a ścian nie dam rady wszystkich obkleić pierzem :D
On sobie z tego nic nie robi... ale ja za każdym razem mam zawał, czasami aż zapiszczy i za sekundę dalej biegnie... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Już więcej nie mam co usunąć a ścian nie dam rady wszystkich obkleić pierzem :D
On sobie z tego nic nie robi... ale ja za każdym razem mam zawał, czasami aż zapiszczy i za sekundę dalej biegnie... :shake:[/QUOTE]

Pewnie mu sie wydaje, że jest silniejszy od wszystkich przedmiotów:):) Gorzej jak jeszcze urośnie i wyjdzie z drzwiami albo ścianą;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shera9']Jak się ma szczeniaka,to dom wygląda jak pobojowisko po wojnie światowej:D
P.S.Kto Ci zrobił bannerek?[/QUOTE]
Sama robie sobie banerki ;)


[quote name='Agata A.']Pewnie mu sie wydaje, że jest silniejszy od wszystkich przedmiotów:smile::smile: Gorzej jak jeszcze urośnie i wyjdzie z drzwiami albo ścianą;d[/QUOTE]
buhahaha :evil_lol: Ty mnie nie strasz :evil_lol:
Moja poprzednia sunia Lunka tak taranem przechodziła przez płotki lub furtkę... skakać jej się nie chciało to rozwalała :evil_lol: Jak tak ugięła kiedyś płot do sąsiadki to mi prawie sąsiadka zeszła na zawał :diabloti: "Pani Izo, Pani Izo !!! Luna mi zaraz wpadnie na ogródek, połamie tulipany i jeszcze mnie ugryzie...." :evil_lol: ale miałam ubaw...:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']aaaa no to podtopienia wam nie groża uffff:evil_lol:

ale wpadłam na pomysł , skoro i tak robicie remont to w jednym pomieszczeniu zróbcie basen dla Ptysia :evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No zaje.... fajny pomysł .... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']


buhahaha :evil_lol: Ty mnie nie strasz :evil_lol:
Moja poprzednia sunia Lunka tak taranem przechodziła przez płotki lub furtkę... skakać jej się nie chciało to rozwalała :evil_lol: Jak tak ugięła kiedyś płot do sąsiadki to mi prawie sąsiadka zeszła na zawał :diabloti: "Pani Izo, Pani Izo !!! Luna mi zaraz wpadnie na ogródek, połamie tulipany i jeszcze mnie ugryzie...." :evil_lol: ale miałam ubaw...:D[/QUOTE]

BUahaha pewnie widok sąsiadki bezcenny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shera9']Ptysiak sorry,że dupcię ci zawracam ale zrobiłabys mi bannerek?[/QUOTE]
Pomyślę w chwili wolnego ;)

[quote name='Agata A.']BUahaha pewnie widok sąsiadki bezcenny:smile:[/QUOTE]
Tego sie nie da opisać jaka miała minę :D
Tak samo jak moja siostra z mężem zostawili samochód u Nas na noc. Prosiłam by zamknęli kluczykami... ostrzegałam :roll: olali i się śmiali...
Rano już się nie śmiali :evil_lol: Bo padało, było błoto... a moja Lunka miała dziwne zdolności, potrafiła otwierać okna w domu i taras, lodówkę lub zamrażarkę i wiele wiele innych rzeczy. No i najpierw to położyła się na masce auta a że chyba nie wygodnie jej było to otworzyła auto i wyspała sie taka umorusana w błocie na tylnym siedzeniu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...