Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='justysiek']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
to już można by podciągnąć pod znęcanie:eviltong:[/QUOTE]
:evil_lol:
No jakie znęcanie? :crazyeye: ON-ki lubią "pracować"... to Ptyś już się uczy przyszłego zawodu. Będzie modelem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']:evil_lol:
No jakie znęcanie? :crazyeye: ON-ki lubią "pracować"... to Ptyś już się uczy przyszłego zawodu. Będzie modelem :evil_lol:[/QUOTE]

mój Sebek tak mówi do Cezara, żeby poszedł popracować na wieś:evil_lol: ale niech się nie [B]puszcza[/B] za darmo, najpierw kasa, potem przyjemności:diabloti::evil_lol:
takiego mam męża:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']mój Sebek tak mówi do Cezara, żeby poszedł popracować na wieś:evil_lol: ale niech się nie [B]puszcza[/B] za darmo, najpierw kasa, potem przyjemności:diabloti::evil_lol:
takiego mam męża:evil_lol:[/QUOTE]
buhaha :evil_lol:
To sobie mogą Nasze Sebusie przybić piątkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Po tylu zdjęciach co ja mu na trzaskałam to każdy chyba byłby fotogeniczny :evil_lol: On już chyba po prostu pozuje dla świętego spokoju... :evil_lol: a ja mam 8,74 GB zdjęć :diabloti:[/QUOTE]

wooooow :mdleje:

ja z od 2009 roku mam 105 GB :mdleje:
czas się uspokoić ;)

e tam, nie boję się, że Gandzia na mnie wpadnie..... bo on ma dwie taktyki.. pierwsza, czyli głupawka i będzie mnie za wszelka cenę omijać, a druga gdy jest mega grzeczny i na hasło do mnie leci i na dooopce chamuje przede mną ;)
innej opcji nie ma :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']wooooow :mdleje:

ja z od 2009 roku mam 105 GB :mdleje:
czas się uspokoić ;)

e tam, nie boję się, że Gandzia na mnie wpadnie..... bo on ma dwie taktyki.. pierwsza, czyli głupawka i będzie mnie za wszelka cenę omijać, a druga gdy jest mega grzeczny i na hasło do mnie leci i na dooopce chamuje przede mną ;)
innej opcji nie ma :D[/QUOTE]
Jak Ptysiek ma głupawkę to czasami mu się zdarza, że nie wymija i zahacza o coś po drodze. :evil_lol:

A na komendę do mnie to jak jest rozbrykany to biegnie jak głupek i czasami siadając prawie w locie głową dobija do moich nóg :evil_lol:


[quote name='shera9']Nie myślcie że tylko psami żyję,muzyką tęz i fotografią:diabloti:[/QUOTE]
Super ;)

[quote name='Ty$ka']:roflt: Dobre :P

Fajne zdjęcia, podobają mi się :P

Ptysiu jest kochany :loveu:[/QUOTE]
lol :evil_lol:

:loveu: cieszę się, że się Komuś podobają :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']muszę się wziąść:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]
No to już zacznij pstrykanie :evil_lol:
Będzie duuuużo fotek Cezaro :loveu:

[quote name='shera9']Kiedy Ptysiak zasuwa do kastracji?Nasz piesio już byl w kastracji[/QUOTE]
Nie decydowałam jeszcze o jajeczkach Ptyśka ;) Jest jeszcze młody i ma czas.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...