Jump to content
Dogomania

Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...


caryca26

Recommended Posts

[quote name='martka1982']ten Grzegorz to była luźna propozycja,schronisko ma z nim kontakt, caryca pytałaś ich czy dzwonili do niego i się umówili?
myślałam,że Górnik już będzie u kikou jak wrócę....
czy ktokolwiek założył wątek na transportowym? czy w ogóle coś było zrobione w tej sprawie?[/QUOTE]


Bardzo CIę brakowało Marta!

Może teraz coś się ruszy i Górnik wreszcie trafi do DT....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']Bardzo CIę brakowało Marta!

Może teraz coś się ruszy i Górnik wreszcie trafi do DT....[/QUOTE]

Kochana ja to jeszcze w dogomanii nie doszłam do etapu wątków transportowych:) Narazie specjalizuje się w bazarkach:) Też byłam do 10-go na wyjeździe a w schronisku ostatnio rzadko bywam:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Kochana ja to jeszcze w dogomanii nie doszłam do etapu wątków transportowych:) Narazie specjalizuje się w bazarkach:) Też byłam do 10-go na wyjeździe a w schronisku ostatnio rzadko bywam:([/QUOTE]


A to tak jak ja, też nie wchodzę na wątek transportowy, wiem tylko, ze coś takiego tu jest.a

Bazarków zrobiłam przynajmniej kilkanaście, jeśli nie więcej, ale nie będe sie po to licytować....
..... a co do Górnika, to żal mi pieska, ze jeszcze jest w schronie, szczególnie, ze ma teraz ciut więcej pieniedzy, ale nic z tego nie wynika.

Pretensji o to do nikogo nie mam, sama jestem w Poznaniu, to i niewiele mogę zdziałać....

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska i przekazałam im temat , mam nadzieję ,że wkrótce uda się coś zorganizować.

Przyszła dzisiaj do mnie kartka z Kanady od cioteczki Ogli - piescofajnyjest.
Przesłała pieniążki na Binga i Górniczka - po 20 dolarów kanadyjskich dla każdego psiaka.
Kwota dla Górnika wyliczona według kursu kupna NBP na dziś wynosi 66,96 zł - i stanowi ( deklaracje VII/2012 , 08/2012,09/2012, 10/2012 , 11/2012 , 12/2012 , i część deklaracji 01/2013)
Pięknie dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska i rzuciłam im temat żeby dziewczyny skontaktowały się z tym naszym Grzegorzem.
Jutro jeszcze zadzwonię i jak nic się nie wyklaruje ( to znaczy nie uda się taniej) to myślę ,że powinniśmy skorzystać z pomocy tego dogomaniaka.
No ale niech wypowie się też reszta cioteczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Dzwoniłam do schroniska i rzuciłam im temat żeby dziewczyny skontaktowały się z tym naszym Grzegorzem.
Jutro jeszcze zadzwonię i jak nic się nie wyklaruje ( to znaczy nie uda się taniej) to myślę ,że powinniśmy skorzystać z pomocy tego dogomaniaka.
No ale niech wypowie się też reszta cioteczek.[/QUOTE]


no no...jeden Grzegorz drugiego wywołał...właśnie dzwonił do mnie i mówi,że może go zawieźć w środę rano (on ma auto na gaz)
caryca, ja Ci daję do niego nr na pw, oczywiście musi dostać dane kikou a pies musi być przygotowany do drogi, czyli na czco i ze wszystkimi papierami
mam nadzieję,że zajmiesz się tym na miejscu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']no no...jeden Grzegorz drugiego wywołał...właśnie dzwonił do mnie i mówi,że może go zawieźć w środę rano (on ma auto na gaz)
caryca, ja Ci daję do niego nr na pw, oczywiście musi dostać dane kikou a pies musi być przygotowany do drogi, czyli na czco i ze wszystkimi papierami
mam nadzieję,że zajmiesz się tym na miejscu:)[/QUOTE]

Zajmę się jak potrafie:) Zaraz dzwonię do kikou.

Link to comment
Share on other sites

a tak na przyszłość, czasem nie warto czekać na innych,bo czas płynie
tu jest wątek transportowy ogólny:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!/page5[/url]
wystarczył jeden wpis i jak widać już był odzew

a tu można zakładać oddzielne wątki transportowe:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/521-Transport[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A to Górnik w domku tymczasowym będzie już jutro![/QUOTE]

:multi: wyjazd rano, Grzegorz liczy tak około 4 godzin w jedną stronę, więc około południa powinien już być w dt

Od razu mam małe ostrzeżenie...wiadomo,że psiaki w schronie nie pachną różami ale Górnik to zdaje się taki pies, który nigdy nie był kąpany i czuć to dosyć intensywnie. Pewnie Kikou też to szybko poczuje, jeśli uda Ci się Kikou go wykąpać to będzie super:)
ciekawe jak Bronek zareaguje na nowego przybysza....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...