Jump to content
Dogomania

Krakvet styczeń 2013 - głosuj na SZCZECINEK Z FUNDACJĄ BONO


Lemoniada

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Gratulujemy Biała Podlaska...Bardzo chcieliśmy byście zostali kandydatem.Trzymamy kciuki i niech Wam się wiedzie.Aż miło patrzeć na te zdjęcia...Jesteście kochani nadzieją,że POLSKIE schronisko nie musi być mordownią,sadyzmem i krętactwem.Niech Wam Bóg szczęści.
Elżbieta,Waldemar+Rufus,a w sercu niezapomniany Gucio

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam jeszcze podkreślić, żebyśmy się [U]mobilizowali[/U] bo [B]przegrywamy. [/B]Właśnie zagłosowałam i widzę, ze jest dużo głosów na innych kandydatów z dogo... Choć sama nie głosowałam przy wyborze kandydata na schronisko w BP to teraz jest to nasz wspólny kandydat i wszyscy na niego głosujemy inaczej przegramy z Mirosławą T.! [B]GŁOSUJEMY na Schronisko w Białej Podlaskiej[/B]!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='black_sheep']A ja chciałam jeszcze podkreślić, żebyśmy się [U]mobilizowali[/U] bo [B]przegrywamy. [/B]Właśnie zagłosowałam i widzę, ze jest dużo głosów na innych kandydatów z dogo... Choć sama nie głosowałam przy wyborze kandydata na schronisko w BP to teraz jest to nasz wspólny kandydat i wszyscy na niego głosujemy inaczej przegramy z Mirosławą T.! [B]GŁOSUJEMY na Schronisko w Białej Podlaskiej[/B]![/QUOTE]

Mobilizacja była, że ho, ho...:shocked!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Wiesz ty co, gregorsat? Ja zaczynam poważnie podejrzewać, że jesteś trollem nasłanym przez niezyczliwych. Bo kqazda twoja wypowiedź szkodzi Azylowi zamiast pomagać. Może ogarnij się troszkę?[/QUOTE]

Czasami odnoszę wrażenie, że inni to trochę powinni się ogarnąć.
Z dwóch potężnych koalicyjnych forów, z kilkoma tysiącami użytkowników, głosów było tyle, że wygrała mirka_t.
Mam prawo jak każdy zabierać głos i wyrażać swoją opinię.
Czy to się komuś podoba, czy nie.
Jeżeli nie zostałem zbanowany - więc nikomu nie ubliżam, ani nikogo nie obrażam.
A całe te Wasze działania przypominają trochę zabawę przedszkolaków w piaskownicy.
Jak już gdzieś napisałem - podział łupu.
A najwięcej do powiedzenia maja Ci, którzy w Krakvecie nie robią zakupów(ja czasami tam kupuję).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Czasami odnoszę wrażenie, że inni to trochę powinni się ogarnąć.
Z dwóch potężnych koalicyjnych forów, z kilkoma tysiącami użytkowników, głosów było tyle, że wygrała mirka_t.
Mam prawo jak każdy zabierać głos i wyrażać swoją opinię.
Czy to się komuś podoba, czy nie.
Jeżeli nie zostałem zbanowany - więc nikomu nie ubliżam, ani nikogo nie obrażam.
A całe te Wasze działania przypominają trochę zabawę przedszkolaków w piaskownicy.
Jak już gdzieś napisałem - podział łupu.
A najwięcej do powiedzenia maja Ci, którzy w Krakvecie nie robią zakupów(ja czasami tam kupuję).[/QUOTE]

Zachęcasz do głosowania na Azyl. Nie ma co. Jak się ma takich zwolenników to i wrogowie niepotrzebni ;)

Link to comment
Share on other sites

Głosowanie w wewnętrznej ankiecie Miau zakończone.
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146638[/url]
Wspólnym kandydatem koalicji Dogomania-Miau została wybrana:
[B][COLOR=#0000ff]Kociarnia Opolskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Czekamy na ankietę na KrakVecie i bardzo prosimy o głosy na wspólnego kandydata.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Głosowanie w wewnętrznej ankiecie Miau zakończone.
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146638[/URL]
Wspólnym kandydatem koalicji Dogomania-Miau została wybrana:
[B][COLOR=#0000ff]Kociarnia Opolskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Czekamy na ankietę na KrakVecie i bardzo prosimy o głosy na wspólnego kandydata.
[/COLOR][/B][/QUOTE]

Ktoś - po wygranej Opola - zgłosił na Krakvecie Białą Podlaską. Bardzo nieładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Czasami odnoszę wrażenie, że inni to trochę powinni się ogarnąć.
Z dwóch potężnych koalicyjnych forów, z kilkoma tysiącami użytkowników, głosów było tyle, że wygrała mirka_t.
Mam prawo jak każdy zabierać głos i wyrażać swoją opinię.
Czy to się komuś podoba, czy nie.
Jeżeli nie zostałem zbanowany - więc nikomu nie ubliżam, ani nikogo nie obrażam.
A całe te Wasze działania przypominają trochę zabawę przedszkolaków w piaskownicy.
Jak już gdzieś napisałem - podział łupu.
A najwięcej do powiedzenia maja Ci, którzy w Krakvecie nie robią zakupów(ja czasami tam kupuję).[/QUOTE]

Gregosat, czy Ty jesteś pewien, że to kwestia małej ilości głosów?
AZYL zdobył ich prawie 900, więc to chyba nie do końca tak.
Pamiętaj, że ta osoba jest dość sprytna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Gregosat, czy Ty jesteś pewien, że to kwestia małej ilości głosów?
AZYL zdobył ich prawie 900, więc to chyba nie do końca tak.
Pamiętaj, że ta osoba jest dość sprytna.[/QUOTE]

Jestem umysł techniczny więc odnoszę się do liczb i statystyk...
Po prostu porównałem liczbę głosów do liczby zarejestrowanych użytkowników na obydwu forach...
Nawet uwzględniając tylko aktywnych użytkowników - poparcie dla AZYL-u wypadło porażająco.
Nawet przy oskarżeniach kontrkandydata o manipulacje(uwierzcie mi, po ostatnich zmianach nie jest to takie łatwe).
Wskazuje to wyraźnie, w jakim kierunku podążają różne koalicje.

Na niektóre sprawy mam swoje zdanie i nic go nie zmieni(cóż, nie tylko krowa nie zmienia poglądów).
W dalszym ciągu uważam, że prawo głosu w Krakvecie powinni mieć tylko kupujący(bo dlaczego ktoś ma decydować o pozostawionych przeze mnie i innych kupujących środkach).

I trzecia sprawa - Wasze święte oburzenie na zgłoszenie AZYL-u w październikowej ankiecie.
Nie ja to zrobiłem, nie wiem też kto, każdy ma prawo to zrobić, póki co, ani dogo, ani miau nie ma monopolu na konkurs w Krakvecie.
Niektórych użytkowników wspomnianych forów zaczęła już po prostu razić próba ich zawłaszczenia przez wąską grupę, próbującą narzucić innym swoje zdanie.
Są też ludzie spoza układów, którzy dobro bezdomnych zwierząt przedkładają ponad forumowe przepychanki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Jestem umysł techniczny więc odnoszę się do liczb i statystyk...
Po prostu porównałem liczbę głosów do liczby zarejestrowanych użytkowników na obydwu forach...
Nawet uwzględniając tylko aktywnych użytkowników - poparcie dla AZYL-u wypadło porażająco.
Nawet przy oskarżeniach kontrkandydata o manipulacje(uwierzcie mi, po ostatnich zmianach nie jest to takie łatwe).
Wskazuje to wyraźnie, w jakim kierunku podążają różne koalicje.

Na niektóre sprawy mam swoje zdanie i nic go nie zmieni(cóż, nie tylko krowa nie zmienia poglądów).
W dalszym ciągu uważam, że prawo głosu w Krakvecie powinni mieć tylko kupujący(bo dlaczego ktoś ma decydować o pozostawionych przeze mnie i innych kupujących środkach).

I trzecia sprawa - Wasze święte oburzenie na zgłoszenie AZYL-u w październikowej ankiecie.
Nie ja to zrobiłem, nie wiem też kto, każdy ma prawo to zrobić, póki co, ani dogo, ani miau nie ma monopolu na konkurs w Krakvecie.
Niektórych użytkowników wspomnianych forów zaczęła już po prostu razić próba ich zawłaszczenia przez wąską grupę, próbującą narzucić innym swoje zdanie.
Są też ludzie spoza układów, którzy dobro bezdomnych zwierząt przedkładają ponad forumowe przepychanki...[/QUOTE]

Nie wracajmy już proszę tutaj do tego tematu! Każdy ma prawo zapraszać znajomych w różnych miejscach i prosić ich o pomoc!
Temat już był poruszany wielokrotnie na specjalnym oddzielnym wątku. Miejsce na tą rozmowę jest tam, były też inne propozycje. W tej chwili nie mogę poszukać linka.

[SIZE=4]Teraz zapraszam do głosowania na Opole w ankiecie Krakvet![/SIZE]
Jest banerek:
[URL="http://tiny.pl/hncgj"][IMG]http://tiny.pl/hncgn[/IMG][/URL]

[SIZE=4]Zostało utworzone wydarzenie na FB:[/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/events/328103623954408/[/URL]

Edited by Czoko
literówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...