Jump to content
Dogomania

KLEMBÓW - Pies w typie ONka - Alex MA DOM


ZZPON

Recommended Posts

[quote name='ZZPON']Jolu mamy mały problem. Zostałam unieruchomiona w domu na ok 3 tygodnie :( Nie mogę wychodzić, zdrowie mi nie pozwala, więc nici z moich poszukiwań. Jedyna nadzieja w Kasi (kejciu), która jeździ do Pani Joli (Znajdki), żeby może się przejechała i popatrzyła.[/QUOTE]

A czy psiak nie ma jakiegoś oddzielnego wątku?bo wydaje mi się że gdzieś mi śmignął już wpis o nim - ja w najbliższy weekend pracuję niestety :( niedziela dla rodziny więc nie dam rady podjechać bo z domu mam prawie 60km do p. Joli więc kawałek drogi jest z Nowego Dworu niestety :(zaraz popatrzę czy nie widzialam jakiegoś wydarzenia z tym psiakiem na fb - bo już kilka dni minęło i nie wiadomo czy jeszcze jest w tym miejscu co byl i popytam kto mógłby sie rozejrzeć w tamtych okolicach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kejciu']A czy psiak nie ma jakiegoś oddzielnego wątku?bo wydaje mi się że gdzieś mi śmignął już wpis o nim - ja w najbliższy weekend pracuję niestety :( niedziela dla rodziny więc nie dam rady podjechać bo z domu mam prawie 60km do p. Joli więc kawałek drogi jest z Nowego Dworu niestety :(zaraz popatrzę czy nie widzialam jakiegoś wydarzenia z tym psiakiem na fb - bo już kilka dni minęło i nie wiadomo czy jeszcze jest w tym miejscu co byl i popytam kto mógłby sie rozejrzeć w tamtych okolicach[/QUOTE]

Dzięki Kasia, ja mimo szczerych chęci nie mam jak się ruszyć, bo mnie choroba do łóżka przykuła :(

Link to comment
Share on other sites

ciekawe czy on tam bidulek jeszcze jest, na zdjęciach wygląda na wychudzonego
zdrowiej Gosiu nam szybciutko:thumbs:
przez pomyłkę zamiast do Ciebie zadzwoniłam do p Agnieszki, mówiła, ze uszka Alexa całkiem prawie wyleczone, łapeczka czasem jak dużo biega to trochę puchnie ale wetka uważa, ze tak już będzie sie działo, Alex zadomowiony na dobre, Pani sie bardzo z niego cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']A to super(o zgrozo jak to brzmi,że super):lol: Ja myślałem o groźniejszej chorobie obecnie dość częstej,która jest wieloobjawowa i podstępna.To można tańczyć:multi:Pozdrawiam i....bez drapanka:cool3:[/QUOTE]

Dziękuję :). O matko, a co to za choroba?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...