Jump to content
Dogomania

KLEMBÓW - Pies w typie ONka - Alex MA DOM


ZZPON

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

piesiulek jest słodki:loveu: trudno sie w nie nie zakochac ;)
martwię sie ta jego łapką skoro puchnie znów, jeśli RTG nie wykazuje zmian, może mieć jakieś podwichnięcia w nadgarstku z zerwanaia torebk lubwięzadeł ew. torbiel maziówki. Gaz w stawie? to tylko w ropnych zakazeniach jak go produkują bakterie albo jak straszliwie rozpada sie chrzastka ale to by sie nie cofało, skąd u młodego psiaka gaz? widac to w RTG?
myślę, że warto pokazać Alexa jeszcze ortopedzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

ZZPON w Ostrówku niedaleko Klembowa, gdzieś przy sklepie błąka sie bardzo wychudzony owczarek, czy dasz rade sprawdzić?

przeklejam info
[INDENT] [B]Chudy owczarek na deszczu – PILNIE POTRZEBNA POMOC!!! [/B]:modla:
Dzisiaj koło podwarszawskiego sklepu zauważono zmokniętego owczarka. Piesek jest bardzo wychudzony, widać, że porzucono go jakiś czas temu. Pilnie potrzebuje dachu nad głową, chociaż tymczasu. [B]NIE MOŻEMY GO TAK TAM ZOSTAWIĆ a niestety nie mamy gdzie go zabrać!!!
[/B]W sprawie informacji i pomocy dla psiaka prosimy o kontakt:
tel. 501 980 665 lub 664 821 160

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1021/pies1v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3863/pies2i.jpg[/IMG]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Na konto Alexa poleciało 32 zł z bazarku:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225980-koniec-rozliczam-Kosmetyki-dla-Alexa-i-Znajdek[/URL]

Prośba o potwierdzenie po otrzymaniu pieniązków :)[/QUOTE]


Ponawiam prośbę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Ponawiam prośbę[/QUOTE]

Kasiu, potwierdziłam. Myślałam, że to już zrobiłam. Widocznie coś pomieszałam.

A czy u p. Joli nie znalazło by się miejsce dla tej bidy, co Jola wstawiła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZZPON']Kasiu, potwierdziłam. Myślałam, że to już zrobiłam. Widocznie coś pomieszałam.

A czy u p. Joli nie znalazło by się miejsce dla tej bidy, co Jola wstawiła?[/QUOTE]

U Joli jest straszne przepelnienie:shake:nie ma gdzie go wcisnac.W piatek Jola znalazla sunie z ropomaciczem,jest po sterylce w lecznicy.Nie wiem gdzie Jola ja zabierze:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZZPON']Jolu, widziałam tego psa na stacji w Klembowie. Leżał na peronie pod wiatą. Psiak dał podejść do siebie. Widziałam go tylko raz.[/QUOTE]
kiedy go widziałaś? te miejscowowści sa blisko siebie- myslisz, ze on krąży? masz go jak zabezpieczyć? myslisz, że da sie wziąć na smycz?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i na wstępie przepraszam za nieobecność, ale maj miałam strasznie pod górkę :(.

U Alexa wszystko w porządku, przytył, z łapka i uchem też ok.

No i najważniejsza wiadomość - Alex na stałe zostaje u Pani Agnieszki :multi:. Rodzina nie wyobraża sobie życia bez psiaka, a psiak bez nich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']kiedy go widziałaś? te miejscowowści sa blisko siebie- myslisz, ze on krąży? masz go jak zabezpieczyć? myslisz, że da sie wziąć na smycz?[/QUOTE]

Jolu, widziałam go parę tygodni temu. Jak jadę do pracy, to mam go na uwadze, ale go nie widziałam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZZPON']Witam wszystkich i na wstępie przepraszam za nieobecność, ale maj miałam strasznie pod górkę :(.

U Alexa wszystko w porządku, przytył, z łapka i uchem też ok.

No i najważniejsza wiadomość - [B]Alex na stałe zostaje u Pani Agnieszki[/B] :multi:. Rodzina nie wyobraża sobie życia bez psiaka, a psiak bez nich :)[/QUOTE]

Po taką wiadomość przyszłam :multi:
S U P E R !!!!!!!!!
Życzę p. Agnieszce i całej rodzinie wszystkiego, co najlepsze a Alexa ściskam mocno :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']co z tym biedakiem wychudzonym bezdomnym,(ten przemocziny)?[/QUOTE]

Ja go widziałam na stacji parę tygodni temu i już go więcej nie widziałam :( Może uda mi się w weekend pojeździć rowerem po okolicy i go ponamierzać. Ale co dalej? Gdzie go umieścić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Alex, kochany psiaku bądź szczęśliwy to najlepsze co mogło Ci sie trafić!!! hurra :)

chyba trzeba sie tam wybrać Klembów/ Ostrówek, ZZPON gdybyś tylko pieska widziała proszę dzwoń[/QUOTE]

Jolu mamy mały problem. Zostałam unieruchomiona w domu na ok 3 tygodnie :( Nie mogę wychodzić, zdrowie mi nie pozwala, więc nici z moich poszukiwań. Jedyna nadzieja w Kasi (kejciu), która jeździ do Pani Joli (Znajdki), żeby może się przejechała i popatrzyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Czyli spełniło się marzenie nas wszystkich-Alex powodzenia w super domku a Tobie ZZPON powrotu do zdrowia życzę:loveu:[/QUOTE]

Wolf bardzo dziękuję, najgorsze jest to, że lekarze nie wiedzą co mi jest :(

Link to comment
Share on other sites

Postawić trafną diagnozę,to nie lada sztuka.Bo objawów może być multum i do różnych chorób można to przypisać.Moja żona miała dużo szczęścia w całym nieszczęścu choroby,że w końcu kolejny lekarz postawił trafną diagnozę.A podejrzewano wszystko po kolei.
Życzę dobrego diagnosty!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Postawić trafną diagnozę,to nie lada sztuka.Bo objawów może być multum i do różnych chorób można to przypisać.Moja żona miała dużo szczęścia w całym nieszczęścu choroby,że w końcu kolejny lekarz postawił trafną diagnozę.A podejrzewano wszystko po kolei.
Życzę dobrego diagnosty!!![/QUOTE]

Dziękuję :)

A u mnie jest odwrotnie :( Objawy nie pasują do żadnych chorób :( Dali mi leki, ale na chybi trafił, może pomogą. Oby mi się trafił dobry diagnosta, bo ja już mam dosyć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...