Jump to content
Dogomania

Dowcip dnia ( z serii z życia wzięte) :)


Sylaaaa

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja mam jakąś tolerancyjna babcię mimo że ze wsi, za każdym razem jak widzi gizmo to gada do niego jaka ma ładną mordkę.

Z serii z życia wzięte: Idę ulicą i mija mnie dziadek z wnuczkiem i mówi do dziecka: jak będziesz grzeczny to ci kupie takiego kotka. A potem do mnie zagaduje czy moja kicia nie będzie miała kociąt bo taka ładna....

Link to comment
Share on other sites

ja wprawdzie nie mam yorka, ale skoro juz tu jestem, to streszcze wyklad, ktory jakas pani robila swojemu yorkowi uczac go pozycji wystawowej na spacerku. strasznie sie wtedy usmialam, ale pozytywnie, bo sympatyczne to bylo :)
pani probuje naklonic mlodzitkiego yorka ( jakies 6 miesiecy, moze ciut wiecej), zeby pozwolil jej sie ustawic i wystal chwilke spokojnie. pieska interesuje wszystko, tylko nie to, czego chce od niego pani. no to pani zaczyna ,u tlumaczyc:
"stoj ladnie, bo od tego zalezy, czy kiedykolwiek dowiesz sie, co to seks! tak, tak, teraz masz mnie gleboko gdzies, ale zobaczymy co powiesz, jak podejdzie do ciebie sliczka, kuszaca, pachnaca cieczka suczka, a ty nie bedziesz mogl nic zrobic. a dlaczego? a dlatego, ze nie zostaniesz reproduktorem, jak sie nie nauczyc grzecznie stac!" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domi_nique']ja wprawdzie nie mam yorka, ale skoro juz tu jestem, to streszcze wyklad, ktory jakas pani robila swojemu yorkowi uczac go pozycji wystawowej na spacerku. strasznie sie wtedy usmialam, ale pozytywnie, bo sympatyczne to bylo :)
pani probuje naklonic mlodzitkiego yorka ( jakies 6 miesiecy, moze ciut wiecej), zeby pozwolil jej sie ustawic i wystal chwilke spokojnie. pieska interesuje wszystko, tylko nie to, czego chce od niego pani. no to pani zaczyna ,u tlumaczyc:
"stoj ladnie, bo od tego zalezy, czy kiedykolwiek dowiesz sie, co to seks! tak, tak, teraz masz mnie gleboko gdzies, ale zobaczymy co powiesz, jak podejdzie do ciebie sliczka, kuszaca, pachnaca cieczka suczka, a ty nie bedziesz mogl nic zrobic. a dlaczego? a dlatego, ze nie zostaniesz reproduktorem, jak sie nie nauczyc grzecznie stac!" :)[/quote]

Nieźle :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domi_nique']ja wprawdzie nie mam yorka, ale skoro juz tu jestem, to streszcze wyklad, ktory jakas pani robila swojemu yorkowi uczac go pozycji wystawowej na spacerku. strasznie sie wtedy usmialam, ale pozytywnie, bo sympatyczne to bylo :)
pani probuje naklonic mlodzitkiego yorka ( jakies 6 miesiecy, moze ciut wiecej), zeby pozwolil jej sie ustawic i wystal chwilke spokojnie. pieska interesuje wszystko, tylko nie to, czego chce od niego pani. no to pani zaczyna ,u tlumaczyc:
"stoj ladnie, bo od tego zalezy, czy kiedykolwiek dowiesz sie, co to seks! tak, tak, teraz masz mnie gleboko gdzies, ale zobaczymy co powiesz, jak podejdzie do ciebie sliczka, kuszaca, pachnaca cieczka suczka, a ty nie bedziesz mogl nic zrobic. a dlaczego? a dlatego, ze nie zostaniesz reproduktorem, jak sie nie nauczyc grzecznie stac!" :)[/quote]

Nie no to jest znecanie sie nad zwierzetami! Ten york teraz pewnie nawet spi w pozycji wystawowej!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rosa wedle niektórych upośledzonych dresiarzy i nie tylko była nazywana chomikiem na smyczy,kotem też była.Pewien "obeznany" w temacie ras pan nazwał ją pięknym pekińczykiem.Ale najbardziej zabawny komentarz usłyszał kiedyś mój mąż spacerujący z Rosą w pewien zimowy wieczór.Rosa ubrana była w golfik i pewien osobnik stwierdził,że mój mąż musi być starym kawalerem skoro stroi pieska.Co Wy na to???????????:crazyeye:


[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2007/2/1/th_1170315277-3566420.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziś, podczas wyprawy nad jezioro:
Siedzę sobie z Maxem na ławeczce, podchodzi rodzinka z dzieciakami.
Facet mówi do syna, gapiąc się głupkowato na mojego Maksia: "O zobacz, jaka wiewiórka" i cieszy się jakby opowiedział najlepszy dowcip swojego życia.. Na to jego żonka odpowiada "Nie, no co Ty, to nie wiewiórka" (w tym momencie pomyślałam sobie: chociaż jedna mądra), po czym ona dodała, również rżąc ze śmiechu: "To piesek na baterie":razz:

:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylaaaa']Przyszła do mnie koleżanka, powiedziała, że tez będzie miał Yorka bo bardzo jej się te pieski podobają i wie o nich wszystko.
Zaczęłyśmy rozmawiać o cenie Yorków, jak się dowiedziała ile zapłaciłam za Amelkę to stwierdziła oburzona, że mnie oszukano bo Yorki z rodowodem widziała osobiście za 500 zł !!! ......bez komentarzy:crazyeye:
Następnie zapytała czy może dać Amelci ciastko i wyciągnęła do niej rękę z wielkim kawałem ciastka. I odbył się taki oto dialog:
- (Ja) - Nie dawaj jej takiego dużego kawałka bo go zakopie do łózka.
- (Ona robiąc ogromne oczy) - Serio? ona zakopuje??? Słuchaj ! To ona musi być zmieszana z jakimś Terrierem !! Bo Terriery tak robią !!![/quote]

:evil_lol: Nie skomentuje tego,ale omalo nie peklam ze smiechu:razz: Ludzie sa naprawde nienormalni;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...