Jump to content
Dogomania

Dowcip dnia ( z serii z życia wzięte) :)


Sylaaaa

Recommended Posts

odnawiam wątek ^^

jak część z Was wie, ostatnio wypoczywaliśmy z Aidim nad morzem, w Rewalu. spacerowaliśmy codziennie plażą, Aidi szalał spuszczony ze smyczy. wiadomo, czasami odchodził za daleko, więc zaczynałam go bardzo intensywnie(czytaj głośno) wołać, "Aaaaaaidi, AAAIDI". wtem podchodzi do nas jakaś pani z pytaniem "Przepraszam, jak ten piesek się nazywa..?" "Aidi" - odpowiadam. a na to ta pani najspokojniej w świecie: "Acha, bo córka myślała, że Majtki..."
innego razu idę sobie plażą, tym razem sama i wołam "Dusiak!", grupka chłopaków wybucha szczerym, niepohamowanym śmiechem.... ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta część akurat nic nie wiedziała;) na temat wyjazdu,jeśli chodzi o skrót imion to my też mamy dla PIPI i czasem się zapominamy a potem patrze i się rozglądam czy ktoś słyszał czy nie:eviltong:
ale Dusiak to nie wiem może im się kojarzyło z duszeniem;) że ich tak to rozbawiło ale ta kobieta to chyba problem z słuchem miała:lol: gdzie ona słyszała Aiidi -majtki eh chyba piasek jej nawiał gdzie nie miał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Siusiak. a wiadomo w którą stronę myślą faceci :roll:[/quote]
Błąd, faceci wogle nie myślą:evil_lol:
a wiesz, że ja nawet takiego skojarzenia nie brałam pod uwage,
z Duśka sie będą nasmiewać brzydale:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']odnawiam wątek ^^

jak część z Was wie, ostatnio wypoczywaliśmy z Aidim nad morzem, w Rewalu. spacerowaliśmy codziennie plażą, Aidi szalał spuszczony ze smyczy. wiadomo, czasami odchodził za daleko, więc zaczynałam go bardzo intensywnie(czytaj głośno) wołać, "Aaaaaaidi, AAAIDI". wtem podchodzi do nas jakaś pani z pytaniem "Przepraszam, jak ten piesek się nazywa..?" "Aidi" - odpowiadam. a na to ta pani najspokojniej w świecie: "Acha, bo córka myślała, że Majtki..."
innego razu idę sobie plażą, tym razem sama i wołam "Dusiak!", grupka chłopaków wybucha szczerym, niepohamowanym śmiechem.... ^^[/QUOTE]

KUUURNA!!
Majtki :roflt:
Trzeba bylo jej poradzic zeby poszla z corka do laryngologa.

Link to comment
Share on other sites

Moja Sandra bardzo lubi jeżdzic samochodem i do tego wygladac przez okno ale tak aby czuc wiatr we włosach.Mój mąz jechal po nasze córy i wzioł ja ze sobą i gdy juz wracali i wjechali na podwórko Sandra po prostu wyskoczyła przez okno samochodu przkoziołkowała i staneła na łapkach.Na poczatku normalnie nie mogła sie powstrzymac od smiechu ale póżniej sobie uzmysłowiłam ze mogła przeciesz sobie kark skrecic to az mi sie zimno zrobiło.No ale widac Sandra to akrobatka nawet jak schodzi z kanapy to od razu leci na 4 łapki komicznie to wyglada :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']odnawiam wątek ^^

jak część z Was wie, ostatnio wypoczywaliśmy z Aidim nad morzem, w Rewalu. spacerowaliśmy codziennie plażą, Aidi szalał spuszczony ze smyczy. wiadomo, czasami odchodził za daleko, więc zaczynałam go bardzo intensywnie(czytaj głośno) wołać, "Aaaaaaidi, AAAIDI". wtem podchodzi do nas jakaś pani z pytaniem "Przepraszam, jak ten piesek się nazywa..?" "Aidi" - odpowiadam. a na to ta pani najspokojniej w świecie: "Acha, bo córka myślała, że Majtki..."
innego razu idę sobie plażą, tym razem sama i wołam "Dusiak!", grupka chłopaków wybucha szczerym, niepohamowanym śmiechem.... ^^[/quote]

:roflt: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]p[/COLOR][COLOR=darkorange]ani chusteczki potrzebuję natychmiast...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...