Jump to content
Dogomania

Zagłodzona bokserka - Funfel już w nowym domu!!!


Macia

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Co w tytule przelewu napisać?[/QUOTE]

Tytuł nie jest ważny. Dla wychudzonej bokserki - może być taki.
Dziękujemy bardzo!

Jestem wdzięczna za podnoszenie gdy mnie nie było. Potem wstawię zdjęcia ze spacerku prawie całego mojego stada.

Link to comment
Share on other sites

Funfel czuje się świetnie. Chodzi na spacerki z moimi i robi się coraz bardziej "ważna". Nadal grymasi przy jedzeniu, ale nie ma wyboru i musi jeść. Miała już dwie kąpiele, bo ma lekki łojotok na jednym boku. Jest lepiej. W wannie zachowuje się specyficznie ponieważ się kładzie i nie chce wstać. Ogólnie jest śmieszna. Jak wyjdzie na dwór i pobrudzi przednie łapki to po powrocie od razu sobie je wylizuje. Z góry mówię iż nie jest to spowodowane żadnymi problemami. Po prostu jest czyściochem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Boksie nie lubią chrupek, moja wolała z głodu paść niż chrupkę do geby wziąć. Z podłogi to była obraza majestatu, do mordy trzeba było wkładać:p[/QUOTE]

Dobre, dobre!

Mój westi też nie lubi chrupek, je tylko gotowane.

Ale dokarmiam koty, które przyłażą 2 razy dziennie na jedzenie na mój ogród, to potrafi zakraść się i zjeść im chrupki, które rozkładam do miseczek.

Kocie chrupki widać lepsze!

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam wstępne rozliczenie. Mam dotychczasowe leczenie wydrukowane od weterynarza, ale niestety skaner nie chce działać. Dodam jutro. Proszę spójrzcie czy z rozliczeniem jest ok, bo robię to po raz pierwszy. Wkleiłam rozliczenie w drugi post.

Rozliczenie:

Wpływy:

50 zł - andegawenka

Wydatki na weterynarza:

odrobaczenie - cestal
badanie krwi - morfologia plus próba wątrobowa i nerkowa
antybiotyk - enrobioflox (2 razy zastrzyk, kontynuacja tabletki) z powodu biegunki
bioprotect
badanie krwi - próba nerkowa
badanie moczu - pełne
szczepienie na wirusówki plus wścieklizna
badanie moczu - dwukrotne sprawdzenie ciężaru właściwego
szampon leczniczy z powodu łojotoku

razem: 156 zł

Podsumowanie:
[B]50 zł - 156 zł = - 106 zł

[/B]Jak widać Funfelka jest na razie na minusie.

andegawenka wpłata doszła. Dziękuję bardzo, ratuje nas to mocno.
Dziewczynka jest psem podróżującym. Wszędzie z nami jeździ i jest bardzo grzeczna. Może zostać sama w aucie i tylko śpi. Proszę o kciuki bo są chętni.

Link to comment
Share on other sites

Tez jestem u Funfelki kochanej :) Czasem mnie gdzies praca zaciagnie, gdzie nie mam dostepu do cywilizacji (w ten weekend chyba znowu bede jechala), ale jak tylko moge, to zagladam. Ciesze sie ze dziewczyna zdrowa :).
Ale co do chrupek - mam czasem 'na przechowaniu' boksia kolegi - uwielbia jak mu nieporadnie gotuje, ale suche tez zajadal...
Co do bazarku - moge tylko podnosic

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za przybycie. Widziałam, że na koniec bazarek wzbudził zainteresowanie. Super!
Nowy domek brzmi bardzo sensownie. Specjalnie ma być kastrowany ich pies, bo Funfel przeciąga cieczkę (myślałam, że to koniec). Ogólnie mieszkają blisko, mają doświadczenie i Funfel im się bardzo spodobał. Jutro wizyta i zapoznanie. Proszę o kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się nie odzywałam ale mi się zdrowie posypało. Funfel już w nowym domu!! Nowa rodzinka super, wszyscy zachwyceni. Funfel też, bo w końcu ma drugiego psa do zabawy (moje się z nią nie bawiły). Wszystko już było dla niej przygotowane. Mam informacje, że czuje się dobrze i już pojechała raz z właścicielką do Leszna (mieszkają pod Lesznem). Za niecały miesiąc będziemy robić sterylkę. Właściciele będą jeździć do naszych weterynarzy. Dziękuję za wsparcie i podnoszenie. Dzięki wpłacie andegawenki plus bazarkowi MALWY jesteśmy w stanie zapłacić za leczenie Funfla!

Link to comment
Share on other sites

Czy moja wpłata z bazarku doszła?

Jeśli tak, to poproszę o potwierdzenie na bazarku. Wpisałam pomoc dla suczki Funfelki, niestety omykowo nie dopisałam: od Malwy, ale myślę, ze nie będzie problemu z identyfikacją wpłaty - równe 120 zł.

A co u Funfelki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...