Jump to content
Dogomania

Pako w swoim wspaniałym domu:)Dziękuję Wam kochani, bez Was by sie nie udało


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pakuś przepraszam , ale one nie miały tyle szczęscia co ty :

Dwie astowate 8-miesięczne suczki błagają o pomoc
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229444-13-ego-w-pi%C4%85tek-dwa-m%C5%82odziutkie-peszki-b%C5%82agaj%C4%85-o-pomoc-!!!!-AST-CC?p=19369414#post19369414"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229444-13-ego-w-piątek-dwa-młodziutkie-peszki-błagają-o-pomoc-!!!!-AST-CC?p=19369414#post19369414[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sorry, skrót myślowy :)
nie że robaki we krwi, ale zrobiliśmy badania krwi i kału i z obydwu badań wyszło, że cierpi na robaczycę, cała reszta parametrów w normie :)
Gruntowne odrobaczanie w toku, wewnątrz i z zewnątrz, ale ważne jest, by reszta zwierzaków też została odrobaczona. Ufamy, ze Pani
Kasia odrobaczy całe stadko.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Spokojnie.
Pako jakis czas temu był w klinice w Poznaniu, żeby sprawdzić co z cukrem. Mial zdaje się zmienioną mieć insulinę.
Z tego co Pani kasia mówi, jest radosnym, pogodnym staruszkiem.

Może ktoś będzie tam w odwiedzinach to nam więcej powie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Spokojnie.
Pako jakis czas temu był w klinice w Poznaniu, żeby sprawdzić co z cukrem. Mial zdaje się zmienioną mieć insulinę.
Z tego co Pani kasia mówi, jest radosnym, pogodnym staruszkiem.

Może ktoś będzie tam w odwiedzinach to nam więcej powie?[/QUOTE]
to super wieści! [IMG]http://s108.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?e=ae487LY9AHlG20HserXU-AcHHE0XdpplR_an2tF6YCmGQgh7s6IK_vRkCX9onavhgFTcv_r88q9orGmgGy98Dg&pv=1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Spokojnie.
Pako jakis czas temu był w klinice w Poznaniu, żeby sprawdzić co z cukrem. Mial zdaje się zmienioną mieć insulinę.
Z tego co Pani kasia mówi, jest radosnym, pogodnym staruszkiem.

Może ktoś będzie tam w odwiedzinach to nam więcej powie?[/QUOTE]



Ja na razie nie mogę - komplikacje po operacji uziemiły mnie chyba na dłuższy czas .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ocelot']Wiemy, był kilka razy w klinice w Poznaniu. miał robioną krzywą cukrową. Ostatnio w niedzielę pojawiła sie krew w moczu.[/QUOTE]
To chyba nie są dobre wiadomości :lookarou:... skoro był kilka razy w klinice... to coś się musiało... chyba dziać ...ze zdrówkiem :nonono2:
... ale ja też widzę pozytywy.... bo jednak domek ,robiąc badania w klinice ... dba o zdrówko Pakusia....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...