Jump to content
Dogomania

Maja - zbieramy na sterylkę:)


Maciek777

Recommended Posts

Mam wieści o Kuleczce. Kocha wszystkie papcie i buty:razz: Zachowuje czystość w domu. Codziennie biega z panią ok 5 km. Boi się jazdy autem i wszystkich woreczków foliowych. Przeraża ją ich szelest. Kochają ja bardzo i rozpieszczają. Nie lubi suchej karmy tylko ludzkie jedzenie.Za 2 tyg.planujemy sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się cieszę, że dziewczyny znalazły tak super domki :)
Kuleczka, jak na nią przystało - stała się pieskiem salonowym, kochanym, rozpieszczanym :)
Muffinka - zamieszkała w domku, gdzie jest kochana, ale gdzie może też spożytkować nadmiar gromadzonej dzień w dzień energii :) W towarzystwie tak fajnych dwóch owczarków.

Jeszcze tylko marzy mi się domek dla Mai. Spokojny, stateczny domek, który obdaruje ją mnóstwem miłości.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Pyrdka[/B] - czy te umowy są już podpisane przez "oddającego" czy właśnie pytasz kto ma je podpisać? Jeśli są już podpisane to myślę, że powinna mieć je ta osoba, która się podpisała przy oddaniu ich.
[B]Montana[/B] - co Ty na to?

[B]Akrum[/B] - dom dla Mai pewnie nie będzie tak "łatwo" znaleźć jak dla tych dwóch psic, ale może akurat coś się uda. Tyl, że ona już nieco wiekowa, a teraz nawet ze szczeniakami jest problem. Wierzę jednak, że jakoś się uda coś znaleźć. Choćby przypadkowo:-)

Jak tylko domy znajdą szczeniaki, którymi (m. in.) ja się zajmuję to postaram się coś zdziałać w sprawie Mai i Corsa. Niestety mam bardzo ograniczony czas i nie mogę sobie pozwolić na zajmowanie się po trochu dziesięcioma psami na raz:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777'][B]Pyrdka[/B] - czy te umowy są już podpisane przez "oddającego" czy właśnie pytasz kto ma je podpisać? Jeśli są już podpisane to myślę, że powinna mieć je ta osoba, która się podpisała przy oddaniu ich.
[B]Montana[/B] - co Ty na to?

[B]Akrum[/B] - [COLOR=#ff0000]dom dla Mai pewnie nie będzie tak "łatwo" znaleźć jak dla tych dwóch psic, ale może akurat coś się uda. Tyl, że ona już nieco wiekowa, a teraz nawet ze szczeniakami jest problem. Wierzę jednak, że jakoś się uda coś znaleźć. Choćby przypadkowo:-)[/COLOR]

Jak tylko domy znajdą szczeniaki, którymi (m. in.) ja się zajmuję to postaram się coś zdziałać w sprawie Mai i Corsa. Niestety mam bardzo ograniczony czas i nie mogę sobie pozwolić na zajmowanie się po trochu dziesięcioma psami na raz:shake:[/QUOTE]


Z tego co pamiętam to była szansa na dom dla Mai, ale niedoszła Pani była zbyt wiekowa dla tej wiekowej suni :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='imperator']Z tego co pamiętam to była szansa na dom dla Mai, ale niedoszła Pani była zbyt wiekowa dla tej wiekowej suni :roll:[/QUOTE]
Pamiętam. Jednak nie było żadnej konkretnej rozmowy na ten temat. Domyślam się, że chodzi Ci o wypowiedzi Montany. Napisała co myśli, czego się obawia, ale to nie znaczyło ani TAK ani NIE. Temat po prostu ucichł i nikt do tego nie wracał, a szkoda...

Link to comment
Share on other sites

Temat ucichł, bo po moim opisie domku wypowiedziała się tylko Montana - raczej na nie.
Pyrdka więc dodała, że w takim razie szukamy dalej.
Nikt z Was na temat tego domku się nie wypowiedział, nie my znamy potrzeby Mai najlepiej, tylko Wy.
A ja na siłę psa do domu nie będę wyadoptowywać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Temat ucichł, bo po moim opisie domku wypowiedziała się tylko Montana - raczej na nie.
Pyrdka więc dodała, że w takim razie szukamy dalej.
Nikt z Was na temat tego domku się nie wypowiedział, nie my znamy potrzeby Mai najlepiej, tylko Wy.
A ja na siłę psa do domu nie będę wyadoptowywać ;)[/QUOTE]
Ale skoro dogadujecie się z Montaną w sprawie ostatecznej decyzji o adopcji to co "my" będziemy się w to wtrącać?:-)
Nikt tego nie skomentował - fakt, ale z resztą po co nasze komentarze, skoro jeśli już rozmawiałyście o tej adopcji na forum to wystarczyło zadać konkretne pytanie lub dać konkretną odpowiedź.
Co do potrzeb i charakteru Mai to wszystko już zostało napisane na wątku (m. in. w tekście do ogłoszeń), a taka staruszka już nas raczej niczym więcej nie zaskoczy żeby to zmieniało całą sytuację.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanko (pewnie już za poźno o to pytać, ale...) czy Pani, która chciała Maję jest jeszcze nią zainteresowana? Wiem, że nie mam tu nic do gadania, ale tak sobie myślę, że może dom u tej Pani byłby szansą dla Mai. To, że ktoś ma 75 lat nie oznacza, że nie potrafi zaopiekować się psem. Maja nie jest młodym psem, nie potrzebuje dużo ruchu - potrzebuje spokojnego domu i kochającego opiekuna. Jej wymagania nie są duże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Maja nie jest młodym psem, nie potrzebuje dużo ruchu - potrzebuje spokojnego domu i kochającego opiekuna. Jej wymagania nie są duże.[/QUOTE]
Dokładnie tak! Na prawdę szkoda jej bo teoretycznie z tak niewielkimi wymaganiami powinno być łatwiej o dom, a niestety nikt się o nią nie zabija. Maja to nie husky, z którym trzeba biegać. Dla niej oglądanie TV na kolanach Pani / Pana to szczyt marzeń:-)

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie było tutaj zdjęć Mai. Trzeba to nadrobić :)


[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Maja/006.jpg[/IMG]

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Maja/007.jpg[/IMG]

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Maja/008.jpg[/IMG]

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Maja/009.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Maciek777']Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw co u Muffinki i Kuleczki - można liczyć na jakieś fotki?:)[/QUOTE]

Pyrdka zapomniała napisać, że rozmawiała z DS Kuleczki.
U niej wszystko w najlepszym porządeczku :) Owszem, ma swoje lęki nadal, ale jest wielkim pieszczochem kanapowym :)
W ogóle wypiękniała jeszcze bardziej i jest miss ulicy :)

Teraz Kuleczka się będzie wczasować, a jak wróci to sterylka.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie wyszło. Przyjdzie dzień, że Maja może zostać bez kasy i będzie problem... Wiem jak zwiekszyć szanse Mai, ale to niestety wymaga ok 70 zł. Wizyta u fryzjera:) Na pewno jakiś niecodzienny wygląd można by jej nadać z tego nadmiaru futra;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...