Jump to content
Dogomania

Wika - wyrzucona z samochodu, z padaczką - w cudownym DS:))) pozostał dług 100zł


anett

Recommended Posts

Druga nocka super, sunia wczoraj nawet za mamą weszła obejrzeć troszkę domu, ogródek też powoli ogarnia, pies rezydent zakochany chodzi za nią krok w krok. Sunia wycałowana i wyprzytulana. Chcę jej pożyczyć szczoteczkę od mojej bestii i sprawdzić czy da sobie udka wyczesać ;-)) biegała i skakała troszkę za piłeczką ale nie wie, że można ją wziąć w pyszczek i z nią zwiać ;-)) Jest cudna ;-)) zdjęcia dodam wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bubi - należę też do fan clubu Wiki. Pisz często i dużo :). Dziękujemy za relacje!
Ja miałam zawsze pieski, które wiedziały do czego służy piłka. Od roku mam dziewczynę. Ona woli bawić się maskotkami :roll:, dość dużymi - misie, małpy itp. Kupuję jej takie na kilo w second handach :).

Link to comment
Share on other sites

już zmieniam:lol: z największą radością!!!!!:laugh2_2::laugh2_2::sweetCyb:

Jak już wcześniej napisałam - Wikunia trafiła do swojej bezpiecznej przystani!!!! mam nadzieję, że na zawsze!! Wiadomo teraz na Kogo Wika tak długo czekała!!
Bubi ogromnie dziękujemy za dom i serce dla naszej biedy i za relacje!!:lol::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nasza Wikunia wcale nie jest takim spokojnym pieskiem, tutaj niby się grzecznie opala w słoneczku ;-))a moja mama zaobserwowała ją z okna jak polowała na srokę ;-) w dwie sekundy przebiegła całe podwórko żeby ją dopaść ;-)) Jest naprawdę słodkim psiakiem i bardzo się cieszę, że wszystkie moje poprzednie telefony o inne pieski okazywały się nieaktualne. Szkoda tylko, że takich potrzebujących psiaków jest duuuużo więcej.

Link to comment
Share on other sites

Tak,tak:lol: kobitki już tak mają:lol:.Takie słodkie,niewinne istotki:evil_lol:A siedzi w nich niesamowita niewiadoma;)
Wikunia nie jest tu wyjątkiem.Fajnie,że jesteście z niej zadowoleni a ona tak super się czuje,że nawet ma ochotę pogonić kota tfu srokę:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bubi-rybnik']Druga nocka super, sunia wczoraj nawet za mamą weszła obejrzeć troszkę domu, ogródek też powoli ogarnia, pies rezydent zakochany chodzi za nią krok w krok. Sunia wycałowana i wyprzytulana. Chcę jej pożyczyć szczoteczkę od mojej bestii i sprawdzić czy da sobie udka wyczesać ;-)) biegała i skakała troszkę za piłeczką ale nie wie, że można ją wziąć w pyszczek i z nią zwiać ;-)) Jest cudna ;-)) zdjęcia dodam wkrótce.[/QUOTE]

[quote name='bubi-rybnik']Sunia poznała już chyba wszystkich zainteresowanych, jest coraz odważniejsza, opala się z Rufkiem na podwórku i powoli poznaje ogród. Apetyt dopisuje wcina wszystko i jest suuuuperaśna ;-) ogólnie wszyscy ją pokochali od pierwszego wejrzenia.[/QUOTE]

[quote name='bubi-rybnik']Nasza Wikunia wcale nie jest takim spokojnym pieskiem, tutaj niby się grzecznie opala w słoneczku ;-))a moja mama zaobserwowała ją z okna jak polowała na srokę ;-) w dwie sekundy przebiegła całe podwórko żeby ją dopaść ;-)) Jest naprawdę słodkim psiakiem i bardzo się cieszę, że wszystkie moje poprzednie telefony o inne pieski okazywały się nieaktualne. Szkoda tylko, że takich potrzebujących psiaków jest duuuużo więcej.[/QUOTE]

Jak dobrze czytać takie wieści :multi::multi::multi:
[B]Bubi-rybnik[/B], tak trzymaj :):):)
Pisz nam tutaj dużo i często :)
A jakbyś jeszcze wrzuciła obiecane fotki, to już bylibyśmy w siódmym niebie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Normalnie Wika taka uśmiechnięta,że niesamowite:bigcool::bigcool::cool2:.Przedtem na zdjęciach była taka smutna,jakby naprawdę
to życie bez swojego domku ją dołowało do cna.A tu w tak krótkim czasie jej pysio uśmiechnięte i zadowolone-super.A ujęcie z karmieniem rozbrajające:loveu:Bardzo się cieszę i dziękuję za taką dawkę pozytywnych wiadomości w postaci zdjęć na sobotni wieczór.

Link to comment
Share on other sites

Również pozdrawiam ;-)) to dzięki waszej "reklamie" psiaki znajdują domki. Anett wielkie dzięki za polecenie mi tego zbója ;-)) jak będzie ładna pogoda to może uda mi się zrobić jakieś zdjęcia w ogródku bo już go powoli zwiedza. A tak z dodatkowych informacji to lubi jeść wszystko (aż wstyd się przyznać ale lody z karmelem z McDonalda też ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bubi-rybnik']Również pozdrawiam ;-)) to dzięki waszej "reklamie" psiaki znajdują domki. Anett wielkie dzięki za polecenie mi tego zbója ;-)) [B]jak będzie ładna pogoda to może uda mi się zrobić jakieś zdjęcia w ogródku bo już go powoli zwiedza.[/B] A tak z dodatkowych informacji to lubi jeść wszystko (aż wstyd się przyznać ale lody z karmelem z McDonalda też ;-).[/QUOTE]

Zdjęcia to jest to, co w takich razach lubimy najbardziej :razz:
[B]Bubi-rybnik[/B], a gdzie Wikunia śpi ?
Pisałaś, że odważyła się już wejść do domu
Czy jest szansa, że będzie z niej jeszcze domowy pies ?

Link to comment
Share on other sites

Narazie woli wygrzewać się na słonku a w nocy śpi na materacu w takiej jakby altance, już w pierwszy dzień jak tam wskoczyła to nie chciała już stamtąd wyjść ;-) wczoraj spali tam we dwójkę. A w domu może w zimie będzie chciała zamieszkać i będzie domowym kanapowym pupilem ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...