Jump to content
Dogomania

KWPR Ustka - 27.05.2012


FredziaFredzia

Recommended Posts

[LEFT][SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000][B][U]Proponowana obsada sędziowska[/U][/B] [/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

[LEFT]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Grupa I – [/COLOR][COLOR=#000000]Aleksandra Lubaszka[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000] Piotr Król- ON[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE][/LEFT]


[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Grupa II – Piotr Król -boksery[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Wanda Kowalska -sznaucery[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Iwona Matuszewska -molosy długowłose[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Anna Nalazek- szwajcarskie psy pasterskie,molosy krótkowłose[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Zbigniew Gilarski –sznaucery, pinczery, czarny terier rosyjski[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] [/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Grupa III –Krzysztof Czechowski[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000] Anna Winiarska -teriery typu bull [/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] [/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Grupa IV – [/COLOR][COLOR=#000000]Piotr Król[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Grupa V – Aleksandra Lubaszka[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Grupa VI – Marian Paweł Bocianowski[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE][/LEFT]

[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Grupa VII – Anna Winiarska[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Grupa VIII – Tomasz Mroczek[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000] Krzysztof Czechowski- golden retriever[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Grupa IX – Wanda Kowalska[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Aleksandra Świsulska[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Grupa X – Piotr Król[/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] Młody Prezenter [/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] • Zbigniew Gilarski [/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER][COLOR=#000000] [/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER] [/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER] [/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER] [/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER] [/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER] [/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER] [/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000a0][CENTER] [COLOR=#000000]więcej info tu: [URL]http://www.zkwp.eslupsk.pl/wystawa_ustka.html[/URL][/COLOR][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#0000a0][CENTER][SIZE=4][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/COLOR]

Edited by FredziaFredzia
Link to comment
Share on other sites

taaa, obudził się, i co rok przestępny to rok przestępny, luty dłuższy , a maj jeszcze bardziej! :-)
cytat: "[SIZE=4]Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone po 113.05.2012r."[/SIZE]
[SIZE=4]ho ho, ależ będzie fajnie, wiosno trwaj! :-)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:lol::evil_lol: Faktycznie hihii, nawet nie zauważyłam :evil_lol:

No ja z racji odległosci to pewnie coś zgłoszę , ale najlepiej tego za 1 zł :evil_lol: ostatnio na ichniejszej wystawie nie było medali nawet, ciekawe czy teraz się szarpną :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ENDRIUTRACKER']...czy z Wa-wki byliby chętni pojechać nad polskie morze - przy okazji wystawy w Ustce ...? INFO na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

a czy nikt więcej z Warszawy nie jedzie? Jesli kto chętny ja dysponuję samochodem i mogę zabrać albo dosiąść się z małym pieskiem. Kontakt na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] maili ze skrzynki dogo nie czytam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Jeśli znajdę transport, z wielką chęcią ;)

Szukam transportu (za dołożeniem do kosztów paliwa) dla 1 osoby (dla mnie) :) z Chojnic lub okolic[/QUOTE]

będziesz startować w MP?

ale chyba już termin zgłoszeń minął?

pomyślę, jak Cię zabrać, bo zabieram też dziewczynę z Gdyni, a to jakby w różnych kierunkach :-) (spoko, bez kosztów :-)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś się może orientuje czy do Ustki jest możliwość zabrania ze sobą psa zarejestrowanego w Związku Kynologicznym oczywiście z aktualnymi szczepieniami i rodowodem lecz nie biorącego udziału w tej wystawie? Pisałam do nich, ale nie odpowiadają :/

Link to comment
Share on other sites

Posypały mi się plany i nie mam aktualnie transportu dla jednej osoby i dwóch małych szczeniaków. Jestem z Lęborka, czyli na trasie Trójmiasto-Ustka. Jeśli ktoś ma ochotę na nieuciążliwego pasażera to zapraszam. I jeszcze jedna mała prośba najprawdopodobniej będzie mi potrzebna osoba do porównania w klasie baby (miałam jechać z jeszcze jedna osoba, ale plany jej się pozmieniały).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Posypały mi się plany i nie mam aktualnie transportu dla jednej osoby i dwóch małych szczeniaków. Jestem z Lęborka, czyli na trasie Trójmiasto-Ustka. Jeśli ktoś ma ochotę na nieuciążliwego pasażera to zapraszam. I jeszcze jedna mała prośba najprawdopodobniej będzie mi potrzebna osoba do porównania w klasie baby (miałam jechać z jeszcze jedna osoba, ale plany jej się pozmieniały).[/QUOTE]

Jeśli szczylki nie za duże, to chyba mogę Cię zabrać :-) jadą dwie osoby i 1 lub dwa psy, ale chyba 1, pisz proszę na PW w poniedziałek, jutro cały dzień jestem na uczelni w bejbikach też raczej dam radę wspomóc :-), jeśli nie będzie kolidowało z moim terminem biegania :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']będziesz startować w MP?

ale chyba już termin zgłoszeń minął?

pomyślę, jak Cię zabrać, bo zabieram też dziewczynę z Gdyni, a to jakby w różnych kierunkach :-) (spoko, bez kosztów :-)[/QUOTE]

Prędzej się zgłosiłam, ale transport mi się posypał ;) Więc jak dotrę, to będę.
Jeżeli znasz kogoś, kto będzie przejeżdzał przez Chojnice i okolice (lub sama jedziesz) to będę wdzięczna :)

[quote name='Monia85']Posypały mi się plany i nie mam aktualnie transportu dla jednej osoby i dwóch małych szczeniaków. Jestem z Lęborka, czyli na trasie Trójmiasto-Ustka. Jeśli ktoś ma ochotę na nieuciążliwego pasażera to zapraszam. I jeszcze jedna mała prośba najprawdopodobniej będzie mi potrzebna osoba do porównania w klasie baby (miałam jechać z jeszcze jedna osoba, ale plany jej się pozmieniały).[/QUOTE]

Jeśli Itske by nie zdążyła, i jeśli dotrę na wystawę do będę w zapasie :)

Link to comment
Share on other sites

Na tej wystawie są zgłoszone 3 briardy :) Cała trójka to dzieci mojego Prince'a w klasie szczeniąt. Czy jakaś dobra duszyczka mogła by im zrobić trochę zdjęć? Najlepiej na ringu ale takie " luźne" też by mnie ucieszyły :)
Właściciele maluszków pewnie nie będą mieć głowy do fotografowania.
Niedziela ring 1 przed briardami jest około 20 psów.
Jak by się komuś udało je złapać to będę bardzooooo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...