Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co mam zrobić, jeśli mój pies ma chorobe lokomocyjną? :( jeśli nawet mój brat zgodzi się za mną jechać (bo na tate to na pewno liczyć nie można-brak czasu) to nie wezmie psa do samochodu, bo już raz tak było, że jej się nie dobrze zrobiło :roll: chyba, że pociągiem...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']A co mam zrobić, jeśli mój pies ma chorobe lokomocyjną? :( jeśli nawet mój brat zgodzi się za mną jechać (bo na tate to na pewno liczyć nie można-brak czasu) to nie wezmie psa do samochodu, bo już raz tak było, że jej się nie dobrze zrobiło :roll: chyba, że pociągiem...:hmmmm:[/quote]


idz z nim do weta... wiem, ze są specjalne kropelki na chorobę lokomocyjną dla piesów... jedna z dogomaniaczek też ma piesa z tą chorobą i była u weta, a on jej przepisał takie krople i już od pół roku sunia nie wymiotuje w samochodzie, nawet bez tego preparatu... nie polecam avio marin bo to może pogorszyć sytuację...

Link to comment
Share on other sites

Ja jak jechałam w długą podróż z psem to dostałam od weta psi odpowiednik aviomarinu (5 tabletek kosztowało 5zł) w pierwszą stroną dałam 1 tabletke i niewiele to pomogło, natomiast w drugą dałam juz 2 i pies całą droge przespał.. W domu też był później nieprzytomny :P

Link to comment
Share on other sites

[quote]
[B][COLOR=#006400][B][COLOR=#006400]To zięć mamuś moj zięć[/COLOR][/B]:diabloti:
[/COLOR][/B][/quote][B][COLOR=#006400]
[B][COLOR=darkorange]A juz myślałam że kolejnego wnuka się dorobiłam:shake:ulżyło mi córuś:loveu:[/COLOR][/B]

[/COLOR][COLOR=darkorange][B]A co do zgłaszania to jesli nie wynajmujesz domku to nie m a to większego znaczenia:) kiedy się zgłosisz:)[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff8c00][QUOTE]
[COLOR=black]A te koszulki to można kupić nawet jak się nie jedzie na Zlot Dogomaniaków? Bo ja chętna na koszulke bo na Zlot nie mogę:-(.[/COLOR]
[/QUOTE]
[B]Myślę żę tak w zeszłym roku tez kilka osób koszulki kupiło a na zlocie ich nie było:)[/B][/COLOR][/B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']chyba do Lipca to było...:hmmmm:[/quote]

[B][COLOR="DarkGreen"]Do końca lipca to są zapisy na koszulkę. A na zlot to można powiedzieć w każdej chwili,że się jedzie. Tak jak pisze Pati jak pod namiot to nie ma znaczenia do kiedy a do domku to trzeba zapytac się EFRY.
Mamuś ile dzieci mam to ja wiem. A XXL to zięciunio.Na razie jest dobry.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR="DarkGreen"]Do końca lipca to są zapisy na koszulkę. A na zlot to można powiedzieć w każdej chwili,że się jedzie. Tak jak pisze Pati jak pod namiot to nie ma znaczenia do kiedy a do domku to trzeba zapytac się EFRY.
Mamuś ile dzieci mam to ja wiem. A XXL to zięciunio.Na razie jest dobry.[/COLOR][/B][/QUOTE]
A dzięki :D to ja już wszystko rozumiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...