Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=DarkGreen]A trzeci domek ma lavinia tak jak pisała.

Kurde gdzie oni nam nasz temat przenieśli. PODRÓŻE :crazyeye:To nas teraz będzie trudno znaleźć.Kochani trzeba się reklamować.

Kochani domkowicze odzywać się do Efry, żeby potem nie było , że nie ma miejsc
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']emdziołek-aga i czips miała 13-14 lat jak pojawiła się na 1 zlocie i żyje:D A tegoroczny zlot będzie jej 3.[/quote]


Fanie;-) Hmm to w takim razie ja jestem chętna, pod namiot oczywiscie +moja suczka( kurcze mam nadzieje ze nie pozjada Wam psów) :eviltong:

Jedzie tam ktos z Podlasia? Bo a z Suwałk... Mój mother nie puści mnie tak daleko z psem samej:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Fanie;-) Hmm to w takim razie ja jestem chętna, pod namiot oczywiscie +moja suczka[B]( kurcze mam nadzieje ze nie pozjada Wam psów[/B]) :eviltong:

Jedzie tam ktos z Podlasia? Bo a z Suwałk... Mój mother nie puści mnie tak daleko z psem samej:P[/quote]
Hej!

Twoja sucz wroci odmieniona:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']emdziolek:
moze ja pojadę :cool3:[/quote]

Fajnie by było;-) Jezeli ty pojedziesz to ja tez:D:cool3:

A co do mojej suczki- kurde no nie wiem czy da sie ją jakos odmienic:P
To amstaff na dodatek suczka i niecierpi psów ale ja bez niej nigdzie sie nei ruszam:cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Fajnie by było;-) Jezeli ty pojedziesz to ja tez:D:cool3:

A co do mojej suczki- kurde no nie wiem czy da sie ją jakos odmienic:P
To amstaff na dodatek suczka i niecierpi psów ale ja bez niej nigdzie sie nei ruszam:cool3: :eviltong:[/quote]

Hej!

Kochana,Malenstwo potrafi wszystko(swoja droga mam nadzieje ze Carr sie zjawi:shake:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...