Jump to content
Dogomania

Niemiecki król i Japoński książę


pina_collie

Recommended Posts

[quote name='pina_collie']Oj tego nie wiem, miał operacje dostawał leki ,ale nie wiem jakiego stopnia.
Dzięki, oby szybko sie poprawilo bo nie lubię jak Tores skacze do okna zebym z nim poszla na spacer a ja chora..[/QUOTE]

Oj ja tez nie lubię jak nie moge isc z Cesarem na spacer.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z jakiej hodowli jest Juko?? szkoda, że u tak młodego psiaka wystąpiło takie schorzenie...czekaja go jeszcze jakieś badania??

aha...i rozumiem, ze to nie Twoj pies ale chyba jest Ci bliski...siostrze zapewne też więc kupcie mu ładną obrozę a nie "męczcie" kolcami...:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem z jakiej hodowli. Tak czekają go USG itd. A teraz to musiał ją ubrać bo dużo psów na horyzoncie było a tak to ma cudną obróżkę bez kolców :) Kateczka, a może potrzebujesz banerka swojego akiciaka? :) bo twój został usunięty ,jeżeli tak to może napisz na moim wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224705-PhotoStyle-Custom-graphics-for-free[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Nie rozumiem, nie wiesz z jakiej hodowli macie psa? ;) A jak się Juko dzisiaj czuje? Bardzo go boli jak chodzi? Szkoda, bo taki młodziak, a takie schorzenie... Wymiziaj psiaki ode mnie :loveu: I znowu nowy banner masz :D Fajny :)[/QUOTE]

Nie mówiła mi wcześniej z jakiej hodowli siostra, ale już powiedziała Juko nie jest z hodowli ;) Juko utyka ,ale nie wygląda żeby go bolało ;) Już idę wymiziać :)dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pina_collie']Nie mówiła mi wcześniej z jakiej hodowli siostra, ale już powiedziała Juko nie jest z hodowli ;) Juko utyka ,ale nie wygląda żeby go bolało ;) Już idę wymiziać :)dzięki ;)[/QUOTE]



Aha ;) a on ma takie okresy ze mniej utyka albo wcale? Czy caly czas? Pytam tak z ciekawosci :)

Link to comment
Share on other sites

Najpierw pisałaś że ma papiery, teraz że nie ma. Dziewczyno ile Ty masz lat? Ściemniać to możesz koleżanki z klasy. Wspierasz pseudo i tyle. Nic dziwnego że ma dysplazję biedny psiak.
I nie masz owczarka niemieckiego i akity tylko psy w typie - kundelki za grubą kasę.
Może jak poczytasz o pseudohodowlach to zaczniesz widzieć trochę więcej niż czubek własnego nosa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiek12']Najpierw pisałaś że ma papiery, teraz że nie ma. Dziewczyno ile Ty masz lat? Ściemniać to możesz koleżanki z klasy. Wspierasz pseudo i tyle. Nic dziwnego że ma dysplazję biedny psiak.
I nie masz owczarka niemieckiego i akity tylko psy w typie - kundelki za grubą kasę.
Może jak poczytasz o pseudohodowlach to zaczniesz widzieć trochę więcej niż czubek własnego nosa.[/QUOTE]

Przepraszam, ale czy ty byś udźwignął wszystko z dwoma wątkami wszystko mi się myli, wyjaśnię Wam.
Juko bez rodowodu nie ma hodowli i papierów, Tores to samo! Każdy ma pomyłkę! Ale przepraszam może
byś tak nie oczerniał bez wiedzy aktualnej? Wątek i tak powiem żeby usunęli bo nie ma po co go prowadzić.
Zostanie wątek o grafice i będzie..

Link to comment
Share on other sites

Nie usuwaj wątku bo gdzie będę oglądać psiaki Twoje?

Dobra zejdzcie juz z niej, dziewczyna byla nieswiadoma pewnych rzeczy jak brala te psy. Stalo sie. Ma je i tyle. I zamiast zachecac delikatnie do nastepnych psow np z hodowli to wrecz zniechecacie! Dajcie juz spokoj.

Link to comment
Share on other sites

Tak nagle przyszedłeś [B]misiek[/B] i nie wiedząc w ogóle nic oczerniasz.
No bez przesady.. zamówienia, wątki, szkoła to mam prawo się pomylić o przekręcenie słów..
a właściwie skąd możesz wiedzieć czy nie jakieś kundelki czy nie?..
Ale koniec tematu, normalnie wróćmy jak jest, zdjęcia jutro może już będą bo 4 dni kataru
to dla mnie już za dużo ;)

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam dokładnie cały wątek i nigdzie nie zauważyłam aby ktoś zwrócił uwagę autorce że źle zrobiła kupując psy z pseudo. Bo co? Nie wypada? Bo się obrazi?
Understandme skoro ja nie umie spokojnie jej tego wytłumaczyć, to może Ty to zrobisz?
Myślałam że to forum ma także funkcją edukacyjną...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiek12']Przeczytałam dokładnie cały wątek i nigdzie nie zauważyłam aby ktoś zwrócił uwagę autorce że źle zrobiła kupując psy z pseudo. Bo co? Nie wypada? Bo się obrazi?
[/QUOTE]
nie staję po niczyjej stronie, ale....
no właśnie to jest jej drugi wątek z galerią... pierwszy został zamknięty i tam było opisane wszystko. Ja przyszłam na ten wątek już z tą wiedzą, więc po co o wszystko raz jeszcze dopytywać?

A autorka pisała, że Akita jest siostry i ma rodowód, bo tak jej powiedziała właścicielka....

ja też mam psa z pseudo....owszem żałuję, ale nie chcę przez lata cierpieć przez to, ze psu życie uratowałam.. zresztą przez ten fakt też odpokutowałam... nie każdy jest obeznany w świecie kynologi jak psa kupuje, tylko po obszernym wczytaniu się.

i można to o wiele spokojniej napisać, nie obrażając nikogo... w ukazany przez Ciebie sposób nikogo niczego nie nauczysz...

***
ja się nie zgadzam, żeby wątek był zamknięty :) zdjęcia Łowczarka być muszą :)

Link to comment
Share on other sites

Wyjaśnię Wam wszystko i wyraźnie..:
[B]Juko jest akitą inu bez rodowodu (wcześniej mówiłam że ma ,lecz to była pomyłka mojej siostry ,która mi dała takie informacje) nie ma papierów rodowodu w kwietniu skończy rok.
Tores to owczarek niemiecki nie ma rodowodu ,papierów, bez hodowli jak Juko w styczniu skończył 3 lata.[/B]
Czy wszystko jasne? czy trzeba tak wyrażać swoje zdanie w nie potrzebnie obraźliwy sposób?..

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze wtrące swoje trzy groszę, jeśli mogę ;) Nie byłam na dogo jak się zaczął "temat". Gdzie jest napisane, że na każdym kroku właściciel galerii ma pisać czy ma psy z papierami czy bez?! Co to jakiś wyznacznik tego czy osoba i jej galeria jest warta oglądania?! To sprawa pina_colli skąd ma psy. Ja mam kota dachowca, bez papierów i co? mam na każdej stronie swojej galerii przypominać o tym,żeby czasem ktoś tej informacji nie przegapił?! Jak chce ktoś kogoś uświadamiać, to niech to robi z szacunkiem dla tej drugiej osoby :angryy:

Weronika, nie możesz zamknąć galerii, bo gdzie będę oglądać narzeczonego mojej Tory :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...