Jump to content
Dogomania

MA DOM!!!!!!! nieaktualne! młoda 6 mies. suka BEAGLE


Chantell

Recommended Posts

w lesie znaleziona. Była przywiązana czarną smyczą przepinaną do drzewa, ma obrożę z muscata.
Przyszedł do nas, siedzi na podwórku, bo nie da sie wziąć piątego psa do domu. Suczka, około roku wyglada, ewidentnie beagle. Wychudzona, troszkę przestraszona była, ale do auta sie chciała załadować, do domu pierwsza wleciala i nie chciała wyjść. Co mamy zrobic? Na dworzu zimno przecież! Budy nie ma ani nic... A to jeszcze dziecko, które na mój widok skakalo z radości.
[IMG]http://i1080.photobucket.com/albums/j335/ephotoss/DSC05788.jpg[/IMG]
prosimy o pomoc :(

Edited by Chantell
Link to comment
Share on other sites

Cudna psina, pełna energii
też wydaje mi się rozmiarów beagla
a umaszczenie troszkę jak ogar.
jest przekochana i cudowna do dzieci - sprawdzone
super zabawa piłeczką w aportowanie z 10 latkiem
zero agresji, nie ucieka, a z reszta gdze jak jej tam tak dobrze...:)
na razie jedno ogłoszenie już wisi w pewnej kawiarence w Nowym Sączu no i jeszcze oflaguje swoje auto...

Link to comment
Share on other sites

Nic nie stoi na przeszkodzie :d
Jest przesliczna, przekochana i bardzo sie pilnuje na spacerze. Aż dziwne, w koncu to gończy słynący z ucieczek :o :)
Juz potrafi 'siad'
Teraz wylewa sie z legowiska yorka, mimo, ze obok dostała wielkie, wypasione łoże, no ale co ja mogę.
Nadal jest smutna, chyba bardzo tęskni :(
Aż sie serce kraje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaginiona sara']
Jeśli z obrożą to może uciekła komuś.[/QUOTE]
No pewnie, i przywiązała się sama do drzewa...

Do nas do stajni ktoś ostatnio podrzucił sunie podobnej budowy, ale rudo-białą, wychudzoną, i jeszcze w zaawansowanej ciąży -.-
Tylko zatłuc takich "ludzi".
Szkoda, że drugiego psa nie mogę wziąć :(

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że nie ma w tej chwili potrzeby DT ? Od ogarków są dwie propozycje DT ale jedna okolice Garwolina, druga Szczecin.

Mając pewne doświadczenie z gończymi to z tą grzecznością na spacerach byłabym ostrożna ...;) Od razu bym ją oznakowała ;)
Ona na razie nie czuje się pewnie w nowej sytuacji ale może się rozkręcić ( oczywiście nie musi), zwłaszcza jak wpadnie na jakiś fajny zapach. Moja osobista suka (ogar) zupełnie inaczej zachowuje się w nowym terenie a inaczej w tym, który zna - w tym drugim jest duuużo bardziej niezależna. Nawet zmiana trasy spaceru nie tu znaczenia - ona jest u siebie i rządzi nią nos ;)

Jakby dało radę więcej fotek.....

A zagadywałyście Tomo2 od beagli? Oni bardzo fajnie działali adopcyjnie...Nie wiem jak teraz bo na dogomanii jestem do czasu do czasu z doskoku

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyciagnelam pierwszy raz w tym roku pas do canecrossingu, podpięłam moją Augie i psiaka i troche pobiegałysmy po polach, lasach. Teraz leży padnieta na tarasie i wygrzewa sie na słonku. Ani razu nie pociągnęła, nie szarpnęła, żadnych spięć z Augie, nawet sie nie plątały. Wieczorkiem zapinam 3 stwory.
Nie, nie chcemy jej kolejnego stresu robić. Wolimy od razu ds. Ona nie zasługuje na zmianę x razy właściciela. U nas spokojnie przeczeka na dobry domek. W dzien taki jak dzisiaj- słoneczny siedzi i wygrzewa sie na słonku, wieczorem do około pierwszej w nocy śpi w legowisku wypasionym w przedpokoju,a na noc idzie tylko na dwór spac. Ale jak tu oznakowac nieswojego psa?
Nie, nie zagadywałysmy...mogłabym prosić o jakieś namiary?
I poprosilabym tez o link do tego forum ogarowego do wątku :)
Fotek bedzie dzisiaj dużo. Czekam tylko aż słońce zejdzie trochę niżej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...