Jump to content
Dogomania

FANTA - agilitowy mix


Fantowa

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Witamy się ślicznie ;]

Masz piękną suczkę :loveu:
Agility uprawiacie, powiadasz? Świetnie. Czekam na relacje z toru :)[/QUOTE]
Z treningów pewno fotek nie będzie ani nic, ALE! z zawodów zawsze coś jest ;p
[quote name='Kasia&Mela']Ach, nie wiem, możliwe że tak :evil_lol: To dlatego, że ten slalom się strasznie wygina i po jednym melowym przebiegu robi się "V". Jak biegamy w klubie na porządnym slalomie to normalnie biega, chyba nie na 1 łapę. Ale szczerze mówiąc nie zwracam na to aż tak dużej uwagi :smile:
super :loveu:! Jak już będziesz miała ten porządny slalom, to cię chętnie odwiedzę z Melą :cool3: Gratuluję skoku przez plecy, Melmel też się nauczył ;) Tylko ona jest jednofunkcyjna - albo skacze i nie łapie piłki, albo łapie piłkę i na mnie wpada. No i ja też mogłabym lepiej rzucać... muszę nad sobą popracować.[/QUOTE]
Odwiedzisz, odwiedzisz, przymusowo!
Ale najpierw muszę JAKOŚ kasę zebrać -,-

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Pfff, jak mam dać radę, skoro ciągle wydaję kasę na bilety pkp do Piaseczna?:evil_lol: [/QUOTE]
oj tam :evil_lol: następnym razem ufunduję ci bilet to kupisz ten slalom, tylko będziesz miała obowiązek go ze sobą przywieźć do Jazgarzewszczyzny :lol: A tak wgl. to przyjazdy do mnie z zaliczeniem zawodów i tak są oszczędnością, bo nie płacisz za nocleg, jedzenie itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Mela']oj tam :evil_lol: następnym razem ufunduję ci bilet to kupisz ten slalom, tylko będziesz miała obowiązek go ze sobą przywieźć do Jazgarzewszczyzny :lol: A tak wgl. to przyjazdy do mnie z zaliczeniem zawodów i tak są oszczędnością, bo nie płacisz za nocleg, jedzenie itp.[/QUOTE]
No wiem, wiem :D
Pogaduszki przy herbatce, ahh :loveu:
[quote name='patusiove']Ej, a bierzecie się za PT2? :wink:[/QUOTE]
Kiedyś chcę, PT2 mamy u siebie 9.06 - zobaczę jeszcze, bardziej się nastawiam na obi 10.06.
Zobaczę XD
Ostatnio szlifujemy komendę "do mnie" - mam nawet zdjęcie, jakość nie jest ważna, bo nie o nią mi chodzi :evil_lol:
[IMG]http://oi42.tinypic.com/2gt25av.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Mela']i rysowanie torów :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Uwielbiam Twoje torki! :loveu:
[quote name='Asiaczek']Fanta wręcz wkleiła się w Ciebie:)

Pzdr.[/QUOTE]
Dziękuję, nad tym starałam się właśnie pracować[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[quote name='heksa82']Pięknie wklejona w Ciebie :multi:[/QUOTE]
Dziękuję za miłe słowa ;)
[quote name='Ty$ka']Jaki bliski kontakt z Fantą ;). Super :lol:[/QUOTE]
Na kontakt kładę właśnie największy nacisk w naszym szkoleniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']hej hej :D Fanta jest świetna! tylko pozazdrościć ;) ale właścicielka też pewnie wiele serca w to włożyła :D będę zaglądać, obiecuję :P[/QUOTE]
Dziękuję za miłe słowa. Czasami nam łatwo współpracowac nie było, no ale już znalazłyśmy wspólny język :multi:
[quote name='Kaja10014']Chciałabym ją zobaczyć na żywo agilitowo, mam nadzieję, że w Łodzi będę miała okazję :)[/QUOTE]
Planuję Łódź, planuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

21-22.04 Rzeszów
chciałabym być na zawodach 19-20.05(jakoś tak :D) w Chorzowie, ale to zobaczymy jeszcze.
Są też zawody w Łodzi podczas CACIBA, tylko daty nie znam... Ale czaję się na nie.
No i 26-27.05 Top Agility Dog w Wawce...
Dalszych planów jeszcze nie piszę XD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Fantowa']21-22.04 Rzeszów
chciałabym być na zawodach 19-20.05(jakoś tak :D) w Chorzowie, ale to zobaczymy jeszcze.
Są też zawody w Łodzi podczas CACIBA, tylko daty nie znam... Ale czaję się na nie.
No i 26-27.05 Top Agility Dog w Wawce...
Dalszych planów jeszcze nie piszę XD[/QUOTE]

to trzymamy kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fantowa']Kuurczę, tyyle nam postów, zdjęc zniknęło... Niby to aż tak wazne nie jest, bo PWP, bazarki ważniejsze, no ale...
Szkoda, szkoda :-([/QUOTE]
A no szkoda :( mi całą jedną stronę zeżarło + inne moje posty

btw. nie przychodza mi na maile powiadomienia o tym, że ktoś odpowiedziała w wątku, u Ciebie tak samo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...