Jump to content
Dogomania

Xv Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Wrocław, 29-30.09.2007


cenzo

Recommended Posts

[quote name='Jolly']Jutro też nie moze być w młodzieży!
Liczy się dzień rozpoczęcia wystawy.Miałam taką samą sytuację gdy chciałam wystawić sukę w Katowicach w niedzielę (kończyła wtedy 9msc i 1dzień) niestety ale organizator wystawy odmówił przyjecia do kl.młodzieży.Wyjaśniono mi ,ze suka ma mieć 9msc i 1dzień w dniu rozpoczęcia wystawy i wylądowaliśmy w szczeniorkach.[/quote]


Wiadomo ze na tej wystawie nie ale jezeli 30.09 bylaby inna to by mogl byc w mlodziezy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='-Magda-']Bardzo proszę o stawkę dużych pudli. Nie jest ich dużo, chyba 5.
Ania.[/quote]

[SIZE=5][B]Pudel Duży
[SIZE=3]biały, brązowy, czarny
[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][I]Psy-kl. młodzieży[/I]
[B]BIRINO Nontiscordardime[/B]
[I]
kl. championów[/I]
[B]BLACK CALISTO vom Junghanceck
FERNANDO Marco Bohemica

[/B][I]Suki-kl. młodzieży[/I][B]
BROCCA FATIMA [/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2][B]Nontiscordardime

[/B][I]kl. Otwarta[/I][B]
Envisan PALMO WHITE

[/B]Morelowe i srebrne też?[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni_L']jest dokładnie tak jak napisała bety
Moje szczeniaki urodziły się dokładnie tego samego dnia, czyli 29.12.2006 i niestety nie mogłam ich dziś pokazać w młodzieży. W młodzieży mogą się pokazywać od 30.09.2007.
Dura lex sed lex.[/quote]



ale zawsze są równi i równiejsi, a kto był na drugim końcu smyczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena'][SIZE=5][B]Pudel Duży[/B][/SIZE]
[B][SIZE=5][SIZE=3]biały, brązowy, czarny[/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5]
[SIZE=3][SIZE=2][I]Psy-kl. młodzieży[/I][/SIZE]
[SIZE=3][B]BIRINO Nontiscordardime[/B][/SIZE]

[I][SIZE=3]kl. championów[/SIZE][/I]
[SIZE=3][B]BLACK CALISTO vom Junghanceck[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]FERNANDO Marco Bohemica[/SIZE][/B]

[SIZE=3][I]Suki-kl. młodzieży[/I][/SIZE]
[B][SIZE=3]BROCCA FATIMA [/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=5][SIZE=3][SIZE=2][B]Nontiscordardime[/B][/SIZE]

[SIZE=5][I]kl. Otwarta[/I][/SIZE]
[B][SIZE=5]Envisan PALMO WHITE[/SIZE][/B]

[SIZE=5]Morelowe i srebrne też?[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote]


Dziękuję bardzo :) wystarczą te :)
Ania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Wedlug starego regulaminu mogl dzis startowac, wdelug nowego nie, ale czy to jest najwazniejsze skoro jest tak dobry ze wygral z doroslymi?
No chyba ze doszukujesz sie ukladu:diabloti:
A skoro jest tak dobry to czemu ma sie wyglupic?
Przeciez jutro juz zgodnie z regulaminem wezmie udzial w BIS-ach:evil_lol:[/quote]

Wg starego nie mogl bylo dokladnie to samo tylko w inne slowa ujete.
Nie chodzi o to czy dobry czy nie tylko o [B] ZASADE!!!![/B]
[B] Regulamin jest jeden i obowiazuje wszystkich!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']A ja jeszcze raz bardzo serdecznie proszę o stawkę dogue de bordeaux[/quote]
psy
szczeniaki
ADISON Carthago Grandis

kl. młodzieży
EMIL Nomen Celebre
GUCIO Dardo

kl. pośrednia
JANTAR z Garlicy Duchowej
COLAND Mercator

kl. otwarta
APIS Komornicka Paczka
ARION Ochen-Duszko
AXEL Mikołajowy Czar

suki
kl. młodzieży
ATAYA Gwiazda Ringu
GAMA Kolorowy Ogród
UMA Coloss

pośrednia

ERA Ryczer
GALA Kolorowy Ogród
UGANDA Coloss
VEGA Mercator

otwarta
ARWENA Przyszłosć świata
ELLA z Vlckovskeho mluna
HERA Jedna na Milon

championów
PANDA Omen

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, wtrącę się :oops: Może to i niesprawiedliwe, ale to jeden dzień różnicy, a jeśli pies jest rzeczywiście dobry, to wydaje mi sie ważniejsze. Bo o ile wiem, temu własnie mają służyć wystawy? Nie osobistej satysfakcji ludzi, tylko wyłonieniu najlepszych psów, które będą kntynuować i ulepszać rasę?

I jeszcze małe spostrzeżenie, które mnie baardzo ucieszyło- w tyym roku nie było okropnych scen z handlarzami pod wystawą!!!!! :multi::multi::multi:
Nie było szczeniaków sprzedawanych z pudełek, plastikowych pojemników i klatek!!!! Raptem dwa samochody, z owczarkami i z yorkami, które zreszta później znikneły (wyproszone?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wiecie, wtrącę się :oops: Może to i niesprawiedliwe, ale to jeden dzień różnicy, a jeśli pies jest rzeczywiście dobry, to wydaje mi sie ważniejsze. Bo o ile wiem, temu własnie mają służyć wystawy? Nie osobistej satysfakcji ludzi, tylko wyłonieniu najlepszych psów, które będą kntynuować i ulepszać rasę?
[/quote]
Wydaje mi się, że po to jest Regulamin, aby go przestrzegać!
Nawet jeżeli psiak jest super, to na nastepnych wystawach się obroni. I nie ma co tutaj robić precedensów, bo.... sami wiecie, jak to potem może wygladać!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Też prawda :evil_lol: tylko troche mnie śmieszy i gorszy podejście niektórych znanych mi hodowców- rozumiem, "każda liszka..." , ale idiotyzmem jest dzika walka o to, "żeby moje psy wygrały", zamiast dbania o dobro rasy,czyli "niech wygra najlepszy"... Przecież czasem to sie robi wręcz absurdalne.

Link to comment
Share on other sites

ale tu jest tez sporo winy organizatora - ja z moim psem mialam taki przypadek na wystawie w Berlinie zeszlorocznej ze zglosilam go do posredniej a organizator sam przesunal do mlodziezy i na taka klase dostalam potwierdzenie, od razu wyslalam meila z pytaniem o co chodzi i nastepnego dnia mialam tel ze wystawa jest 2 dniowa, pies wiek osiaga w sobote co prawada - wystawiany w niedziele ale liczy mu sie wiek z piatku :roll:
a w tym wypadku ktos przyjmujacy zgloszenia nie weryfikowal ich dokladnie :shake:

[quote name='Judit']ja bym prosiła stawkę gordonków na jutro :cool3:[/quote]

jest pare stron wstecz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie mówimy o tym czy pies jest dobry czy nie, ale o tym że NIE MIAŁ PRAWA być pokazywany w klasie młodzieży, a w związku z tym NIE MIAŁ PRAWA otrzymać tytułów przysługujących klasie młodzieży.

Jak pisałam już wcześniej, sama mam szczeniaki urodzone w tym samym dniu, ale ich nie zgłaszałam bo wiedziałam, że brakuje im tego jednego dnia ( a w zasadzie dwóch dni, bo wystawa jest dwudniowa). I tym sposobem w whippetach w klasie młodzieży wystąpiły dwa szczeniaki (pies i suka). Naprawdę nie widzę powodu, dla którego w tym przypadku należałoby odstąpić od przestrzegania regulaminu.

a zbaczając z tematu,
ulvheddin,
widziałaś/ eś ocenę whippetów i zgłoszone psy, że wypowiadasz się o dobru rasy???

Link to comment
Share on other sites

Ja też się wybieram.
Jakby ktoś wwidział brzydule w wieśnieciej bluzie z myszką Mickey to to ja x'D
Chyba, że założę taką jasno-niebieską z House'a :hmmmm:
W każdym razie;
Jak zobaczycie Dzewczynę Laleczki Chuckey x'D (źle napisałam) z kudłatą ciotką (x'D) to to ja x.D.

:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena'][I]Psy kl. szczeniat[/I]
czarne
[B]LANZUI LAIAM Mei-Lan
[/B]
[I]Psy kl. Młodzieży[/I]
czarne
[B]NAJT DJALO Wulf[/B]

rude
[B]HOGAN-ENCHOU z Reptowskiego Lasu
JOKER of Maule
MAGNET Haluskus[/B]
[I]
kl. otwarta[/I]
czarne
[B]AH-KAHN-TSE od Halusku
[/B][I]
kl. chempionów[/I]
czarne
[B]CHOPAN'S Here's The Minstrel[/B]
rude
[B]FRODO Mei-Lan
MENNY Husaruvka
[/B]
suki
[I]kl. młodzieży[/I]
[B]CORA Mnichowa Dolina
TELIMENA Chines
[/B]
[I]kl. otwarta[/I]
czarne
[B]CLEOPATRA Arokis[/B]
rude
[B]GAYA-CIENCIA Mei-Lan[/B]

[I]kl.championów[/I]
czarne
[B]BAN-MEI-MEI Cha-Mi-Gu[/B]
[I]
kl.weteranów[/I]
czarne
[B]Dai Yeo Ling Sching GU-SHI GEA[/B][/quote]
Dziękuję bardzo :multi:. Kurcze ale się porobiło :shake:. Tatę Sułtana dali do czarnych a on jest rudy :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

BRAWO ALVARO!!! Moje gratulacje dla szczeniaczka. Nasze wszystkie szczenięta otrzymują najwyższe oceny! Brat blizniak Amigo ( mieszka w Finlandii ) też zdobywa najważniejsze tytuły ( w konkurencjach od 5 do 11 szczeniat ).To fragment e-mail od Heidi Kurki właścicielki UFANO Zorrazo - tata szczeniąt :

Tequila looks now really really good and so are the pups :)
Amigo was last weekend again BOB-puppy, I think he has been a BOB-puppy in every show he has been taken part??! I am SO proud of him! :) I think he will be the best puppy of the year in our perroclub's competition :) We'll see?

To dobry początek dla naszych szczeniaczków.
:multi:


[quote name='Atena'][SIZE=5][B]Hiszpański pies dowodny[/B][/SIZE]
[SIZE=5][SIZE=2]Psy-klasa szczeniat[/SIZE]
[SIZE=5][B]ALVARO Canis Marinus [/B]WO[/SIZE]
[url]http://img211.imageshack.us/img211/8906/p9290101yt0.jpg[/url]
[url]http://img103.imageshack.us/img103/7426/p9290103nw7.jpg[/url]
[url]http://img250.imageshack.us/img250/5917/p9290108uo7.jpg[/url]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...