Jump to content
Dogomania

*Pabianice- dobermanka w szopie, ratlerek w szafce, 2-ONki do uśpienia.DT na cito !!!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurde już miałam nadzieje i w sumie pewność że pracownica naszego schroniska ją weźmie, ale okazało się że ma fatalne ogrodzenie i sunia przeszłaby przez sztachety:( a mieszka przy drodze krajowej:( jeszcze szczebelki by się jakoś siatką zabezpieczyło, ale nie ma podmurówki a jest odstęp ok 15cm:( czyli nadal nic i szukam dalej.
Może ktoś pomógłby mi, zrobił jakieś ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

wymyśl tekst proszę jaki tylko chcesz, to nie ma większego znaczenia. W sumie nie wiem nawet w jakim wieku jest, myślę że z 8lat może mieć. Takie małe psiaki chyba nie siwieją za wcześnie?najgorsze jest to że sterylki nie ma, ani szczepień nic:(

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam suni ogłoszenia na:
[url]www.tablica.pl[/url]
[url]www.gumtree.pl[/url]
[url]www.gratka.pl[/url]
[URL="http://www.arena.pl"]www.arena.pl[/URL]
[url]www.inforynek.pl[/url]
[url]www.ryder.pl[/url]
[url]www.fistak.pl[/url]
[url]www.adin.pl[/url]
[url]www.polgratka.pl[/url]
[URL="http://www.nalepka.pl"]www.nalepka.pl[/URL]
[url]www.orbo.pl[/url]
[URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] ale tutaj, żeby aktywoać, trzeba wpisać jakiś kod, który powinien przyjść Piechci na kom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie wiem szczerze mówiąc bo dawno tam nie byłam:( ciągle coś mi staje na drodze i masę innych psich problemów. Wiem że Tekila miała jakąś bakterię w nosie która utrudniała leczenie kataru ale teraz miała mieć chyba sterylkę i jakiś domek był na horyzoncie.

Mała Misia ponoć nadal na łańcuchu. Dawno też nie widziałam się z tą dziewczyną co je podkarmia. Muszę się tam wybrać. Cały czas szukam jakiegoś lokum dla tej małej:( ale na próżno :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

wiecie co sie okazalo?biedna Tekilka...co ten pies sie musial nacierpiec.Sunia ma w podniebieniu ogromna dziurę, przez ktora do nosa przedostaje sie pokarm i inne.Jedzenie cofalo sie do nosa i tam zatrzymywalo.Przez to caly czas miala stany zapalne,katar.Zdjecie tej dziury jest porazajace...wet twierdzi ze taka dziyre widzial tylko w ksiazkach, jest to bardzo rzadkie.

bedzie operowana.W poniedziałek konsultacja kardiologa i ustalany termin operacji.
poza tym jest juz w stalym domu wiec chociaz tyle szczescia w jej kiepskim dotychczas losie:)

Edited by dzodzo
Link to comment
Share on other sites

matko święta!!! a właśnie dzisiaj pomyślałam, ze napisze do ciebie z zapytaniem co t am u niej słychać!! dziura??? matko ale to wygląda na wrodzone czy ktoś jej pomógł? może to jakiś pewien rodzaj rozszczepu podniebienia?
A więc Monika (dawna opiekunka) miała rację jak mówiła że ona się krztusi przy jedzeniu i jedzenie jej nosem wychodzi!! ale wtedy pomyślałam, że ona może za bardzo ten pysk zanurza w misce i wciąga jedzenie nosem.

A wiesz coś więcej z relacji domowych? dogaduje się z psem?wszystko ok? po sterylce dobrze się czuje? kurde ale że przy sterylce nic nie zauważyli jak pies ma pysk otwarty i leży z głową do góry...
matko nie mogę sie otrząsnąć!!

a jeszcze mam inne dobre wieści:) Sonia ta mała rudnia bidulka jest już w swoim nowym domu:) mieszkała u mnie przez kilka dni. Świetna psina a potem zawiozłam ją do POznania do nowego domku:) mieszka z jamnikiem Nero w podobnym wieku, POczątki mieli ciężkie ale jest już ok. Sonia to sucowny pies, wierny i oddany z ADHD:) wczoraj dostałam smsa że jadą nad jezioro a potem nad morze:) czyli jest super:)

Stary czarny owczarek ma wykoszoczne kocem na werandzie, już nie w tej szopie vel szafie, jaki gruby i zaniedbany nadal jest ale właściciel niestety nie chce współpracować. A rudy Denis też niestety bez kontaktu z nami, bo pani sie cos odwidziało i zabrała nam dorobiony klucz i nie możemy go już odwiedzać:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']matko święta!!! a właśnie dzisiaj pomyślałam, ze napisze do ciebie z zapytaniem co t am u niej słychać!! dziura??? matko ale to wygląda na wrodzone czy ktoś jej pomógł? może to jakiś pewien rodzaj rozszczepu podniebienia?
A więc Monika (dawna opiekunka) miała rację jak mówiła że ona się krztusi przy jedzeniu i jedzenie jej nosem wychodzi!! ale wtedy pomyślałam, że ona może za bardzo ten pysk zanurza w misce i wciąga jedzenie nosem.

A wiesz coś więcej z relacji domowych? dogaduje się z psem?wszystko ok? po sterylce dobrze się czuje? kurde ale że przy sterylce nic nie zauważyli jak pies ma pysk otwarty i leży z głową do góry...
matko nie mogę sie otrząsnąć!!

:([/QUOTE]

ta dziura jest dośc głeboko na podniebieniu przy samym gardle prawie, takze trudno ja zauwazyc-na pewno jest to wada wrodzona,tak jakby niezarosniete podniebienie.Mnie przeraza fakt, ze tyle lat pies cierpial no bo jak to inaczej nazwac, cud ze do pluc sie nie pzredostawal pokarm.

Irenka u ktorej byla w hotelu Tekila sugerowala wetom, ze pies odchrzakuje podczas jedzenia ale mowili ze to przez katar zalegający.Wytlumaczeniem takiej ignorancji lekarzy moze byc tylko fakt, ze to naprawde bardzo rzadkie.

poza tym na razie u niej wszytsko ok, dopiero co trafila do DS wiec sie aklimatyzuje.Jak bede miala wiesci blizsze to napisze.

Link to comment
Share on other sites

nie ma żadnego wytłumaczenia dla ignorancji! to świadczy na jakim poziomie jest u nas medycyna i wszystkie inne dziedziny. Jakoś tamten wet o tym pomyślał a nasi nie? Pies był w narkozie przy sterylce, taka okazja się nie zdarza. Gdybym była wetem to psa obejrzałabym ze wszystkich stron aby ewentualnie zapobiegać chorobom w porę i za w czasu. Ale to Polska....
My też t u na miejscu widziałyśmy że krztusi się przy jedzeniu ale myślałam, ze może za bardzo zanurza pysk w misce i wciąga nosem...matko jak ona musiała cierpieć... Wciągnijcie kiedyś wodę nosem jak to boli...a jedzenie??!! koszmar aż nie chce mi się myśleć !! blehhh Jak oni jej tą dziurę pozaklejają. Chyba będzie odżywiana kroplówkami aby to się wygoiło:( biedaczka:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='piechcia15']czy macie pomysł gdzie zabrać tą malutką sunię, bo jej kochany właściciel uwiązał ją na łańcuchu :( trzeba ją stamtąd zabrać:(
pani od rudego Denisa też się coś odwidziało i zmieniła kłódkę i już nie można go dokarmiać.A pan od czarnego psa nie życzy sobie naszej pomocy. Jeszcze raz zrobię do niego podejście[/QUOTE]

a owczarek z szopy i Denis rudy jeszcze zyjá biedaki? moze umów siéz babá od Denisa albo pocekaj az przyjdzie na dzialke zeby zobaczyc psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

przeszczęśliwa Sonia pozdrawia z domku :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pnfsfnSu9Tk/UdBy4Z4AGLI/AAAAAAAAGSo/io08fA4TT24/s640/IMG-20130515-00756.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aUv-3bZKIBM/UdBy4UL2QhI/AAAAAAAAGSk/wz81MfztnNQ/s640/IMG-20130616-01003.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...