Jump to content
Dogomania

CZĘSTOCHOWA 15 kwietnia 2007 roku.


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='aleb']Oj tak, gorąco było...
Katalog - racja, nie postarali się.
Ale ogólnie wystawa była ok, dobrze, że można było usiąść na trybunach, bo wlaśnie tylko tam był cień.

Ale za to my wróciliśmy z lokatą II (srebro) :)[/quote]
rzeczywiście byl upał...:bluepaw:
Ale wróciliśmy z IV lokatą:multi:(bylo 8n psów), psa wystawiala moja siostra (na dogomani goldenka 02):Cool!::bluepaw:

P.S.:bluepaw:
:bluepaw:aleb w której bylaś klasie???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote] Wystawa całkiem przyjemna. Dostaliśmy bardzo fajną ramkę na zdjęcie i kubeczek z goldenkiem :smile: więc organizatorzy pod tym względem się postarali :smile: no i pogoda dopisała :smile:[/quote]Ramka fajna :razz: a kubeczek dostałam z labkiem

[QUOTE] P.S.:bluepaw:
:bluepaw:aleb w której bylaś klasie???[/QUOTE]
w klasie pośredniej ;)

Macie jakieś fotki z ringu goldenów? :)

Link to comment
Share on other sites

Kto napisał, ze wystawa będzie tam, gdzie zawsze jest krajówka? :roll:
Podjechałam pod teren wystawy, zaparkowałam uradowana, ze znalazłam dobre miejsce, wysiadam - i wielkie rozczarowanie. :lol:
Dobrze, ze znajoma miała adres na zgłoszeniu, ale i tak prawie pół godziny jeździłyśmy w kółko zanim trafiłyśmy. Dobrze, ze byłysmy wcześniej, a ona wystawiała suczkę, bo nie denerwowałyśmy się.

Ogólnie wystawa udana, duże ringi, bardzo dokładny, znajacy sie na rasie sędzia. Nie podobało mi się tylko to, ze nie chcieli mi sprzedać katalogu, "bo wystawcom może braknąć". Dopiero przy drugim podejściu dostałam katalog.

Ale wystawe zaliczam do bardzo udanych, zresztą jak kazda częstochowską. :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę smutno było na finałach .... Pustki wokół ringu, chyba nikt nie został z wyjątkiem wystawiających i organizatorów. Ale to już nie zależy od organizatorów.
Na koniec byłam świadkiem "zabawnej" sytuacji, również świadczącej o nas wystawcach. Po zakończeniu sedziowania (a długo to trwało bo psów miał od groma), p. sędzia Stępiński nabożnie się posilał, w tym momencie podeszła jakaś zażywna jejmość i z naganą zapytała: "Długo jeszcze?!" :diabloti: Że też się człowiek nie zadławił to cud, bo nie byłoby komu finału zrobić :evil_lol: ! Ludzie! Sędzia też człowiek ;) ! Wszyscy jesteśmy zmęczeni, ale my przynajmniej mamy możliwość coś zjeść czy pójść do toalety, a sędzia niestety nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Do tej toalety lepiej było nie iść ;) Wiedzą Ci co byli :) .[/quote]
To widocznie mam jakies małe wymagania, albo .... byłam tam rano i było OK, co się działo potem to nie wiem


[quote name='Dominika i Porto']Z jedenj strony nie ma się co dziwić że wszyscy ruszyli do domów. Psy były padnięte na tym upale , szkoda je było jeszcze dłużej męczyć.[/quote]
Miałam raczej na myśli wystawców, którzy mieli do domu "rzut beretem" oraz gości. Zrozumiałe, że jak ktoś ma do przejechania (czytaj dodatkowego umęczenia psa ;) ) parę ładnych kilometrów to będzie chciał wyjechać jak naszybciej ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']No cóż a potem było śmierdząco ...na środku była wielka kupa bo ktoś nie trafił do toalety i nasikane :) bleee[/quote]
:lol::lol::lol:
Całe szczęście, że byłam tam tylko rano :lol:

Macie może jakieś fotki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']Ale mimo kilku niedociągnięć wystawe wspominam bardzo miło . Nawet się opaliłam ładnie :)[/quote]

Mnie też było miło i też się opaliłam, co prawda najwięcej nos :cool3: , ale dzisiaj już jest OK :lol: . NAjbardziej cieszę się, że wreszcie przyporządkowałam sobie ludzi do psów :razz: i nadałam twarze forumowym nickom. Pozdrawiam i GRATULUJĘ wszystkim! Nawet tym co bez medali :lol: !
Aaaaaaaaa! Golden z młodzieży zajął III miejsce na BIS juniorów!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...