Jump to content
Dogomania

CZĘSTOCHOWA 15 kwietnia 2007 roku.


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tym sędziowaniem to nie wiem jak jest. Wiem tylko tyle, że pozmieniali, będą sędziować pół na pół, albo jakoś tak:D Więc może Dominika ma rację. Ale mogłam coś pomieszać ze względu na zamęt. Kto gdzie i jak tego nie wiem... Poza tym nie wiem ile czyjej w tym winy... ;) bo mało ludzi z tego zadowolonych jest... ;)

Rozkład mam taki nabazgrany na kartce:

ring 5 - jamniki
ring 6 - wszystkie spaniele, potem labrador suka
ring 7 - pies labrador, flaty i pozostałe retrievery, goldeny
ring 8 - kakukazy
ring 9 - Azjaty ;)
ring 1 - Amstaffy
ring 2 i 3 bullterriery tylko zapomniałam sobie napisać gdzie miniatury, a gdzie stand. raczej na tym 3 miniatury - ale pobazgrałam na kartce i doczytać nie mogę - także na to prosze większej uwagi nie zwracac ;)
ring 4 - Staffiki

Link to comment
Share on other sites

Ufff... ale było gorrrąco! Wróciliśmy zadowoleni, bo z oceną dokonałą (p.Stepinski nie zalowal czerwonych wstazek), bardzo wyczerpującym opisem i SREBREM :cool3: Teren wystawy calkiem fajny, malo cienia (jak na stadionie) latwy dostep do wody (Lagan załapał się nawet na prysznic:-)), tochę ciasno, ale to chyba jak zawsze na każdej wystawie. Organizatorzy brak 'normalnego' katalogu (dostalismy ok 20 zbindowanych kartek A4, co miało służyć za kataolg) chyba starali się wynagrodzić żółtym kubkiem z goldenem. Troche male zamieszanie, ciut wieksze zdziwienie na okolicznosc zmiany sedziego, ale dało radę. No i ZK Czestochowa chyba nie zauwazyl zmiany w regulaminie przyznajac w dalszym ciagu wstazki (nowy regulamin ich nie przewiduje). Pozostal jedynie niedosyt ze nie ocenial nas sedzia do ktorego sie zglaszalismy ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...