Jump to content
Dogomania

wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam dzisiaj link do strony pani Maslennikovej i zastanawiam się jakim cudem są tam zdjęcia które wstawiałam na dogomanię?
Pół biedy gdyby chociaż były dobrze popodpiswane, ale sporo zdjęć jest podpisanych błędnie. Oprócz zdjęć autorstwa mojego męża są też zdjęcia które wstawiałam za pozwoleniem osób trzecich przesłanych mi grzecznościowo, na które uzyskałam pozwolenie na wstawienie ich na dogomanię.
A może sam fakt, że umieściłam je na ogólnodostępnym forum już daje takie pozwolenie - odgórnie?
Takie postępnowanie jest mocno nie w pożądku. Nie chodzi mi o to że są rozpowszechniane moje zdjęcia, ale o sam fakt. Nie przypominam sobie żebym gdzieś napisała że zgadzam się na kopiowanie i rozsyłanie ich.
Widzę że stosowanie zasady jak najmniej zdjęć ma swój cel. W takim razie od przyszłego sezonu zapraszam zainteresowanych na moje prywatne strony do oglądania fotek z wystaw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero'][B][COLOR=royalblue]Piszę w imieniu Niny Maslennikovej, właścicielki strony internetowej "Shapka Manomakha" na której są umieszczane fotoreportaże z wystaw, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][COLOR=royalblue]która ma prośbę o pozwolenie na wykozystanie w repertażu z wystawy światowej waszych zdjęć, oczywiście z podpisaniem autora zdjęcia ewentualnie źródła z które zdjęcie zostało pobrane[/COLOR] :) [/COLOR][/B][/quote]

To jest cytat z mojego postu z 18.11.06.
A może Gośka wystarczyłoby trochę dobrej woli z twojej strony i odpowiedź na ten wcześniejszy post/prośbę/pytanie? :roll:
Fakt, widocznie P. Nina Maslennikova, wasze milczenie uznała jako przyzwolenie i umieściła te zdjęcia, podpisując tylko adresem strony z której je zaczerpnęła.
Nie można jej było jej było odpowiedzieć???
Dlaczego piszesz to z taką złośliwością , czy to cię tak bardzo obraziło? :crazyeye:
Czy wobec powyższego możesz jej udzielić zgody na publikacje tych zdjęć, P. Nina Maslennikova jest tu częstym gościem na naszym forum.
Idą święta... może tak trochę życzliwiej i przyjaźniej do innych ludzi :) ;) ... wystarczy tylko trochę dobrej woli :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Dobrej woli...
Chyba nie słyszałaś i nie widziałaś nigdy złośliwości.
A milczenie nie oznacza zgody.
W każdym razie już wiem dlaczego nikt zdjęć nie wstawia.
Nie zamierzam ciągnąć tematu i robić burzy w szklance wody.
Napisałam i wyjaśniłam sama sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie myślałam że jest po sprawie, nie wyraziłam zgody, nie powiedziałam TAK.
No ale skoro tu zagląda to chyba mogła się wypowiedzieć i nie potrzebuje rzecznika.
Co do złodziei zdjęć, też nie wiedziałam, ale skoro już wiem to zdjęć umieszczać nie będę.
No i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Aha mam DVD ze światówki z toykami, wiem że kilka osób mnie prosiło o przegranie, niestety nie pamiętam teraz wszystkich, więc gdybyście mogli przypomnieć się na PW z adresami byłoby super. Płytka w sumie żadna rewelacja, jakość taka sobie bo hala ciemna, ale coś tam widać. Może uda mi się w czwartek poprzegrywać na więcej kopii, jeśli nie to w przyszłym tygodniu pod choinkę byście mieli;)

Link to comment
Share on other sites

No,no ,ale się porobiło,przeciż nie raz na forum oglądałam zdjęcia ściągniete z zagranicznych for,czy wtedy wszyscy mieli pozwolenie,myślę że nikt,po co robić aferę,gdzie jej nie ma.
Gosia co z Tobą,zawsze taka otwarta i życzliwa,lubię zdjęcia Twojego autorstwa,szczegolnie te z plenerów....i co nie bedzie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Szanowne dogomany a dogomanki! Witam wszystkih szczere.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mam na imje Nina Maslennikova ([url]www.latin.ru/monomakh)[/url]. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Bardzo mi przykro, ze taka niegativna reakcia byla na umieszczenie zdjec z foruma dogomanii we wspulnem reportaze rossijan ze Wszechswiatowki, ktory znajduje sie na mojem info-site![/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Nic nie kradla w ogule, bo wzialam foto, umeszony na wspolne dostepnem forume i punktualne wskazalam zrodlo informacii. Wszystce te zdjecja ne mjali logotipow autorskih. Ja na kazdem napisala adress sita przed tym kak dodac foty do reportaza. Oprocz tego, na strone “Glowna” reportaza ukazano, ze kilka fot wzjaty s site naibardzo popularnego w polskiem I-nete oraz podana akivirovana ssylka na site dogomania. Tym samym wiele poodlefanow rossijskih oraz russko-mowjaczyh na calym Swiecie dowiadywali sie o tym site oraz o tym forume.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Nasz reportaz my (rossiyskie poodlefany) zrobili wspolne. Popatrzcie na Lista autorow – tam 15 nazwisk, no autorow zdjec, oczywiscie wiele, bo nasze wystawowcy prosto rzucaly swoje foto-apparaty na trim-stole kiedy wyhodili do ringa. I ne zawsze mozno na teraz ustanowic kto jake zdjecie srobil. Da nikt i nie zastanawia sie na tym… Rossia ogromna, poodlefanow wiele, ale nie mnogim mozna pozwolit sobe taka dluga podroz. Oprocz tego wiele rossian i jeszcze wieliej rossisko-mowiancych mieszkaja obecne po wszystkiemu Szwiatu – na moj info-site sahoda poodlefany iz Japonii, Australii, USA, Kanady, krajow Skandynawskih, nie mowia juz o krajah ewropskih… Bardzo lubia reportaze z naszyh znakomityh mono-wystaw pudli. Specialne nie mialen foruma, bo site i tak bardzo duzy – prawie 140 stron juz. Wiele zwiedzajacy site pizsa potem mnie na mail. Bywa ze zaproponuja swoje materialy. W taki sposob srobiony zostaly reportaze z Westminstera, PCA, Caledon-Show… I bedzie jeszcze nastepny. W przygotowanie na teraz nastepny reportaz z Toronto, z Caledon-Dog-Show. Nu, a za tym – bardzo duze pracy potrzebuje reportaz z najwiekszej wystawy w Rossii – z EURASIA. Pracy bede sa duzo…[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Przepraszam przed wszystkiemi kogo obraza…ale nic nie widzalem zlego w tym, zeby wszystcy jak najwiecej kompletne uznali, co i polacy (moi rodace!) jest w stane prowadic z powodzeniem i wielkim sukcessom taka wystawa grandioza.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Ja prosila o pomoc u Sonya-Nero za tym, ze konkretne ona jest moderatorem temy poodles na forume dogomania i zna was nie tylko po nikam.. Ja chciala ze bym autorowie zdjec podali swoje naswiska, maily i site jezeli one tyh maja. Imjala zamiar wszystcyh postawit do lista auturow . Popatrzcie jak to zrobione na strone Glowna w reportaze. Wszystkie ssylki w tym Liste autorow aktiwirowany. No nikt ne odezwal sie…. I teraz post tutaj i list do mnje od Goska…[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Przepraszam, ezeli kogo obrasilam… Nie hciala tego w ogole…[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Przepraszam za bledy w podpisiah. Ale 2 pomylki na 350 fot…. Matka Boska! A kilka ih ma w kataloge!!![/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zal mi, no czuje, ze to nasz pierwszy i ostatni kontakt. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Prosze wsystkih, kto nie chce byt co-awtorzem reportaza – niech napisze mnie mail - i ja usune ego zdjecia.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kto hce, zebym ja ukazala ego naswisko w liste autorov – prosze podat pravidlowo napisanie nasviska (nie nik!), wasz mail ili address sita.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[B][FONT='Arial CYR'][B]Pozostaje z powazaniem,[/B][/FONT][/B][B][/B]
[B][FONT='Arial CYR'][B]Nina Maslennikova (bardzo stary poodlefan, oraz sedzia FCI-CACIB allrounder)[/B][/FONT][/B][B][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]P.S. Przepraszam tez za ble`dny polski – bo ja latwo mowe, czyta ale w ogule nie pisze…ne latwo to….i liter s kropelkami da ogonkami tez nie mam….pul dnja zajelo to dzielo u mnie…[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]N.M.[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ale wstyd :oops: :niewiem:
a wystarczyło tylko odpowiedzieć na tę prośbę "tak" lub "nie".
Mi osobiście jest przykro z powodu tego zamieszania :lookarou:
i dlatego proszę odpowiedźcie NINSANNIE w sprawie tych feralnych zdjęć.
Każde z tych zdjęć jest opisane jako [URL="http://www.dogomania.pl"]www.dogomania.pl[/URL].

Link to comment
Share on other sites

[B]NINSANNA[/B],
obejrzałam reportaż z wystawy w Poznaniu. Gratuluję, pięknie zrobione ( zdjęcia miasta Poznania śliczne ). Reportaż po prostu suuuuper.
Gdybym ja robiła zdjęcia to z przyjemnością obejrzałabym je na Twojej stronie ( no ale niestety nie robiłam ).
Przykro mi bardzo za takie zamieszanie wokół tych zdjęć - uważam, że nie ma o co i po co.
Czekam na dalsze reportaże i pozdrawiam od numeru startowego 19162 - znalazłam na jednym zdjęciu swoją głowę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Ninsanna na naszym forum.
Twoja strona i fotoreportaze z wystaw robią wrażenie - sama tam czasem zagladam i podpatruję :)
Co do mnie, żałuję, ze nie robiłam zdjęć bo z chęcią bym je widziała u Ciebie.
Mam nadzieję ze czasem do nas zajrzysz i przekonasz się że w sumie łączy nas jedno - tez kochamy pudle :)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziekuje bardzo wszystkym, kto odwiedzja moj site i mam nadzieje, ze ten wizit byl dla was nie tylko ciekawy no i jednoczesnie pozyteczny.[/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]A temat fotok z dogomanii na tym zamkniemy…calkowicie i do konca…Tak?[/FONT][/SIZE][/B]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Prosze nie zapomniec – czas od czasu zagladajcie na site [/SIZE][/FONT][URL="http://www.latin.ru/monomakh"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.latin.ru/monomakh[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][SIZE=3][FONT=Times New Roman] , a koncem lutego - poczatkiem marzeca – tam bede bardzo duzy report z EURASII – to nasza najwieksha wystawa, double-CACIB, a z tego roku owa wystawa eszcze daje dla BD i BB nominacie na “CRUFT`S”a.[/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zycze wszystkiego najlepszego.[/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nina Maslennikowa:buzi: [/FONT][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

NINSANNA - to zaszczyt widziec Cie na forum.:lol: Zaglądaj częściej, nie tylko na tematy pudli. Stronę obejrzałam.Zdjęcia piękne,pudle też! Ja nie mam pudla, moje psy to puli,ale to przeciez bliska rodzina. Jedne i drugie polowały na ptactwo wodne,są inteligentne i niezwykłe.
Czy znasz jakieś puli w Rosji? Ja szukałam,ale nie umiem znaleźć.W Poznaniu w hotelu gdzie mieszkałam była tez grupa z Sankt Petersburga. (mieli też pudle). Pytałam o puli,ale nie znali żadnego.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witaj NINSANNA:)
Wprawdzie byłam w Poznaniu przez wszystkie cztery dni i miałam zgłoszone pudle, to jednak nie było mi dane obejrzeć ich:placz: Psy wystawiła Sonya Nero, a ja zmuszona byłam sprzedawać na naszym kramiku. Ale dzięki Twojej stronce (którą znam i już odwiedzałam;) ) mogę powrócić do wystawy i zobaczyć pudle, i to wszystkie wielkości, bez biegania między ringami;)
Z przyjemnością zaglądnę ponownie na inne fotoreportaże.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...