Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki w lecznicy,2 w schronie zagrożone śmiercią - błagamy o wsparcie!!!


Klaudus__

Recommended Posts

Witam wszystkich na wątku. Tak, jak deklarowała Rudzia, możemy na DT przyjąć jedną sunię. Niestety ponieważ w czwartek wyjeżdżam do Warszawy i wracam dopiero w niedzielę, nie mogę osobiście zająć się sprawą. Zostaje kwestia zorganizowania transportu do Myślenic, ale to myślę jakoś dogadamy. Suczkę może z Myślenic odebrać, Dani z Psiej Szkoły - prowadzi nasz domowy hotelik. Trzymamy kciuki za maleństwa i do usłyszenia na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Dziękuję Wam za pełną gotowość w działaniu.
Bez Was nie dałybyśmy rady.
To strasznie wszystko ciężkie...
Tyle tych psiaków w potrzebie...
Przynajmniej maleństwa są już pod stałą kontrolą - musi być tylko lepiej...
No i trzeba pieniążki zbierać.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki cały czas żeby skład już się nie zmieniał :(

Słuchajcie, jako że ja dopiero zaczynam być domem tymczasowym a pieseczki są w złym stanie nie chcę czegoś przytargać do domu niefajnego. Kot ma aktualne szczepienie Nobivac Tricat Trio, fretki Nobivac DHP, wszystkie są chronione przed robalami Strongholdem. Czy powinnam jeszcze się przed czymś zabezpieczyć?

Edited by Północ
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']a skad te szczylki bedą jechać? jakby ktos je podrzucił do Tychów w tygodniu to ja teoretycznie mogłabym je dowieźć do Myslenic..
Tylko ja jezdze do pracy wiec raczej mogłabym je zabrać dopiero po południu..[/QUOTE]

[COLOR=green][B]Szczeniaki chyba w Pszczynie tak ? A jak nie to i tak blisko gdzieś , kto podrzuci maluńką do Tychów prosimy prosimy mogłaby już doopkę w Glichowskim SPA grzać ...[/B][/COLOR]

[quote name='Północ']Trzymam kciuki cały czas żeby skład już się nie zmieniał :(

Słuchajcie, jako że ja dopiero zaczynam być domem tymczasowym a pieseczki są w złym stanie nie chcę czegoś przytargać do domu niefajnego. Kot ma aktualne szczepienie Nobivac Tricat Trio, fretki Nobivac DHP, wszystkie są chronione przed robalami Strongholdem. Czy powinnam jeszcze się przed czymś zabezpieczyć?[/QUOTE]

Dziś dziewczyny powinny więcej wiedzieć po telefonie do kliniki ...

Avilia już posyłam konto Aldrumki ...

Link to comment
Share on other sites

[B]Niestety wieści są złe :( [/B]
Maleństwa wymiotują, mają biegunkę na szczęście bez śladów krwi , temp. 39... dziewczyny prosiły żeby zrobić test na parwo ...:(
Maleństwa są w klinice w Bielsku Białej .
[COLOR=green][B]Kochani trzeba zbierać kasę , jeśli to parwo to będą musiały zostać w klinice dłużej :([/B][/COLOR]

Rozmawiałam z Klaudus_ mają awarię sieci i nie mają dostępu do internetu . Jak coś będzie wiadomo więcej będziemy w kontakcie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']cholera, cholera, cholera.... Trzymam kciuki...[/QUOTE]

No właśnie :(

[INDENT] [COLOR=red][B]Przypominam o bazarkach dla maluszków, teraz będzie zdecydowanie więcej kasy potrzeba :( [/B][B]wystarczy kliknąć [/B][/COLOR]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224520-Bardzo-smutne-chrzciny-szczeniaki-umieraj%C4%85-czy-zd%C4%85%C5%BCymy-im-pom%C3%B3c-do-16.03-..."][COLOR=green]Chrzciny smutne bardzo [/COLOR][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224536-Wypowiadamy-wojn%C4%99%21-na-chore-szczeniaki-do-18.03.-godz.-20.00"][COLOR=purple]Wojna z robalami[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224539-Nie-dajmy-umrzec-nastepnym-szczeniulom%21-bazarus-od13.03-19.03godz22.00?p=18822033#post18822033"][COLOR=teal]Książka i duszek [/COLOR][/URL][/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Chwilowo net wskoczył.
Tak jak pisała Rudzia-Bianca wieści nie są dobre;(
Wszystkie maluchy wymiotują i mają biegunki.Na szczęście na razie nie są krwawe.
Na razie więcej info nie mamy.

Proszę o pomoc finansową.Maluchy sa 4.Koszta mogą być bardzo duże.Nie zostawiajcie nas:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...