Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']te rekawy som lekko dooopne ze tak sie wyraze:roll: :evil_lol:[/quote]

Lekko to mało powiedziane... :cool3:

[B]Boidae,[/B]
napisz [url=https://www.ipo-sklep.pl/webapp/wcs/stores/servlet/ContactView?langId=-1&storeId=10001&catalogId=10001]TUTAJ[/url] to Ci przyślą cennik bo sklep internetowy jeszcze nie działa. Mają sprzęt Gappaya, Z Polytanu, Cariza i HST.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boidae']To co myślicie o tym Cariz?[/quote]

Musiałabym psów zapytać jak im się gryzie na Carizie ;) Tak serio to "mój" czeski pozorant używa m. in. rękawów Cariza a skoro używa to widać mu odpowiadają. Ja mam "kousadlo" Cariza - dla dorosłych psów i jestem zadowolona. Ja nie pozoruję bo nie umiem ale robię na nim wysyłanie naprzód :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cholera jaki ja niezdecydowany, a mówią że to kobiety są niezdecydowane:eviltong:
Nie moge się zdecydować, teraz rozmyslam nad tym Z POLYTANU SK rękaw oburączny z nawlekiem(czym on się różni od tego model 2002?) a może Cariz dla zaczynających psów?:lol:

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek jedziemy osobiście po rękaw :multi: AM serdecznie pragne Ci podziękować za namiar to przecież tylko 20km od nas :p
Jak zacząć się z nią bawić się tym rękawem aby jej zniechęcić jakieś instrukcje... ayshe :razz:

Link to comment
Share on other sites

jestem pod wrażeniem... Nawet wiedzieli kto polecał sklep:-o szybki przepływ informacji. Zalożyłem tylko rękaw i pies już wiedział co robić(jego rozbieg jest smiertelny:evil_lol: lecie na pełnym sprincie i jak się złapała to mnie wczoraj przekoziołkowała) Mamy rękaw z polytanu sk, dokładnie nnie wiem jaki ale polecił nam sprzedawca ze moge cwiczyc na nim młode i dorosłe psy (miękki) Żałuje tylko że nie kupilismy przy okazji Acany salmon&potato dopiero później pomysleliśmy ze mozemy tu kupić niż zamówić w necie. Ale jak worek się skończy to zaopatrzymy się tam. Więc skelp w 100% polecam mają świetny asortyment na stronce jesczze tego nie widać ale polecam kontakt email.

Pozdrawiam Kacper Ratajczak

Link to comment
Share on other sites

:p nareszcie mam kiedy i Jak! pobyć nA FORUM:multi:
Boidae
pisz jak Ci się sprawdza rękawik:cool3:
mże i my byśmy zamówili taki na własny użytek:razz:
Mycha lubi łapać rękawek,dotąd żeby ochronic łapki uzywałam duuuzych rękawic narciarskich:evil_lol:

czy u was tez spot-on zostawia coś takiego jak łupiez na grzbiecie,na włosach?mamy spot-on fiprex'a i przy czesaniu wyłazi cos jakby łupiez ale łupież to nie jest bo poza grzbietem go nie ma:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KOT I MYSZ']czy u was tez spot-on zostawia coś takiego jak łupiez na grzbiecie,na włosach?mamy spot-on fiprex'a i przy czesaniu wyłazi cos jakby łupiez ale łupież to nie jest bo poza grzbietem go nie ma:roll:[/quote]

U mnie na 2 psach (długowłosy i krótkowłosy) żadnych śladów fiprex nie zostawia. Ja bym obstawiała, że to może być uczulenie. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']U mnie na 2 psach (długowłosy i krótkowłosy) żadnych śladów fiprex nie zostawia. Ja bym obstawiała, że to może być uczulenie. :-([/quote]
:cool1: następnym razem front-line tym bardziej ,że wczoraj znowu znaleźliśmy napitego kleszczucha:mad:

Link to comment
Share on other sites

a moje maja kiltixa.. od niedawna... i narazie ejst pieknie:D psy biegaja po lakach.. byly jzu 2 wypady nad jezioro.. gdzie obroze byly zdjete bo sie psy moczyly.. tj cekin plywal.. ale tez i biegal po roznych krzakach i "lasach" i nie ma kleszczy,.. a przynajmniej ja nei zauwazylam;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam advantixa + kiltixa i na początku było spoko ale ostatnio znalezliśmy dwa bydlaki takie opite i musze znów zmienić...!!! obroże i tak musze zmienić na preventica bo znowu chyba nużeniec chce się ujawnić... eh... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KOT I MYSZ']:p nareszcie mam kiedy i Jak! pobyć nA FORUM:multi:
Boidae
pisz jak Ci się sprawdza rękawik:cool3:
mże i my byśmy zamówili taki na własny użytek:razz:
Mycha lubi łapać rękawek,dotąd żeby ochronic łapki uzywałam duuuzych rękawic narciarskich:evil_lol:

czy u was tez spot-on zostawia coś takiego jak łupiez na grzbiecie,na włosach?mamy spot-on fiprex'a i przy czesaniu wyłazi cos jakby łupiez ale łupież to nie jest bo poza grzbietem go nie ma:roll:[/quote]

ogólnie dużo pracujemy nad chwytem bo "mnie" nie zadowala. Jak dla mnie ona ma złapać rękaw na pełnej prędkości i złapać go za pierwszym razem. Speeda ma takiego ze che ale złapnie za pierwszym razem ehhh... zbytnio jesczze nie wychodzi. Jak znajde jakiegoś jelenie który będzie robił foty to wkleje jutro zdjęcia.
Pzdr. K. Ratajczak

Link to comment
Share on other sites

oglupialam!! mialam kupic psom szelki.. do kompletu z rogzow.. alfa ma obroze i smycz niebieskie w biale kwiatki.. ale zawsez chcialamkostki dla niej.. a cekin ma drut kolzcasty.., myslalam nad jednokolorowymi odblaskowymi... ale one nie maja dodatkowej tasmy wszystej.. wiec slabe mi sie wydawaly.. i nie mieli tez szelek czerwonych dla rozmiaru alfy;/ a i tak byl dylemat czy niebieskie czy zcarne dla ckeina.. bo zcarne szelki paskudne.. jzu elpieh\j w drut kolczasty;p wiec zamowialm mu do kompletu szelki w drut kolczasty.. a alfie... caly komplet czerwony w ksotki;/ 200zl poszlo sie j....c :D ehhh tym samym pewnie bede musiala komus upchnac obroze i smycz rozm S z rogza;p

Link to comment
Share on other sites

Jak to milo wydaje sie kase na psa,nie?Ja w tym miesiacu nie szaleje.zamówiłam tylko kieszen na smakole w gappayu,bo mi Aicha zeżarła poprzednią.Jutro na giełdzie kupie nowa smycz,bo ta troche nie żyje,a mam ją od samego początku czyli prawie od roku.Musze kupic cos porzadnego. Obróżek Aicha ma 3.Łańcuszek do miasta i w miejsca uczeszczane coby sie szybciej słuchała,bo to zadymiara jest troche do kotów i psów),skórzaną punkrockowa na rozne spacery i parcianą czerwoną dziewczyńską do lasu,kiedy ma się kąpać,czyli "kąpielowa"(skórzana farbuje a lancuszek sie plącze w mokrej sierści.)Szelki ma ,ale samochodowe jak jedziemy gdzies dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...