Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

bylam wczoraj na zakupach.. chcialam kupic adidasy.. kase mialam nazbierana.. ale nie mieli takich jak chcialam.. a za 400zl juz adidasow nei kupie bo znowu rozwale po nieclaych 2 latach biegania z psami;p wiec chcialam takie do 250;/ ale nie pasowaly mi.. bo w ogole nie lbuie nowych rzeczy;/ i sie wkurzylam dzisiaj.. i wlansie zlozylam zamowienie na ppp salomona... miski, kiltixy itp itd... przynajmniej psy beda mialy co jesc i beda zabezpieczone przed kleszczami.. a ja bede lazic w tanich starych adidasach, ktore sie gdzies w szafce uchowaly.. a tak swoja droga.. ciekawe czy pumy mi szewc zdola naprawic...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marmara_19']a za 400zl juz adidasow nei kupie bo znowu rozwale po nieclaych 2 latach biegania z psami;p [/quote]

To i tak dobrze, mi nie starczaja na dluzej niz rok, nawet jesli staram sie je oszczedzac (czyt. nie starac sie, aby byly mokre np przez tydzien, bo mi sie glanikow z szafki nie chcialo wyciagnac w deszczowe dni).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']To i tak dobrze, mi nie starczaja na dluzej niz rok, nawet jesli staram sie je oszczedzac (czyt. nie starac sie, aby byly mokre np przez tydzien, bo mi sie glanikow z szafki nie chcialo wyciagnac w deszczowe dni).[/quote]
haha mi sie glanow wiazac nie chce.. mam juz je ponad 4 latka:D a adidaski mam pumy.. czarniutkie zamszowe.. takie hmm elciutkie..na chodzenie po meiscie.. a neui mozcenie w kaluzach i suszenie na sloncu.. nie na lazenie po haldach,kamolach,blocie itp itd... tam gdzie sie z psami spaceruje;p ale moze szewcowi uda sie je troche uratowac;p a ja tymxz\\czasem chodze w jakis badziewnych brzydkich adidasach;/

Link to comment
Share on other sites

Swoje glany kupilam na poczatku 2 klasy lo to ile to lat......8,5 roku, bosh, jaka ja stara jestem:roll: ja tez zawsze mam eleganckie adydaski do chodenia po miescie, ale jakos mi to chodzenie po miescie nich nie wychodzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

hehe mi tez... [B]agis[/B] ale ja hmmm jak adidaski to jakeis pumy/nike.... ja wybredna ejstem.. wiele butkow mi sie barzdo ale to bardzo pdooba.. ale na nogi nei zlaoze bo bede sie zle w nich czula i nei beda mi do niczego psaowac.. ja mam nawet dobry gust i kogos ubrac potrafie.. ale jak mam sobie cos kupic to mnie szlag trafia bo wszytsko porownuje do starych i zurzytych juz rzeczy:D tak wiec kupno bluzy,spodni czy adoidasow odbywa sie srednio co 2 lata... i to z wielkim wyrzutem i z wielkimi problemami... ehhh a na adidaski mialam akse odlozona.. ale stwierzdilam, ze psom karme sama kupie i kiltixy i miske na wode i szczurowi zarcie... bo musze od amtki akse wyciagnac na weekend przyszly;p;p hahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']agis ty burzuju:roll: :evil_lol: ...stowke za buty?boszsz musialabym zgooopiec:cool3: ...za wojskowe np.angileki to mozna dac troche kasy ale za zamszowe buciki?:crazyeye: .burzuj jestes i tyle:evil_lol:[/quote]
:eviltong: No co? Testowalam przez rok takie tanie, bazarkowe za 30 zeta, ale to sie rozpada w tempie ekspresowym, wiec zamiast jednej pary, musialam kupic cztery :evil_lol: A z butow zakupionych w Decathlonie (zimowych i letnich) jestem zadowolona, przezyly sezon i przezyja pewnie nastepny. Wychodzi wiec taniej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

nooo te bazarkowe malo trwale . ja na szczescie mam teraz pod nosem outleta ,tam są końcówki serii wyrobów róznych firm , wiec moze nie modele 2007 ,ale całkiem całkiem buty (o ile sie trafi z rozmiarem ) mozna nawet w okolicach stóweczki nabyc ,wlasnie smigam w reeboczkach.

Link to comment
Share on other sites

u nas jest jeden sklep.. z "firmowa odzieza i obuwiem" ale hmm.. adidasy adidasa/nike zrobione jak buty z targu;/ bleee ochyda.... ja wole wydac wiecej i miec lepsze;p ale etraz pewnie z butami poczekam do maja..albo zcerwca.. bo przeciez na psy juz kase wydalam.. ahhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Glany dobre som - przynajmniej nie jedzie się po błocie ślizgiem za pieseczkiem, bo pozorancik sobie biega przed nami :cool3: jest czym hamować :p[/quote]

mi nawet korki w tym nie pomagaja :roll: dlatego baaaardzo sie ciesze, ze zaczelismy robic posluszenstwo w obronie i mam chwile na odpoczynek :evil_lol:

Tez kiedys testowalam bazarkowe i zadko kiedy wytrzymaly dluzej niz miesiac, wiec ostatecznie wychodzilo mi drozej niz firmowe.

Link to comment
Share on other sites

niom ja sie ciesze ze mam faktory kolo siebie :)))) da sie czasem cos tanio kupic bo ja tez za wiele na buty dolazenia z psami bym nie wydala ;))))) moje markowe adidaski nie kosztowaly az 100zl tylko sporo mniej ;) dzieki temu je mam ;)))))))))))) choc fakt ze trzeba miec szczescie ;) ale jakos czasem sie udaje cos znalezc ;)

to samo dotyczy ciuszkow... jak ostatnio zobaczylam normalne ceny to mnie zmrozilo ;)

Link to comment
Share on other sites

Boidae-ja ci dobrze radze zainwestuj w cos dobrego zamiast w takie cus.to gappay juz lepszy nie mowiac o z polytanu:cool1: .mozesz se kupic maly miekki rekaw albo taki krotki ale niei nwestuj w takie cos bzdurnie zrobione.ja nie iwme czy ktos w dingo pozorowal psom jak projektowal te rekawy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...