Jump to content
Dogomania

Wielkanoc przy pustym stole? uboga rodzina w potrzebie -nie zostawiajmy ich samych :(


3 x

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hellooo ciotki.
Wpadłam dzieki Masza44 i z góry przepraszam ale nie mam czasu czytać dokładnie dlatego zapisze i odrazu zapytam.
W jakim wieku sa te dzieciaki? ktoś pytał o rozmiary więc ponawiam pytanko.
Jakąś paczuszke postaram się zrobić tylko czy przyjmiecie rzeczy min. z "Pomoc UE"? No i czy nie przydałyby im sie powiedzmy jakies talerze czy filiżanki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Już podrzucam :-)[/QUOTE]

dziękuję :)

[quote name='pomóżpomagać']Hellooo ciotki.
Wpadłam dzieki Masza44 i z góry przepraszam ale nie mam czasu czytać dokładnie dlatego zapisze i odrazu zapytam.
W jakim wieku sa te dzieciaki? ktoś pytał o rozmiary więc ponawiam pytanko.
Jakąś paczuszke postaram się zrobić tylko czy przyjmiecie rzeczy min. z "Pomoc UE"? No i czy nie przydałyby im sie powiedzmy jakies talerze czy filiżanki?[/QUOTE]

chłopak jest najstarszy - 19 lat?
dziewczyny dwie młodze od niego o kilka lat
i jedna dziewczynka w wieku szkoły podstawowej

zadzonię jutro do Izy bo ona ma z nimi kontakt bezpośredni i poproszę żeby nam napisała

co to znaczy "min. z "Pomoc UE"?

o talerze zapytam też Ize
bo ona do nich jezdzi
jakieś na pewno mają tylko pytanie jakie i ile

muszę wydzwonić Izę, żeby nas nie tylko podczytywała ale też i zeby nam napisała co nieco :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']Min Pomoc UE to sa takie rzeczy które w ramach pomocy żywnościowej dostaje sie z unii europejskiej. Też coś w tym rodzaju że dostaja najbiedniejsi. Nie ma tego dużo bo 2 paczki dlatego pisze min.:) Dostałam to od mamy ale u mnie nie pójdzie bo mąż wybredny:)[/QUOTE]

aa jasne, że przyjmiemy :)
my tez im nie wiadomo czego nie kupujemy
(wogóle wczesniej nic a nic z tym UE nie przyszło mi do głowy dlatego dopytałam)

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie, to ja tam jeszcze cos skombinuje, podokupuję i puszczę paczunie:)
Jak będziesz wiedziała coś na temat tych talerzy to daj znać:)
Ale wiecie co, to strasznie cieszy - mieć świadomość że są gdzieś tacy ludzie co pomogą i przede wszystkim pamiętają przy każdych świętach, nie tracą zapału z upływem czasu! Naprawdę podziwiam Was dziewczyny!!

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy :)
tylko poprosze o inf w miarę jak wam się wyklaruje, co prześlecie, żeby nie dublowac


może wybierzecie cos z listy na pierwszej stronie i ja będe odhaczać
żeby nie dostali 18 przypraw Vegeta a tylko jeden pieprz ;)

Link to comment
Share on other sites

Pokażę dziś ten wątek mężowi ;) Mamy dziecko w drodze i nie chcę naruszać budżetu bez jego wiedzy :shake: Myślę, że zgodzi się pomóc ;)
Tylko ja bym potrzebowała numer konta wraz z IBANem oraz BIC (SWIFT), bo przelew robiłabym z zagranicy. Da się to załatwić i podesłać mi na PW??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Pokażę dziś ten wątek mężowi ;) Mamy dziecko w drodze i nie chcę naruszać budżetu bez jego wiedzy :shake: Myślę, że zgodzi się pomóc ;)
Tylko ja bym potrzebowała numer konta wraz z IBANem oraz BIC (SWIFT), bo przelew robiłabym z zagranicy. Da się to załatwić i podesłać mi na PW??[/QUOTE]

oj, nie wiem czy mam co s takiego
zaraz sprawdze

Link to comment
Share on other sites

w mojej paczce z rzeczy wymienionych na pierwszej stronie będą trzy mydełka, paczka herbat, paczka inki, kawa rozpuszczalna, kakao rozpuszczalne z witaminami...

reszta to różne drobiazgi od zajączka, jak starczy miejsca w paczce, to jeszcze coś dołożę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']w mojej paczce z rzeczy wymienionych na pierwszej stronie będą trzy mydełka, paczka herbat, paczka inki, kawa rozpuszczalna, kakao rozpuszczalne z witaminami...

reszta to różne drobiazgi od zajączka, jak starczy miejsca w paczce, to jeszcze coś dołożę[/QUOTE]

dziękuję za inf :)
uzupełniłam na pierwszej stronie, żeby się nei dublowac :)

Link to comment
Share on other sites

Melduje się ;)
Gosia prosiła o wiek i rozmiary :

W pierwszym poście na pierwszych dwóch fotografiach widać ich najlepiej.
Stoją na tle zielonej przyczepy.
Pierwszy od lewej chłopak, chyba już ma 17 :roll: lat - najwyższy
Później dwie dziewczyny 18 i 19 lat mają po około 165
dalej dziewczynka około 10 lat z dzieckiem na ręku - dziecko nie od kompletu :cool3:, proszę nie brac pod uwagę :diabloti:
i na końcu Pani domu w kamizelce.
Widać, że cała rodzina jest raczej drobnej budowy.

Super, ż etyle osób zagląda na wątek :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...